Şimdi Ara

Oyunumu Açarken Hata Aliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar Ben SUPERSTAR RACİNG oyunumu bir süredir oynuyorum ama bir gün tıkladıgımda Şu Hatayı Alıyorum

Bir Sorun Programın Düzgün Çalışmasını Durdurdu

Napmam Lazım?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• son günlerde bilgisayara yeni yüklediğin bi program sorun çıkarıyo olabilir.
  • Bir program yüklemedim herzaman giriyordum bir gün bilgisayarı açtığımda bu hatayı verdi.
  • Enes'in bahsettiği gibi son zamanlar yüklemiş olduğun bir program ya da güncelleştirme sebep olmuş olabilir.
    Exe'de de problem olabilir.
  • virüs taraması yaptır olmazsa, oyunu tekrar yükle
  • Adı Superstar racing belgelerde programfiles de hiçbryerde yok silme yeri :@ !
  • bilgisayarını virüs taramasından geçir , sorun çözülmezse format attır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordsenyor

Adı Superstar racing belgelerde programfiles de hiçbryerde yok silme yeri :@ !

Allah aşkına bana program filese girip sağ tıklayıp sil diyerek oyunları sildiğinizi söylemeyin .

Revo uninstaller gibi profesyonel bir kaldırma programı kullanmıyorsanız bile program ekle kaldırdan bari silin .

Eğer bilgisayarınızı gerçekten böyle kullanıyorsanız Allah sabır versin makinenize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Virüs Taraması Yada Formata Gerek Yok. Eset Yada Kaspersky Virüs Bulmuş Olabilir Oyununuzda Küçük Bir İhtimal Ama
    Çözüm: Denetim Masasına Girerek Oyunu Sil Virüs Programını Kapat Oyunu Tekrar Kur Belliki Oyunun İçinden Birşeyler Silinmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

quote:

Allah aşkına bana program filese girip sağ tıklayıp sil diyerek oyunları sildiğinizi söylemeyin .

Revo uninstaller gibi profesyonel bir kaldırma programı kullanmıyorsanız bile program ekle kaldırdan bari silin .

Eğer bilgisayarınızı gerçekten böyle kullanıyorsanız Allah sabır versin makinenize

Dediğin Programdada Bulamıyor SUPERSTAR Racing i nerden silcem ya?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Angelo

quote:

Dediğin Programdada Bulamıyor SUPERSTAR Racing i nerden silcem ya?

icinden bi ses oyunun dosyalarini silindigini soyluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kaç gündür silmeye çalişiyorum yok ki dosyası silim :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.