Şimdi Ara

Özel Eğitim Bölümü Düşünen var mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta da yazdığım gibi bu sene bu bölümü tercih edecek olanlar var mı?Aklınızda üniversite belirlediniz mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• düşünüyorum ama aklımda üniversite vs belirlemedim açıkçası puanım belirleyecek inşallah hayırlısı olur
  • ben de özel eğitim düşünüyorum ancak pdr ye sıralamam yeterse pdr yi de düşünebilirim. eğer özel eğitim yazarsam gaziyi yazmayı düşünüyorum. çünkü ben görme engelliler alanında çalışmak istiyorum. bazı üniversitelerle görüştüm. görme engelliler alanını düşünüyorsanız gaziyi tercih edin dediler. çoğu üniversitede görme engelliler alanına ait yetersiz hoca varmış galiba. özel eğitim bölümlerinin çoğu zihinsel engellilerle ilgili alan derslerini içeriyor. gazide görme engellilerle ilgili alan derslerine giren hocalar varmış.

• Bölüm ilk olarak Gazi'de açıldı dolayısıyla imkanları biraz daha elverişli.
  • Evet akademisyen açısından daha iyi diğer ünivlerde görme engelliler alanında akademisyen yok dediğim gibi. Aslında akademisyen olmak kolay olacak hoca yetersizliğinden dolayı. Siz zihinsel ni düşünüyorsunuz görme mi zihinsel düşünüyorsanız osmangazi de iyiymiş

• Henüz karar veremedim o aşamada.Tabi sizin dediğiniz gibi her üniversitenin belli bölümlerde öne çıkma olayı var.İstanbul veya Marmara gideceğim büyük ihtimalle.

• Umarım kazanırsınız. Ben görme engelliler alanında daha başarılı olacağımı düşünüyorum. Zihinsel engelliler biraz daha sabır gerektiriyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.