Şimdi Ara

Oyunun en kanser supportu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Zyra E si stun değil , Root yani yere sabitleme , lux snare i gibi.O süre boyunca heal ,bitkinlik , heronun spellerini kullanabiliyorsun.R si de knock up , o da stun değil.Stun olsaydı yasuo r atamazdı ama knock up olduğu için atabiliyor.

Stun Ashe oku yediğinde olan şey , o süre boyunca sadece beklersin.Yıl 2017 olmuş ayrımını yapamayanlar var.
  • Karma.Lvl 1 de %75 canla başlıyoruz ultisi sağolsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tahm kench braum 1. Liği kapışır kanserlik konusunda

Adam bi kalkan açıyor hiç bir skilimiz geçmiyor evet arkadaşlar yanlış duymadınız arkasındaki adcye tıklayın braum kalkan açmış olsun skilleriniz braumun kalkanına gidiyor bu nasıl bişeydir

Tahmda ölmüyor tam kesicez syndrayla topları yağdırcaz yutuyor götürüyor kaçacaz diyelim yutuyor kaçamıyoruz ağzından çıkarıyor bu sefer 3 yükte sersem atıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HonanımDaber

Zyra E si stun değil , Root yani yere sabitleme , lux snare i gibi.O süre boyunca heal ,bitkinlik , heronun spellerini kullanabiliyorsun.R si de knock up , o da stun değil.Stun olsaydı yasuo r atamazdı ama knock up olduğu için atabiliyor.

Stun Ashe oku yediğinde olan şey , o süre boyunca sadece beklersin.Yıl 2017 olmuş ayrımını yapamayanlar var.

Tüm mesajlara baktım zyra e sine stun diyen bir kişi görmedim neden yazdın bunu

• Oynamasini bilen kisilerde : Blitz, Thresh, Morgana

Oynamasi yetenek gerektirmeyenlerde: Janna, Braum.

• İşini bilen Sion kadar karşımda görmekten nefret ettiğim sup yok. CC manyağı ve berbat bir hasarı var. Ayrıca pasifi sağolsun supı aldım dur adcyi tekliyeyim de dedirtmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.