Şimdi Ara

Oyunu bıraktım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yunan takımına yenilmem sebebi ile oyunu sildim. Bir daha oynamayı da pek düşünmüyorum. Forumu takip edeceğim, yardımcı olabildiğim kadar olacağım . İçimi dökmek istedim. Herkese iyi geceler.

• Bende yaklasık 16 gündür oynamıyorum gecen gün cok ciddiyim rüyamda Irelia oynuyordum o derece özlüyorsun yani :)
  • bıraktıysan hesabını bana ver plsss
  • Inanır mısın şu an dedem kuzenler falan oturduk ağlıyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: CookieMonster

Bende yaklasık 16 gündür oynamıyorum gecen gün cok ciddiyim rüyamda Irelia oynuyordum o derece özlüyorsun yani :)

Tabii ki özleyeceğimden eminim ama gerçekten bu hırs denen şey çok acayip bir şey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: srkayp

quote:

Bende yaklasık 16 gündür oynamıyorum gecen gün cok ciddiyim rüyamda Irelia oynuyordum o derece özlüyorsun yani :)

Tabii ki özleyeceğimden eminim ama gerçekten bu hırs denen şey çok acayip bir şey :)

lol bir oyun değil bir aşk yani bugune kadar top 10 a girip onlarca oyun bıraktım fakat hiçbiri bu kadar ozletmemisti yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: seroretti12

bıraktıysan hesabını bana ver plsss

Aha Knight Online'cı

Hayırlı olsun bu arada ama Yunan takımına yenildin diye bıraktıysan gereksiz olmuş, savaş yapmıyoruz burada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dersah.

Inanır mısın şu an dedem kuzenler falan oturduk ağlıyoruz...

Aynen ya bütün mahalle sokaklara döküldü hepsi hüzünlü hepsinin gözlerinde yaşlar sel oldu akıyor....
  • Bırakman yerinde olmuş. Sinir sistemine zarar vermekten kurtuldun. Ben son maçımda rusları yendikden sonra chatte faşizmin doruğuna çıktım adamlara olan sinirimden. Oysa rus kızları güzeldir...
  • quote:

quote:

quote:

lol bir oyun değil bir aşk yani bugune kadar top 10 a girip onlarca oyun bıraktım fakat hiçbiri bu kadar ozletmemisti yahu

Çay koydum gel oturup ağlayalım birlikte :'(

• quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Aha Knight Online'cı

Hayırlı olsun bu arada ama Yunan takımına yenildin diye bıraktıysan gereksiz olmuş, savaş yapmıyoruz burada

Savaşıyoruz hocam Hırs yüzünden ya çok hırslanmıştık. Karşılıklı atışmalar falan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: W

quote:

Aha Knight Online'cı

Savaşıyoruz hocam Hırs yüzünden ya çok hırslanmıştık. Karşılıklı atışmalar falan

Sen nickleri ver alırız biz intikamı

• bende bugün 5 ranked game üstüste kaybedince bıraktım 3ünde afk 1 inde leaver 1inde de 10 dakkada 6 kez ölen vardı ki her oyun 2 feeder mutlaka denk geliyordu ^^ ne oynasak ramazanda geldi ?
  • Adam gibi toplansanız :)skype grubu kurulur 3 kişi gelir orta halli grubu kurulur 5 kişilerdir 20-25 kişi olsanız 5 kişi bulursunuz ;) o zaman da belki karşıdakilerin 5i de rus gelir mis :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: 8enkei

bende bugün 5 ranked game üstüste kaybedince bıraktım 3ünde afk 1 inde leaver 1inde de 10 dakkada 6 kez ölen vardı ki her oyun 2 feeder mutlaka denk geliyordu ^^ ne oynasak ramazanda geldi ?

aynen ne oynasak sıktı bu lol beni ?
  • Hon,Roht olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lugi@

Hon,Roht olabilir

hon başlayan olursa dh den bende başlarım şu an iniyo hatta :D
  • hon bence çok daha kötü,roht dediğin real of titans sa daha betada bulaşmak istemiyorum star wars force unleashed yüklüyorum şimdi ne varsa tek kişilik oyunlarda var
  • quote:

Yunan takımına yenilmem sebebi ile oyunu sildim. Bir daha oynamayı da pek düşünmüyorum. Forumu takip edeceğim, yardımcı olabildiğim kadar olacağım . İçimi dökmek istedim. Herkese iyi geceler.

GG , wp.
  • East server'dan sıradan bir manzara:
     Oyunu bıraktım

57 dakika boyunca bu adamlarla aynı takımda oynayıp iletişim kurmaya çalıştım... DotA 2 çıksa da oynasak
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.