Şimdi Ara

Oyunumuz Türkçe ! [Kanuni Dayanağımız var] (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
942
Cevap
20
Favori
51.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
413 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım işe yarar arkadaşlar bende varım!
  • Konuyu açan arkadaş,ramazandan sonra işlemleri hızlandıracağımdiyordu,işleri yoğun herhalde daha bişey yazmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matmma

Zaman meselesi hocam. Bu konuyu açmamla beraber işyerinde bir yoğunluk oluştu, şehirdışı gezileri vs. derken ancak zaman bulabiliyorum. Ramazandan sonra işler biraz yavaşlar, millet talil moduna girer. Ben de daha iyi odaklanma fırsatı bulurum o dönemde.
    Bir gelisme var mi son durum nedir

• seyid42 S kullanıcısına yanıt
    MAlesef THH başvurumu "firmayla görüşmeden başvurulmaz" diyerek reddetti. Biraz zaman kaybı oldu bu nedenle. Sony ve DR ye mail attım cevap bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

MAlesef THH başvurumu "firmayla görüşmeden başvurulmaz" diyerek reddetti. Biraz zaman kaybı oldu bu nedenle. Sony ve DR ye mail attım cevap bekliyorum.
    Durun ben de yazacağım. Tek başınıza olmayın bizde aynı süreçleri başlatalım

• Yusufigit kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Ben D&R dan bir tane exclusive oyun almıştım. Onu dayanak göstererek yazdım. Sony'nin sitesinden de yazdım durumu. Henüz bir dönüş olmadı. Biraz daha bekleyip bunlar bana dönmüyor diyerek tekrar THH'ye başvuracağım. Çarşambaya kadar şehir dışındayım, paerşembe yada cuma günü tekrar başvuracağım THH'ye. Sonrası kolay, kararı bekleyeceğiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir ihtiyacınız olursa hocam yardımcı olmak isterim.

Sonuna kadar destekliyorum bu konuyu.

• quote:

Sağolun. Ben D&R dan bir tane exclusive oyun almıştım. Onu dayanak göstererek yazdım. Sony'nin sitesinden de yazdım durumu. Henüz bir dönüş olmadı. Biraz daha bekleyip bunlar bana dönmüyor diyerek tekrar THH'ye başvuracağım. Çarşambaya kadar şehir dışındayım, paerşembe yada cuma günü tekrar başvuracağım THH'ye. Sonrası kolay, kararı bekleyeceğiz.
    gelişme varmı
  • devletin el atması gerek her yol boş yoksa bana göre
  • Bir oyunun TÜrkçesini çıkarmak ne kadar zor olabilir ki ? interaktif sesler varsa bile o kadar zor değil yani bunu insanlar hobi olarak bile yapabiliyor
  • seyid42 S kullanıcısına yanıt
    Herşey hazır, dilekçe ve ekleri dosya halinde. Tekrar geri dönmemek için bekliyorum. Henüz bir cevapları yok, cevap için gerekli süre ne kadar acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu iş olumlu sonuçlanacak diye umut ediyorum

• patapon_00 kullanıcısına yanıt
    Sağolun. Ben de öyle düşünüyorum. Az biraz daha hukuki açıdan yönlendirici biri olsaydı çok iyi olurdu ama kör topal da olsa ilerliyoruz.

D&R bugün mail attı, ürünü incelenmek üzere göndermemi istiyorlar.

• cimere yazın dr felan olmaz
  • Indie oyunlara destek verince onlarda desteklerini esirgemiyorlar.

Yabancı Indie oyunlarda bile türkçe altyazı seçeneği varken 300 liraya satılan oyunlarda olmaması rezilliktir.
  • 2018'de oyun oynayacak kadar bile İngilizceniz yoksa oyun oynamayın. Oturun İngilizce çalışın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-316FE44FA

2018'de oyun oynayacak kadar bile İngilizceniz yoksa oyun oynamayın. Oturun İngilizce çalışın.
    Bu lafı Alman İtalya Fransa filan bunlara da söylemen lazım gidin ingilizce çalışın ki gerek yok çünkü her oyunda onların dili var kendi dilinde oyun varsa neden ingilizce yapsin yapmaz destek olmuyorsunuz bari köstek olmayın

• istanblue001 İ kullanıcısına yanıt
    Saydıkların 1. sınıf Avrupa ülkeleri. Türkiye ise 3. dünya ortadoğu ülkesi. Öncelikle bunu anlaman lazım. Ayrıca ben İngilizce bilmeyen Alman İtalyan görmedim (Fransızlar o konuda biraz milliyetçiler. Adamlar İngilizce bilseler bile konuşmuyorlar inadına bazen). Kendi dilinde varsa tabii ki onu tercih edebilir ama olmasa da gidip orda burda isyan etmezler. İngilizce oynarlar.
  • İngilizce biliyorum zaten.

Öncelikle oyunlar İngilizce olduğu için değil, Türkçe olmadığı için bu çabamız.

Bir Alman, Fransız vs. dili olmadığı için isyan etmez mi? Bütün Avrupa dilleri konulsun sadece kendi dilleri olmasın bakın ne oluyor?

Horizon Zero Dawn oyununun Kuzey Amerika sürümünde 1.20 versiyonuyla İspanyolca geldi. Gelmeden önce nasıl bir isyan oldu?

Dublaj bile geldi:https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-CUSA01967_00-HRZLP000000ES0LA

İnsanlara ana dilini seçme özgürlüğü verilmeli, hem de parasını verdiğim bir üründen bunu istemem çok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 13 Temmuz 2018; 7:21:34 >

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.