Şimdi Ara

Ozan 7.5 milyon €'ya giderse YÖNETİM İSTİFA

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
2.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gomis gitti. Sonraki gün Abdurrahim 2 forvet kesin geliyor dedi ve kimseyi alamadan transfer dönemini kapattık. 2000'li 18 yaşındaki wonderkid'i 11 oyuncusu yaptık. Sözleşmesinde 7.5 milyona serbest kalır maddesi hala duruyor. Ve yönetim sözleşmeyi uzatıp serbest kalma değerini artırmayı hiç düşünmüyor bile. 2018 transfer piyasasında 2000'li düzenli ve iyi oynayan bir oyuncunun potansiyel değeri en az 15-20'dir. Portekiz, Brezilya vb. ülkelerde oynuyor olsaydı en az 25-30 olurdu. Şuan 7.5'i veren Ozan'ı kapar.

Bu transfer beceriksizi yönetimle işimiz var gerçekten. Eğer Ozan da giderse yönetim istifa

• Beşiktaş bile doğru dürüst oynamayan Atınç Nukan’ın 6 milyon euro’ya satıp sonraki sezon bedavaya kiralamıştı. Avrupa için sıradan bir oyuncu olan, çok daha yaşlı Cenk Tosun’u da kaça sattıkları malum. Ozan’ın değeri bonuslarla birlikte en az 25 milyon euro’dur.

7,5’u normal veya çok gören Galatasaraylı değildir bakma sen o trollere
  • Satmadan oyuncu alamıyoruz, bizim forvete daha çok ihtiyacımız var

7,5 iyi para satılsın kendini geliştirsin Ozan biz de kalsa ne olcak Barcelona mı olacaz

7,5 a satmazsın sonra 3 e satmaya çalışırsın.örnek Semih

Ozan ne oynadı ki 15 milyon avro etsin, yarım Sezon oyuna 7,5 çok iyi para

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 27 Aralık 2018; 0:11:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

Satmadan oyuncu alamıyoruz, bizim forvete daha çok ihtiyacımız var

7,5 iyi para satılsın kendini geliştirsin Ozan biz de kalsa ne olcak Barcelona mı olacaz

7,5 a satmazsın sonra 3 e satmaya çalışırsın.örnek Semih

Ozan ne oynadı ki 15 milyon avro etsin, yarım Sezon oyuna 7,5 çok iyi para
    Kendin söylüyorsun yarım sezona 7.5 iyi para diye. Bu adamın bu performansla ve üstüne de koyarak oynayacağını düşünürsen, ki daha 2000'li 18 yaşında, 1 yada 2 sezon sonraki potansiyel 15-20 milyon euro'yu çöpe atmış olursun. İlla olacak diye bir şey yok. Allah korusun belki sakatlanır yada performansı düşer bunu kimse bilemez. Ama şuanki durumda oynadığı bu futbolla yaşını da göz önünde bulundurursak 7.5'e gitmesi çok büyük zarardır.

• Semih icinde yok 15 yok 20 marsilya vs dediler sonrasi malum.

7.5 veren varsa hemen satsinlar

• quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Semih icinde yok 15 yok 20 marsilya vs dediler sonrasi malum.

Gerçekten sizi anlamak çok zor. Neyse ki büyük yabancı kulüpler sizin gibi düşünmüyor. Cengiz Başakşehir'den Roma'ya 1 Avrupa maçı bile oynamadan 14 milyona gitti. Çağlar 2.5'e Freiburg'a gitti 1 sezon sonra Leicester 20'ye aldı. Yeteneklere biraz önem verin. Semih'in olduğu zaman 3-4 kere teknik direktör değişti. Ayrıca Semih düz bir stoperdi. Ozan topu oyuna da sokmaya çalışıyor. Muhtemelen 2-3 sezon Fatih Terim'le çok iyi bir kadroyla oynayacak. Bu performansını sürdürürse en az 15-20 edecek görürsünüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PunkBunny

Semih icinde yok 15 yok 20 marsilya vs dediler sonrasi malum.

Teklif gelmiş başkan söyledi. Sözleşmedeki fesh bedelini verip alacak klüpLER varmış.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.Rodriguez

Teklif gelmiş başkan söyledi. Sözleşmedeki fesh bedelini verip alacak klüpLER varmış.

Alıntıları Göster
    Böyle bir şey olursa rezalette son nokta. Elinde 18 yaşında iyi performans gösteren ve yurtdışından büyük kulüplerin radarına giren bir oyuncun var. Sözleşmeyi uzatıp serbest kalma değerini artırmayı düşünmüyorsun bile. İşte böyle çat diye verirler gider adam. Uzatmayı düşünüyoruz demişler. Şimdi mi geldi aklınıza uzatmak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Böyle bir şey olursa rezalette son nokta. Elinde 18 yaşında iyi performans gösteren ve yurtdışından büyük kulüplerin radarına giren bir oyuncun var. Sözleşmeyi uzatıp serbest kalma değerini artırmayı düşünmüyorsun bile. İşte böyle çat diye verirler gider adam. Uzatmayı düşünüyoruz demişler. Şimdi mi geldi aklınıza uzatmak?

Alıntıları Göster
    Ana konuya yazdım. Aylar öncesinde uzatman gereken sözleşmeyi uzatmak için ingiliz klüplerinin teklifini mi bekledin diye sorarlar

• Şu yılbaşıni bekliyorum piyango çıkarsa Ozan'ın bonservisini ben alacm en iyi yatırım. 1e 4 kazandırır 1 seneye

• Ozan van Cabaak olasydı 30 milyona giderdi.De Ligt'i nasıl şişirdiler görüyorsunuz Hollanda ligi gibi kimsenin savunma yapmasını bilmediği halısaha liginde yıldızı parladı 50'yi falan reddediyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Ozan van Cabaak olasydı 30 milyona giderdi.De Ligt'i nasıl şişirdiler görüyorsunuz Hollanda ligi gibi kimsenin savunma yapmasını bilmediği halısaha liginde yıldızı parladı 50'yi falan reddediyorlar
    Aynen hocam ki De Ligt 1999'lu. Ozan 2000'li. De Ligt tabii ki çok daha iyi oynuyor fakat Ozan da 1-2 tık altı De Ligt'in.
  • Ozan'ın sözleşmesine bu maddeyi koyduran bu yönetim değil geçmiş yönetimdi o konuda Cengiz yönetimini suçlayamayız ancak Cengiz yönetimi oyuncunun sözleşmesinin yenilenmesini birkaç ay önceden yapabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bloodletting.

Ozan'ın sözleşmesine bu maddeyi koyduran bu yönetim değil geçmiş yönetimdi o konuda Cengiz yönetimini suçlayamayız ancak Cengiz yönetimi oyuncunun sözleşmesinin yenilenmesini birkaç ay önceden yapabilirdi.
    Aynen hocam. 2 aydır 11 oynuyor bu adam ve kimse düşünmüyor bu adamın sözleşmesini yenilemeyi.
  • Beşiktaş bile doğru dürüst oynamayan Atınç Nukan’ın 6 milyon euro’ya satıp sonraki sezon bedavaya kiralamıştı. Avrupa için sıradan bir oyuncu olan, çok daha yaşlı Cenk Tosun’u da kaça sattıkları malum. Ozan’ın değeri bonuslarla birlikte en az 25 milyon euro’dur.

7,5’u normal veya çok gören Galatasaraylı değildir bakma sen o trollere

• 7.5 SATILMASIN hatta satılmasın abi yeter gelen gidiyo 1 tane adam olsun uzun vade oynacagımzı paranız batsın baska adam satın

• 7,5m maddesi varsa gider tutamazsın. hatayı baştan yapmışsın
  • Adamlar ozanın 7,5 milyonuna çok diyorlar yazık. Ozan bugün ajax yada sportingte olsa 25-30 derlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

7,5m maddesi varsa gider tutamazsın. hatayı baştan yapmışsın
    Niye yarın yeni sözleşme yapılması imkansız mı

• FullHD kullanıcısına yanıt
    çocuğa yıllık 1-2m verirsen yeni sözleşmeye evet deryeni sözleşme yapılır yasak yok sanırım
  • Ben olsam cengiz baskanin o sözlerinden sonra giderim. Gitmek isterse zorla tutariz felan. Sen kimsin kimi zorla tutuyon deyip giderdim.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.