Şimdi Ara

Oyunu öğreticek bir arkadaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • League of legends oynadıktan sonra artık sıkıldığımın farkına vardım ve bu oyunun çok popüler olduğunu gördüm . Acaba bana bu oyunu öğreticek birisi var mı ? Şimdiden teşekkürler .

• Sen bu oyuna başlama iflas edersin. Skinlere o kadar para harcayan adam desteleri 50 50 alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

Sen bu oyuna başlama iflas edersin. Skinlere o kadar para harcayan adam desteleri 50 50 alır

Olsun qnq Sende lol oynuyordun bi öğretsene bana hearthstone
  • quote:

Orijinalden alıntı: NothingLose

quote:

Orijinalden alıntı: girmiyor

Sen bu oyuna başlama iflas edersin. Skinlere o kadar para harcayan adam desteleri 50 50 alır

Olsun qnq Sende lol oynuyordun bi öğretsene bana hearthstone

Seni öldürmeyen şey güçlendirir :) bunun hariçinde öğreticek pek birşeyim yok. inglizce bildiğin sürece oynaması kolay bir oyun fakat kazanmaya oynamak bambaşka bir olay tabi kide.

Bunlar haricinde az manaya çok mana harcatmak olarakta bakabilirsin oyuna. 8 manaya basılmıs bir kartı 3 manalık kartla oyundan silmek, yada 2 manlık bir kart ile 3-4 tane 1 canlı yaratığı öldürmek size oyunu kazandırabilir. Ama işin özü kimin güzel legendery kartı varsa o kazanır aslında.

• Yardımcı olabilirim de ne öğrenmek istediğin önemli. Çok yeni başladıysan oyna önce bütün kartları öğrenmeye çalış derim.
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.