Şimdi Ara

Ozanın artık samandırada kalıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: tugaydurukan

Her gelecek vaad eden futbolcu tutacak diye birsey yok illa 10numara yildiz futbolcu olcak olsa zaten barcelona vs takimlar alir. Deneme yanilma yontemi bu is ki ozanin balon oldugunu mevkisinde oynamadigi 7-8 macla anlayamazsiniz birakin 1milyon etmeyecek topcumuzla biz ilgilenelim. Sizde bu arada 4.5milyon verdiginiz tarik camdali kadroya almayi deneyin bi ara. Dinime küfreden müslüman olsa..

Tarık daha esesde ilk çıktığı gün, tüm Türkiye överken ben ikinci ligde takımın olsa bedava alma diye mesaj attım buraya. Benzeri bin tane mesajım var. Kazık sizin bizim fark etmez istediğim yorumu yapma hakkım var. Gerçi Ozan içinde bize gelirken benzer yorumları yaptım. Aytaç Kara vardı onun içinde dedim cacık olmaz diye. Düm düz bodoslama koşan her genci yıldız adayı yaptılar...

Psikoloji konusunda da genel konuşuyorum, her kulübün gerçekten altyapıdan başlayarak her oyuncuya bu prof. desteği vermesi lazım.

Ozan karakter olarak tam oturmamış şuan disiplin aşılanırsa çok iyi olur yoksa kaybederiz adamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.