Şimdi Ara

Oyunu Yüklemeye Çalışırken Fetching Encoding Table Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet beyler oyunu yükleye bastığımda "fetching encoding table" diyor ve öyle kalıyor.
    Support a ticket attım ve son 3 gündür yaklaşık 15 farklı yöntem önerdiler hepsini denedim hiç biri işe yaramadı.
    Format atıp sıfırdan Windows 10 u yüklemek de bu yaptıklarımdan biriydi.

İşin ilginç tarafı yaklaşık 15-20 gün önce oyunu sorunsuzca indirmiştim fakat format attığım için silinmişti.

Blizzard Support un yapamadığını sizden bekliyorum ve sorunumu çözmeniz için yardımlarınızı bekliyorum beyler.

http://i68.tinypic.com/2djsz15.png

edit: İlginç bir dip not düşeyim Battle.Net Application ı üzerinden Diablo 3 dışındaki bütün oyunları sorunsuz bir şekilde indirip oynayabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dahi anlamındaki de -- 9 Kasım 2015; 2:05:23 >

• Dns yi iptal et hem modemden hem lan dan . oyunu bir kere aç download edecekse etsin. sonrasında yine dns koyarsın. yamaları dns yüüzndne çekmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptor32

Dns yi iptal et hem modemden hem lan dan . oyunu bir kere aç download edecekse etsin. sonrasında yine dns koyarsın. yamaları dns yüüzndne çekmiyor.

Cevap için teşekkürler.
    Ancak hem modemde hem de bilgisayarda DNS ayarları otomatik şekilde ayarlanmış durumda ne yazık ki..
  • dahi anlamındaki de D kullanıcısına yanıt
    o zaman muhtemelen kullantığın internet security tabanlı antivirüsün engelliyordur. avg ile titanfallda yaşamıştım benzer bir problem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raptor32

o zaman muhtemelen kullantığın internet security tabanlı antivirüsün engelliyordur. avg ile titanfallda yaşamıştım benzer bir problem.

Bilgisayarda Microsoft' un kendi otomatik yüklediği antivirus dahil olmak üzere hiç bir antivirus programı yüklü değil zira firewalll da kapalı durumda.
  • Farklı DNS kullandığımda bendede oluşan bir sorun.. DNS i otomatiğe alıp bilgisayarı kapatıp açtığımda sorun ortadan kalkıyor.. Başka bişey aklıma gelmedi..
  • dns ı ıptal edın

cmd

ipconfig /flushdns

antıvırus ve fırewall ı kapatın
  • Cevaplar için teşekkür ediyorum. Söylenilenleri denedim ve ne yazık ki sorun düzelmiyor. :/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.