Şimdi Ara

Oyunu Çiftlik Oyununa Çevirdiler.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son güncellemeden sonra. Ganimetlerde düşüş yaptılar.

Ayrıca sahipsiz köyleri de kapatmışlar. Ganimet çıkmıyor artık.

Aldıklarınızdan çok çok fazlasını aramaya harcıyorsunuz.

Çiftlik oyunu gibi arada madenleri toplamaya giriyorum. Çok nadirde düzeltme yaptılar mı diye savaş yapıyorum.

Ben 2 günde bir mail atmaya başladım. Sizlerde mail atın. Bir an önce düzeltsinler bu durumu.

Ayarlar / Yardım Destek / Sorun Bildir / Geri Bildirim den mail atabilirsiniz.

• aynen sana katılıyorum ara babam ara madeni toplanmamış köy bulursan saldır

bence iksir taşla yapmalarından kaynaklandı iksir yok ortalıklarda böyle giderse oyunu bir süreligine bırakacagım

sen ne yazdın ganimat bulamıyorummu yazdın
  • cdemir kullanıcısına yanıt
    +1
  • Yukkarıda yazdıklarıma benze şeyler yazıyorum mailde.
  • Ben de köy binasını yükselttiğim için ganimet çıkmıyo sanıyodum. Bu gidişle sabah kalkınca bi de akşam maden toplamaya giricem oyuna. 10dk hedef arayıp 100k bırakıyorum, yapabildiğim de maksimum 150k veren köylere girmek. Çok mantıksızca olmuş, eğer memnuniyetsizliğimize çözüm bulmazsa bırakabilirim çünkü cidden soğudum. Tek yapabildiğim clan savaşlarına katılmak, bu da oynamak için yeterli değil benim için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence güncelleme geldiği için millet bi merak oyunu güncelleyip bakıyor. Dolayısıyla da sahipsiz köyler canlanıyor

Bi kaç haftaya yine millet oynamayınca birikir

Mitekim artık ganimet dolu köylere daha sık rastlıyorum

• arkadaşa katılıyorum..şuanda güncellemeden dolayı bir heves geldi herkese..bir süre sonra tekrardan bırakacaklardır..
  • Bende sorun bende zannediyorum. Son güncellemeden sonra ganimetler acayip düştü, savaşmaktan zevk alıyordum şimdi 30dk da köy arayıp 300.000 altın harcayıp eli boş dönüyorum.

3-4 gündür zaten hevesim kalmadı iyice çok kötü oldu bu iş
  • Bence hevesle ilgili değil.

Bir sürü sahipsiz köy vardı. Bunların hepsi, birden bire oyuna dönmeye karar vermiş olamaz.

Sildiler sahipsizleri, artı ganimet oranları ile de oynamışlar.
    Bir arkadaşın mail ile sorduğu soruya cevaben, ganimet oranlarını da azalttıklarını söyemişler.
  • Hevesle ilgili tabi ki 30dk gezip madde alamadım mı oyundan sıkılıyorum. Öyle ahım şahımda savaş grafikleri efektleri yok.

Vakit geçirmeye oynuyorduk sırf rekabet bizimkisi
  • Aynı dertten bende muzdaribim (doğrumu yazdım acaba)

Köy binam level 10 ganimet bulmak imkansız gibi. 150-200bin harcadığım oluyor şöyle 250-300bin lik köyler bulmak için o 250-300bin in ne kadarını alabiliyorum şansıma kalmış.
    Yerimde sayıyorum resmen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralentra

Hevesle ilgili tabi ki 30dk gezip madde alamadım mı oyundan sıkılıyorum. Öyle ahım şahımda savaş grafikleri efektleri yok.

Vakit geçirmeye oynuyorduk sırf rekabet bizimkisi

Yanlış anlaşıldım sanırım.

Bana göre, oyundaki ganimetsizliğin nedeni, gelen güncellemeyle beraber, tüm sahipsizlerin;
    "Oyuna güncelleme gelmiş oynamaya başlıyayım" demeleri değil.

Adamlar oyuna müdahale ettiler. Sahipsiz köyleri kapattılar.
    Tamam sahipsiz köylerin bir kısmı oyundan sıkılan ama güncelleme geldiğinde tekrar başlayanlardır.
    Ama çoğu, gerçekten oyuna bırakanlara aittir diye düşünüyorum.

Sanki bugün birazcık canlanma var gibi. Ganimet olarak bir şeyler çıkmaya başladı.
    Ama tabi tamamen tesadüf de olabilir.

• Yorum yazdıktan sonra bana da güzel ganimetler geldi =) Tesadüfte olabilir tabi...

Evet yanlış anlaşılma olmuş hevesten kastım kendi hevesim. Sonuçta güncelleme geldi diye oyunu bırakanların hepsi geri dönmedi elbette, sahipsiz köyler silindi. Zaten kalanlar online olan ve madde koruyan oyunculardı.

Yavaş yavaşa zaman geçtikçe ganimette artış olacağını düşünüyorum
  • Azda olsa toparlanma var gibi.Ama hala eskisi gibi degil o yuzden 120-150k olan koylerede giriyorum yoksa aramaya giden altina yazik oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: cdemir

Bence hevesle ilgili değil.

Bir sürü sahipsiz köy vardı. Bunların hepsi, birden bire oyuna dönmeye karar vermiş olamaz.

Sildiler sahipsizleri, artı ganimet oranları ile de oynamışlar.
    Bir arkadaşın mail ile sorduğu soruya cevaben, ganimet oranlarını da azalttıklarını söyemişler.

aynen kardeşim banada mail geldi ganimet oranlarını düşürmüşler fakat madenlerden üretilen oranlar aynıymış madenleri ellememişler

denemel yaptık madenlerde daha çok ganimet var diyorlar

tüm arkadaşlarımın mail atmasını istedim klan 45 kişi her kez mail attı
  • @ozkan1979

Bende sürekli atıyorum ve arkdaşlara attırıyorum mail. Fakat bir düzeltme olacağını zannetmiyorum, gem kullanılmasını istiyor adamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ralentra

@ozkan1979

Bende sürekli atıyorum ve arkdaşlara attırıyorum mail. Fakat bir düzeltme olacağını zannetmiyorum, gem kullanılmasını istiyor adamlar...

Evet haklısın.

Zaten dünyanın parasını söğüşlemişlerdir. Hala açgözlülük yapıyorlar.
  • Parayla oynayanlar oynasın der gibiler..köyü 10 a bastım basalı burnumdan getirdiler oyunu.böyle giderse oyunu bırakacağım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya_avcisi

Parayla oynayanlar oynasın der gibiler..köyü 10 a bastım basalı burnumdan getirdiler oyunu.böyle giderse oyunu bırakacağım..

Bende 10 a basmıştım ama cehennem kulelerini ve X yayını almıştım.. En azından cehennem kuleleri sayesinde yediğim saldırılar epey azaldı.
    Yoksa eldekilerin tümünü kaptıracaktım..
  • Aynen, iksirim yok diye asker eğitemiyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.