Şimdi Ara

Özel mesaj arama sorunu (çalışmıyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun zamandır herhangi bir sürümde Özel Mesajlar'a girip özel mesajlar içinde arama yapmak için kullanıcı adı (üye) girip arama yapmak istediğimizde hiçbir sonuç bulmuyor. Halbuki listeden aşağıya inip eski konuşmalardan o üye ile yaptığım konuşmayı görebiliyorum. Anahtar kelime bölümüne de üye adı yazarsanız yine çalışmıyor.

Kısacası bozuk bir özellik.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende çalışıyor, tam sürümde üye nickini yazıp aratıyorum aramızdaki gruplar dahil tüm konuşmaları buluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Bende çalışıyor, tam sürümde üye nickini yazıp aratıyorum aramızdaki gruplar dahil tüm konuşmaları buluyor

Hocam şimdi tekrar farklı kullanıcılar ile denedim. Çok kısıtlı buluyor. Örneğin içinde Türkçe karakter geçen üye adları ile yapılan görüşmeleri ve sizin mesaj atıp kendisinden cevap gelmeyen üyeleri arattığınızda yine bulamıyor. Oldukça bug var.

• Aynen içinde Ö geçen bir nick arattım bulamadım. Haber verelim;@powerstorm @Citizen
  • quote:

Aynen içinde Ö geçen bir nick arattım bulamadım. Haber verelim;@powerstorm @Citizen

Hazır yeri gelmişken Türkçe karakterle ilgili; post'larda üye etiketlerken Türkçe karakterler ile üye adı ararsanız sistem yine çuvallıyor ve düşey kutudan arattığınız üye çıkmıyor. Ama Ç yerine C, Ğ yerine G yazdığınızda buluyor. Tabi bu dediğim üye etiketleme konusu için. Asıl konudan bağımsız.

• quote:

Aynen içinde Ö geçen bir nick arattım bulamadım. Haber verelim;@powerstorm @Citizen

Mini sürümde de Türkçe yabancı hiçbir şekilde bulamıyor. Mini Sürüm her halükarda bulamıyor özel mesajları üye adı ile aratınca. Mobil sürümde ise ilginç şekilde Türkçe karakterler ile de buluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 16 Mart 2018; 17:5:34 >
  • Arkadaşlara ilettim ilgilenecekler. 1 hafta içerisinde düzelme olmaz ise beni etiketleyerek tekrardan konuya mesaj atın, tekrardan hatırlatırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.