Şimdi Ara

Oyunun güzel olduğu zamanlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Eutropius Irmengard

diyen kişinin enes kazdal olması da ayrı bir komik.

Madem tekrar okumamı istiyorsun neden mesajını siliyorsun 15iq arkadaşım
    Ciddi söylüyorum mesajı ben silmedim, foruma girdiğim yok. Muhtemelen biri şikayet felan etmiş. 2 günde bir foruma girip ana başlıklara bakıp çıkıyorum zaten. Muhtemelen hakaret/aşağılama bahanesiyle uçurmuş birisi. Ne yazdığımı da hatırlamıyorum.

Forum öldü be ciddi ciddi. Eski ortamı hatırlatıp keşke olsa diyerek saçmalamayacağım. Zaman ilerliyor, her şey değişiyor. Bunun çözümü yok. Her girdiğimde saçma sapan yazışmalarla tartışıyorum sadece. Forumun büyük çoğunluğu birbirine geçirme üzerine çalışıyor zaten. Gerek yok artık bunlara. Bıktım... En iyisi temelli bitirmek gibi.
  • Büyük ihtimalle oyuna yeni başlamış birini ezikleyip başka bir kullanıcı "neden ezik dedin?" diyince onu da kendince aşağıladığını düşünüp, forumdakiler birbirine geçirme düşüncesinde diye ağlıyorsun

Önce kendini düzelt

"oğlum bak ben sigara içiyorum ama sen içme"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eutropius Irmengard

Büyük ihtimalle oyuna yeni başlamış birini ezikleyip başka bir kullanıcı "neden ezik dedin?" diyince onu da kendince aşağıladığını düşünüp, forumdakiler birbirine geçirme düşüncesinde diye ağlıyorsun

Önce kendini düzelt

"oğlum bak ben sigara içiyorum ama sen içme"
    ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkin blade

Havada w atan,q su eksik cana göre vuran khayi özledim

Eski zed vardı bide.Herkes bilmez.U atınca ulti gölgesi ulti attığı adamın önünde oluşuyordu.Şimdiki gibi zedin u attığı yerde gölge oluşmuyordu.eski ulti banko kill demekti adamı öldürememe şansımız yoktu.Şimdiki ultisi daha defansif
    O zamanlar oyundan aşırı zevk alıyordum.. Kha maindim golddum ama khayı soloda oynardım.. Çekerdim tank nasusları malphiteları çalıya bam bam bam :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sezon 4 dün ortasında başladım ama netten izlediğim kadarıyla 1-3 arası efsane o eski map'da yapılan botrk hileleri sınırsız mana - can - flash + (script =league sharp,bolstudio) hileleri ardından edilen küfürler o doom felaket botları + urf + eski soraka ve diğer karakterler ben başladığımda fiora + kata + talon falan daha buff yememişti daha sayamadıklarım oldu ama neyse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicki MinajLele Pons -- 24 Mart 2019; 2:52:2 >
  • Oyun hala gayet güzel de oyunu kötü yapan salak tiplemeler, ranked maçta trolleyen mallar, küsüp feedleyen
    afk kalan ergenler kısacası %100 takım oyununa dayalı oyunda bunun gerektirdiği hiç bir şeyi yapmayan denyo/ahmak kesim.
  • Seson 4 nasil en iyi olabilir ya. Asil oyunun bozulmaya basladigi zaman sezon 4. En guzeli sezon 3tu, sezon 4teki gibi catir catir lig atlayamiyordun hatta, herkes hakettigi yerdeydi, dia bile degerliydi. 4le birlikte her sey kolaylasmaya basladi. Su an dalga gecilen tr challenger o zamanlar tanri kati gibi bir seydi. 4ten sonra da zaten her sezon koklu degisiklikler geldi oyunun kimyasi durmadan degisti. Belki de oyunun bu gunlere kadar gelebilmesini sagladi ama o eski tatlar asla geri gelmeyecek. Tabi biz de buyuduk... Hangi oyun eskisi kadar zevk veriyor ki... :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kassadin ve malphiteın instaban olduğu dönem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haritanın bile bi güzelliği vardı. şimdiki betonarme yapı gibi aynı.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.