Şimdi Ara

Ozanın artık samandırada kalıyor

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
22
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Ozanın artık samandırada kalıyor
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1126 Mesaj
    İşe yaramış gibi duruyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: JessieJ

quote:

Orijinalden alıntı: tugaydurukan

Her gelecek vaad eden futbolcu tutacak diye birsey yok illa 10numara yildiz futbolcu olcak olsa zaten barcelona vs takimlar alir. Deneme yanilma yontemi bu is ki ozanin balon oldugunu mevkisinde oynamadigi 7-8 macla anlayamazsiniz birakin 1milyon etmeyecek topcumuzla biz ilgilenelim. Sizde bu arada 4.5milyon verdiginiz tarik camdali kadroya almayi deneyin bi ara. Dinime küfreden müslüman olsa..

Tarık daha esesde ilk çıktığı gün, tüm Türkiye överken ben ikinci ligde takımın olsa bedava alma diye mesaj attım buraya. Benzeri bin tane mesajım var. Kazık sizin bizim fark etmez istediğim yorumu yapma hakkım var. Gerçi Ozan içinde bize gelirken benzer yorumları yaptım. Aytaç Kara vardı onun içinde dedim cacık olmaz diye. Düm düz bodoslama koşan her genci yıldız adayı yaptılar...

Psikoloji konusunda da genel konuşuyorum, her kulübün gerçekten altyapıdan başlayarak her oyuncuya bu prof. desteği vermesi lazım.

Ozan karakter olarak tam oturmamış şuan disiplin aşılanırsa çok iyi olur yoksa kaybederiz adamı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.