Şimdi Ara

Oyunumuz Türkçe ! [Kanuni Dayanağımız var] (47. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
942
Cevap
20
Favori
51.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
413 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Oyunlarla alakalı dil güncelleştirme yada eklentileriyle alakalı haber, link ve belgelere ihtiyacım var. Resmi kaynaklar olursa daha iyi olur.

Mesela güncelleştirme yada eklentinin açıklamasında da dil ile ilgili geliştirmeler yazabilir. Bu güncelleştirmeyle şu dil eklendi gibi.

Mesela güzel bir belge:
    https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA01967_00-HRZLP000000ES0LA

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Merhaba arkadaşlar. Oyunlarla alakalı dil güncelleştirme yada eklentileriyle alakalı haber, link ve belgelere ihtiyacım var. Resmi kaynaklar olursa daha iyi olur.

Mesela güncelleştirme yada eklentinin açıklamasında da dil ile ilgili geliştirmeler yazabilir. Bu güncelleştirmeyle şu dil eklendi gibi.

Mesela güzel bir belge:
    https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA01967_00-HRZLP000000ES0LA
    https://steamcommunity.com/games/345430/announcements/detail/1648807378222749003
    https://steamcommunity.com/games/358130/announcements/detail/1580125491797966692
    https://steamcommunity.com/games/959520/announcements/detail/1656688677576409604
    https://steamcommunity.com/games/597760/announcements/detail/1608276884518796150
  • Geçen günlerde forumda Orjinal oyun alanlar salaktır diye bir yazı görmüştüm daha çok beklerler Türkçe destek. Bu sadece forumda değil gerçek hayatta da aynı durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusufigit

Ya hafi ben 10.000 dolar olsun para mı?

Alıntıları Göster
    100 bin euro 700 bin TL 400 liradan oyun satsan 1750 tane oyun satman gerekir. aslında o kadar da çok değilmiş.
  • Türkçe olmayan oyunları almazsak bu iş olur yoksa olmaz.

Tüm ülke birleşip sadece 1 ay psn mağaza Xbox mağaza steam 3 ündende bu ülkede tek bir satış gerçekleşmese veya en azından yüzde 70 civarları bir düşüş olsa bunun da nette herkes yorum yaparak Türkçe olmamasına bağlarsa bu adamlar mecbur olduklarını görürler.Tak tak güncelleme ile Türkçeyi getirdik derler

ama bunun için büyük bir toplumsal bilinç lazım.Şu konuya bile köstek oluyorlar.Biz o toplumsal bilinçte lmayan bir toplumuz zaten bu yüzden dünyadaki konumumuz belli.Adamlar Danimarkadan daha fazla kar ettikleri ülkeye dil yapmıyor
  • Nasıl Blu-ray filmler asla dublajsiz ülkeye giremiyor oyunlar da aynen öyle olmali.

Satılmasın ağa adamlar bizi önemsemiyorsa ben neden oyununu alıp para kazandırayim sanki çok lazım.

Bir alt yazı bile koyamayacak adamlarsa oyunu da gelmesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Locaste Siarnaq

Nasıl Blu-ray filmler asla dublajsiz ülkeye giremiyor oyunlar da aynen öyle olmali.

Satılmasın ağa adamlar bizi önemsemiyorsa ben neden oyununu alıp para kazandırayim sanki çok lazım.

Bir alt yazı bile koyamayacak adamlarsa oyunu da gelmesin
    Dedi ve sonra gta 6'yı bekleyip çıkınca alıp oynadı.
  • HIGHER kullanıcısına yanıt
    Oyun ve para kelimesini son 1-2 yıla kadar asla yan yana bile koymadım. Hep iyi bilgisayarim olduğundan hep indirdim oynadım sildim gitti. Zaten online işini hiç sevmedim online oyunlar boşuna zaman kaybıdır. Hikaye bitirip silerim.

Ha PS4 aldım bir hevesle başta oyunları baya uygundu sonralari 400-500 liraya uctu gitti ve açıkçası daha da konsol filan uğraşmam boşuna vakit kaybıdır açarım dizi film keyfime göre takılırım hem de param cebimde kalır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bürokrasi yavaş işliyor sanırım. Var mı bir gelişme?
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt
    Evet yavaş işliyor. Şimdi bu corona olaylarından dolayı da bir erteleme gelir mi bilmiyorum. En son Sony savunma vermişti.

• Var mı gelişme?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusufigit

Var mı gelişme?

Evet merak ediyoruz varmı bir gelişme?

• Kanuni zorunluluk olmadığı sürece biz daha çok altyazı bekleriz.

• quote:

Evet yavaş işliyor. Şimdi bu corona olaylarından dolayı da bir erteleme gelir mi bilmiyorum. En son Sony savunma vermişti.
    Son açıklamamdaki durum devam etmektedir. Coronadan dolayı erteleme geldi. Bu ertelemeyle beraber hukuki anlamda yeni yıla kadar bir gelişme olmayacak.

• quote:

Son açıklamamdaki durum devam etmektedir. Coronadan dolayı erteleme geldi. Bu ertelemeyle beraber hukuki anlamda yeni yıla kadar bir gelişme olmayacak.

Alıntıları Göster

Merakla bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam var mı gelişme?

• matmma M kullanıcısına yanıt
    Konuyu hortlatalım varmı gelişme

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gelişme yok oyunlar Türkçe olmadan ülkemizde satışı yasaklansa bununla ilgili kanun çıksa Oyunumuz Türkçe ! [Kanuni Dayanağımız var]  belki bir şeyler olabilir

• Türk halkı aşağılık komplekslidir. Batıdan Biri onu aşağılıyorsa otomatik bunu kabullenir. Batıdan biri onun çıkarına aykırı hareket ediyorsa bu Türkün suçudur. Batı melektir.

Batıya karşı eziklik bir aşırı sağcılarda aşırı düşmanlıktır. Ne olsa onlardan oldu sanırlar. Solcular da ise her ieyin suçlusu bizizdir.

Nerde bizim suçumuz, nerde batının düşmanlığı bunu anlamadıkça Türk milleti düzelmez.

Bu konu altında da sayısız köle görebilirsiniz

anlamadığı oyunu alıp oynayan sayısız kişi var. Adamın tepkisi ingilzice öğren. Bir italyana almana ispanyola de de bunu senle bir güze dalga geçsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-68B1DC32C -- 14 Haziran 2023; 1:53:24 >
  • supressor kullanıcısına yanıt
    Konuyla ilgili gelişmeleri yazacağım. Şuan yurtdışındayım, işlerim nedeniyle müsait değilim. Bayram sonrası yazacağım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.