Şimdi Ara

Oz (1997-2003) (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.906
Cevap
26
Favori
79.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk bölümün sonu neydi öyle hala şokunu atlatamadım.
  • HD versiyonu çıkmayaccak mı yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

HD versiyonu çıkmayaccak mı yahu
    Sorma hocam dvdrip indirdim mecbur görüntü aşırı kötü. Hani azıcık iyi olsa gene neyse de bildiğin kötü yani tarih öncesi kayıtlar gibi.
  • Efsaneyi bi indireyim başlayayım dedim ama o görüntü kalitesi olunca insanın cidden seyredesi bile gelmiyor
  • bluray versiyonu çıksın birde netflixten yayınlansın deli gibi hit alır tekrar kimsenin aklına gelmiyormu acaba
  • İlk sezon bitti. Araya mini diziler soktuğum için biraz erteledim ama sanırım izlediğim en aykırı şey. Onca dizi film izledim,
    bir adamın suratına sıçıldığını ilk kez burada gördüm.

• Ah Oz ah, yillar gecti bircok dizi izledim ama hala favori dizimsin, seviyorum seni Oz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda bitti. Bakıyorum ki 1.5 ay olmuş. Araya on bölümlük iki mini dizi sokmuş olsam bile bu çok uzun bir süre aslında. Demek ki dizi sarmamış beni. Zaten son iki üç sezonu bitse de gitsek modunda izledim. Bunda dizinin yaptığı devamlılık hataları ve akla mantığa uymayacak olaylar etkili oldu.

Tobias'ın gardiyanı tırnakları ile kesmesi gibi.

Baştan söyleyeyim, bu ölçüde övgüyü hak edecek bir yapım olduğunu inanmıyorum. İyi yazılmış, çok iyi çekilmiş bir dizi. Kamera arkasını izlerseniz hatırı sayılır bir emek var. Ancak aksiyon olsun diye çok fazla olmayacak şey oluyor dizide ve bu bir süre sonra ya bir ... git dedirtiyor. Bir hapishane dizisini 54 bölüm boyunca başka türlü izletmek olanaksız belki de farkındayım ancak bence zaten dizi fazla uzun. Bir noktadan sonra diziyi ciddiyi almamaya başlıyorsunuz. Hatta çoğu yerde acaba dizi kendi kendinin parodisini mi gösteriyor şu an dedim.

Efsane bir ilk sezonun ardından büyüsünü giderek kaybeden bir dizi Oz. Tom Fontana tadında bırakamamış bence.

• Yeni başladım harika dizi ilk bölümlerden içine çekmeye başladı.

edit: İlk sezon bitti müthiş işcilik. Görüntü kalitesi kötü olsa dahi izleniyor DVD-Rip 480-540p olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 13 Mart 2020; 19:0:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır namını duyup izlemek istediğim ama bir türü fırsatını bulamadığım diziyi şu 1 ayın içerisinde bitirmiş bulunmaktayım.

Tek kelimeyle EFSANE bir diziydi gerçekten. Konudaki çoğu yazılanları okudum neredeyse. Evet yer yer mantık hataları vardı dizide onu da çekildiği yıllara bağlıyorum. Karakterler muhteşem oyunculuklar muhteşem. Gerçekten şu oyuncu rolünü yapamamış dediğiniz hiçbi karakter yok. Favori karakterim Ryan O'reily.

Şimdi konudaki tavsiyeler üzerine izlenecek dizileri sıralıyorum bi kaç güne başlarım;

The Sopranos
    The Wire
    Dexter
  • Gerçekçi türde olan ve efsane sayılan bütün dizileri izlemişimdir. (fantastik Game of Thrones benzeri hariç)

Bir tek bu kaldı.

Bunu da izleyecek yer bulamıyorum. Torrent olsa indireceğim.

Seyredenler sorunsuz şekilde nereden izlediler yardımcı olabilir misiniz rica etsem?
  • Karakterleri belirleyen kişiyi ayakta alkışlamak gerek çünkü başta Omar White gibi ruh hali anlık olarak değişebilen, böylesine dengesiz bir karakter olmak üzere bunca enteresan karakteri yazıp çizebilmek büyük başarı. Aynı şekilde oyuncuların da hakkını vermek lazım Omar White'ı oynayan arkadaş mesela herif oynamıyor o dengesizliği yaşıyordu resmen.
  • Sağolsun bir arkadaş torrent linki yolladı indirdim tüm sezonları hazırda bekliyor.

1.sezonu bitirdim, güzel gidiyor dizi.

Tek sevmediğim ise şu tekerlekli sandalyedeki siyahi arkadaşın kafa ütüleyici anlatım bölümleri. Tam diziye konsantre izliyorum bir anda o çıkınca tüm gerçekçilik gidiyor sanki...

Bilmiyorum diğer sezonlarda da hep bu şekilde sunumu var mı ama umarım yoktur.

Bu arada ilk sezon son bölümlerdeki favori karakterim Beecher, müthişti :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OxBlue

Sağolsun bir arkadaş torrent linki yolladı indirdim tüm sezonları hazırda bekliyor.

1.sezonu bitirdim, güzel gidiyor dizi.

Tek sevmediğim ise şu tekerlekli sandalyedeki siyahi arkadaşın kafa ütüleyici anlatım bölümleri. Tam diziye konsantre izliyorum bir anda o çıkınca tüm gerçekçilik gidiyor sanki...

Bilmiyorum diğer sezonlarda da hep bu şekilde sunumu var mı ama umarım yoktur.

Bu arada ilk sezon son bölümlerdeki favori karakterim Beecher, müthişti :)
    Sana kötü bir haberim var

• Sanırım son bölüme kadar aynı şekilde anlatıcı olarak devam ediyor :(((

Anlaşıldı, çekecem artık napalım. :)

• Arkadaşlar HD bölümler hala yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: rasko1912

Arkadaşlar HD bölümler hala yok mu?
    Halen çıkmamış, o yüzden yeni seyredenler için özellikle TV'de izlemek pek keyif vermese de bir şekilde izliyorum.

2.sezonu bitirdim bu arada.
  • OxBlue kullanıcısına yanıt
    Ben 10 sene önce sadece ilk sezonu izlemiştim. Şimdi o kaliteyle izlemek istemiyorum hd olsa on numara olur

• rasko1912 kullanıcısına yanıt
    Malesef en iyi sürümü 576p’lik formatta o da TV’de izlerken tam ekran bile olmuyor ama bir şekilde göz alışıyor sonradan.

• Geçenlerde bitirdim diziyi mükemmel baş yapıt.

Neredeyse tüm karakterleri çok sevdim. Her bölüm bir olay. Dramasi, şiddeti, arkadaşlığı, cinselliği her türlü pisliği barındıran şahane hapishane dizisi kesinlikle geç izlediğim için çok üzüldüm kısmet karantina zamanında bitirmek oldu.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.