Şimdi Ara

Özel ders ödevlerini uzun süredir yapamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 10.sınıfa gidiyorum Fonksiyon konusuna girerken koronavirüs testim pozitif çıktı. Hafif atlattım ama baş ağrısı rahat 15 gün sürdü . Ben atlatana kadar hoca konularda bayaa ilerleme sağladı ve bu yüzden konuyu gram anlamadım. Özel ders hocamın anlamadığım yerleri anlatmasına rağmen 1.5 aydır verdiği ödevleri yapamıyorum sanki hiç anlatmamış gibi oluyor. İşin garip yanı virüse yakalanmadan önce ne anlatsa eksiksiz yapardım (Tabi bahane aramıyorum suçun bende olduğunu biliyorum). Yarın özel ders var ve neredeyse bişi yapamadım hocanın beni bırakması ve aileden alacağım tepki düşüncesi üzerimde feci bir baskı oluşturdu. Ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim ?

• Senin 10. Sınıf dediğin şeyi sınav dönemi bir ayda bitiriyorlar. İsteyerek çalışmazsan aklına girmeyebilir. Kendine küçük veya büyük bir hedef koy ve normalde 2 saat çalışıyorsan birkaç hafta 4 saat çalış. 9 ve 10, ilkokuldan sonra insana işkence gibi geliyor, ne yapacağını tam olarak bilmiyorsun. Sana tavsiyem, gününün bir kısmını çalışmaya, bir kısmını da eğlenmeye, arkadaşlarla takılmaya, arkadaşın yoksa sosyal bir ortamda bulunmaya ayır. Kişiliğinin belirlendiği dönemler, dersler senden önemli değil, biraz daha çalışarak halledersin

O yüzden biraz fazla çalış ve eğlenmene bak. İkisinden birini yapmazsan eksik kalır
    Durumu hocana da anlatabilirsin, o sana anlayış gösterir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HayatDevamEdiyor kullanıcısına yanıt
    Sağol reisim hocam hoş karşıladı. Odamda bi kaç değişiklik yaptım şimdi daha iyi çalışıyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.