Şimdi Ara

Oyunumuz Türkçe ! [Kanuni Dayanağımız var]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
934
Cevap
21
Favori
45.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 361
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 112
  • Ortalama Mesaj Aralığı 22 saat 27 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 4272
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 361
  • Favoriye Eklediklerim 21
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • L@civert (112 mesaj) seyid42 (45 mesaj) KARTALIZMA (41 mesaj) HIGHER (35 mesaj) soneday (21 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (280 mesaj) Mobil (311 mesaj) Tablet (77 mesaj) Mini (51 mesaj) Uygulama (254 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Oyunumuz Türkçe ! [Kanuni Dayanağımız var]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2543 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşlar. Oyunlarla alakalı dil güncelleştirme yada eklentileriyle alakalı haber, link ve belgelere ihtiyacım var. Resmi kaynaklar olursa daha iyi olur.

Mesela güncelleştirme yada eklentinin açıklamasında da dil ile ilgili geliştirmeler yazabilir. Bu güncelleştirmeyle şu dil eklendi gibi.

Mesela güzel bir belge:
    https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA01967_00-HRZLP000000ES0LA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Merhaba arkadaşlar. Oyunlarla alakalı dil güncelleştirme yada eklentileriyle alakalı haber, link ve belgelere ihtiyacım var. Resmi kaynaklar olursa daha iyi olur.

Mesela güncelleştirme yada eklentinin açıklamasında da dil ile ilgili geliştirmeler yazabilir. Bu güncelleştirmeyle şu dil eklendi gibi.

Mesela güzel bir belge:
    https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA01967_00-HRZLP000000ES0LA
    https://steamcommunity.com/games/345430/announcements/detail/1648807378222749003
    https://steamcommunity.com/games/358130/announcements/detail/1580125491797966692
    https://steamcommunity.com/games/959520/announcements/detail/1656688677576409604
    https://steamcommunity.com/games/597760/announcements/detail/1608276884518796150
    |
    |

Steam ID: lycaena7 / Origin ID: Lycaena7

• Çavuş
    98 Mesaj
    Geçen günlerde forumda Orjinal oyun alanlar salaktır diye bir yazı görmüştüm daha çok beklerler Türkçe destek. Bu sadece forumda değil gerçek hayatta da aynı durum.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Yusufigit

Ya hafi ben 10.000 dolar olsun para mı?

Alıntıları Göster
    100 bin euro 700 bin TL 400 liradan oyun satsan 1750 tane oyun satman gerekir. aslında o kadar da çok değilmiş.
    |
    |
    Türkçe olmayan oyunları almazsak bu iş olur yoksa olmaz.

Tüm ülke birleşip sadece 1 ay psn mağaza Xbox mağaza steam 3 ündende bu ülkede tek bir satış gerçekleşmese veya en azından yüzde 70 civarları bir düşüş olsa bunun da nette herkes yorum yaparak Türkçe olmamasına bağlarsa bu adamlar mecbur olduklarını görürler.Tak tak güncelleme ile Türkçeyi getirdik derler

ama bunun için büyük bir toplumsal bilinç lazım.Şu konuya bile köstek oluyorlar.Biz o toplumsal bilinçte lmayan bir toplumuz zaten bu yüzden dünyadaki konumumuz belli.Adamlar Danimarkadan daha fazla kar ettikleri ülkeye dil yapmıyor
    |
    |
    Nasıl Blu-ray filmler asla dublajsiz ülkeye giremiyor oyunlar da aynen öyle olmali.

Satılmasın ağa adamlar bizi önemsemiyorsa ben neden oyununu alıp para kazandırayim sanki çok lazım.

Bir alt yazı bile koyamayacak adamlarsa oyunu da gelmesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    7302 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Locaste Siarnaq

Nasıl Blu-ray filmler asla dublajsiz ülkeye giremiyor oyunlar da aynen öyle olmali.

Satılmasın ağa adamlar bizi önemsemiyorsa ben neden oyununu alıp para kazandırayim sanki çok lazım.

Bir alt yazı bile koyamayacak adamlarsa oyunu da gelmesin
    Dedi ve sonra gta 6'yı bekleyip çıkınca alıp oynadı.
    224 Mesaj

Oyun ve para kelimesini son 1-2 yıla kadar asla yan yana bile koymadım. Hep iyi bilgisayarim olduğundan hep indirdim oynadım sildim gitti. Zaten online işini hiç sevmedim online oyunlar boşuna zaman kaybıdır. Hikaye bitirip silerim.

Ha PS4 aldım bir hevesle başta oyunları baya uygundu sonralari 400-500 liraya uctu gitti ve açıkçası daha da konsol filan uğraşmam boşuna vakit kaybıdır açarım dizi film keyfime göre takılırım hem de param cebimde kalır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    HIGHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5143 Mesaj
    Bürokrasi yavaş işliyor sanırım. Var mı bir gelişme?
    Konu Sahibine Özel

Evet yavaş işliyor. Şimdi bu corona olaylarından dolayı da bir erteleme gelir mi bilmiyorum. En son Sony savunma vermişti.

|
    |
    mertvontrier kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Var mı gelişme?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    L@civert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Yusufigit

Var mı gelişme?

Evet merak ediyoruz varmı bir gelişme?

|
    |

TOGG
    [2018] Honda Forza - [2012] Opel Astra J Cosmo - [2012] VW Polo 1.6 TDI DSG - Huawei P30 Pro - Huawei Watch GT2 - Sony PS4 Pro - Sony PS VR - PS4 20. Yıl Özel Sürümü - Vestel 43UD9300 - Canik TP9 Elite S Combat - Remington Model 870
  • Yarbay
    5143 Mesaj

Kanuni zorunluluk olmadığı sürece biz daha çok altyazı bekleriz.

|
    |
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: L@civert

Evet yavaş işliyor. Şimdi bu corona olaylarından dolayı da bir erteleme gelir mi bilmiyorum. En son Sony savunma vermişti.
    Son açıklamamdaki durum devam etmektedir. Coronadan dolayı erteleme geldi. Bu ertelemeyle beraber hukuki anlamda yeni yıla kadar bir gelişme olmayacak.

|
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
Sohbet
bankalar.org
Bitcoin
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.