Şimdi Ara

Oyunu bıraktım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BuKaHero

East server'dan sıradan bir manzara:
     Oyunu bıraktım

57 dakika boyunca bu adamlarla aynı takımda oynayıp iletişim kurmaya çalıştım... DotA 2 çıksa da oynasak

wow

ip boost bitince weste geçebilcekmişiz diye duydum eğer öyleyse yakında kurtulcaz
  • quote:

Oyunu bıraktım

57 dakika boyunca bu adamlarla aynı takımda oynayıp iletişim kurmaya çalıştım... DotA 2 çıksa da oynasak

DotA 2 nin LoL'den bir farkı olacağını nerden çıkardın? Böyle mallar tüm oyunlarda var ne yazıkki

Neyse on topic;

Ben önceden her yenildiğimde, öldüğümde bile sinirden çatlıyodum ana avrat sövüyodum. Çok düşük level iken ragequit bile atmıştım.

Oyunu zevkine oyna, yenmek için oynama, eğer yenmeden zevk alamıyorsan, Pokemon oyna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mundo Mundo

quote:

Oyunu bıraktım

DotA 2 nin LoL'den bir farkı olacağını nerden çıkardın? Böyle mallar tüm oyunlarda var ne yazıkki

Neyse on topic;

Ben önceden her yenildiğimde, öldüğümde bile sinirden çatlıyodum ana avrat sövüyodum. Çok düşük level iken ragequit bile atmıştım.

Oyunu zevkine oyna, yenmek için oynama, eğer yenmeden zevk alamıyorsan, Pokemon oyna.

Hocam şurdan çıkardım ki, dota 2'de beni ingilizce konuşulmayan doğu avrupa ülkeleri ve rusyayla falan aynı ülkeyle koyup sen burda oynayacaksın demez diye düşünüyorum. Eğer onda da böyle olursa tabii bir farkı olmaz ama sanmıyorum; HoN, Dotalicious vs gibi birleşik server olur. Icefrog ve Valve aptal değildir, "Competitive scene"i bu kadar parçalamaz diye umuyorum.

Yoksa kimsenin kötü oynamasıyla sorunum olmaz, taşıyabiliyorsam taşırım olmazsa beceremedim deyip kabul ederim. Ama adamlarla anlaşmak mümkün değilken bu, oyun olmaktan çıkıp işkenceye dönüyor benim için.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.