Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Oyunumu nasıl geliştirebilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
21
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Oyunumu nasıl geliştirebilirim?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    264 Mesaj

tartışma amaçlı cevaplamıyorum ancak herkes hakettiği ligdedir cümlesine bir kere senin ligin tezat kendini taşıtmışsın bende mi boost latıp o ligde oynayayım silverda oynadım kendi emeğimle tek başına bir yere kadar oluyor amacaım zevk almak neredeyse her heroyu biliyorum oynadım suport main ama bilmiyorum eksik olan birşeyler var bende belkide
    |
    |
    Codix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: colombus54

tartışma amaçlı cevaplamıyorum ancak herkes hakettiği ligdedir cümlesine bir kere senin ligin tezat kendini taşıtmışsın bende mi boost latıp o ligde oynayayım silverda oynadım kendi emeğimle tek başına bir yere kadar oluyor amacaım zevk almak neredeyse her heroyu biliyorum oynadım suport main ama bilmiyorum eksik olan birşeyler var bende belkide

arkadaşımla oynuyorum ben hocam, kimsenin hakkını yediğim yok yani, onlarla birlikte oynamak için 10 maçımı attırdım. tartışma amaçlı da yazmadım. oyun bilgisi, harita okuma gibi eksiklikler nedeniyle çıkamıyoruz. bence plata kadar botta oynanmaz.
    |
    |
Reklamlar
e-ticaret
sohbet
Blogio
haberler
SEO
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.