Şimdi Ara

Oyunun Adını Hatırlayamadım... Gazete Ücretsiz Vermişti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler selamlar, öncelikle konu için en uygun yerin burası olduğunu düşündüm. Bir oyun vardı 2005 yılında veya 2004 yılında benim hatırladığım kadarıyla Milliyet gazetesi bu araba yarışı oyununu ücretsiz vermişti tabi başka bir gazete de olabilir çok net değilim. Ama Milliyet gibiydi.. Araba yarışı oyunuydu çölde uçurumun kenarında, şehir içinde vs. tek başımıza yarışıyorduk hatta yarışı tekrarla diyip hayaletimizle yarışıp bir önceki zaman rekorunu kırmaya çalışıyorduk. Bazen de ekranı ikiye bölüp arkadaşımızla yarıştığımız bir oyundu. Ne yaptıysam oyunun adını bulamadım belki o dönem benim gibi gazeteden alıp kuranlar vardır :) cd kutusunun görüntüsünde karlı yerler, o bahsettiğim uçurumlu çöl arazisi falan da vardı :) Need for Speed serisi falan değil umarım buluruz bu oyunu gazetenin arşivine baktım ama bulamadım.

• Cyberpunk mı

• Oyunun Adını Hatırlayamadım... Gazete Ücretsiz Vermişti
    Oyunun Adını Hatırlayamadım... Gazete Ücretsiz Vermişti

Bu ikisinden biridir.

Diğer verdiği oyunların listesi

Exadus from the Earth

Football Mania

ATV Mudracer

Premier Manager 2009

Gunlok

Amsterdam Street Racer

Actua Soccer 3

Kick’n Rush Soccer European

Glacier Racer

Marine Heavy Gunner Vietnam

Margot’s Word Brain

Hostile Waters

The Dark Legions

Calvin Tuckers Redneck Jamboree

eRacer

Eurofighter Typhoon

Hardwar

Incoming Forces

Off Road Racer

• test drive olabilir Oyunun Adını Hatırlayamadım... Gazete Ücretsiz Vermişti 

• Cevaplar için teşekkürler fakat bunlardan hiç biri değil hocalarım. Colin mcrae rally 3 oyununa benzer bir oyundu. Acaba milliyet dışında bir gazete mi vermişti oyunu emin olamadım. Sizin attığınız liste milliyetin verdiği oyunlar mı? Full sürümle vermişti oyunu onu hatırlıyorum. Tekli yarışlarda kendi rekorumuzu kırmak için örneğin bir önceki yarıştığımız gösterim hayalet şeklinde önümüzde veya arkamızda oluyordu. Yani bir önceki yarışımızın hayaletiyle falan yarışıyorduk. Çok detayda veremiyorum fakat çöl arazisinde uçurumlu bir bölümde yarıştığımı net hatırlıyorum grafikleri de kötü değildi yılına göre.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.