Şimdi Ara

Oyunu Bırakıyorum ( Oyunun Öldüğünü Düşünerekten ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Toşunpaşanın yorumu nerde la o kadar bekledimters cevabını

Leyla aplam üzgünüm ama isteyen devam etsin benim canım sıkıldı o oyunda öldüğünü düşünüyorum ben daha oynamıcam. Dota felan takılıyorum wow dan kat kat zevk alıyorum. Sorry again

hatırlatma: tosunpaşa nın ters cevabını bekliyorum göriim sonra daha uğramıcam buralara

ters cevap yok.. gidene kal.. kalana git demem..
    sıkıldıysan lol oyna , hon oyna.. eu north'a gelirsen ekle nick hiyarlibaba..
    son olarak şu panpa lafını oldum olası sevmem.. küfretsen o bile daha sevimli gelir..

• İşte şimdi aslında anlamış olman lazım wow neden casual playerlara böyle avantajlar tanıyor?
    Çünkü senin gibi bir kitle bir süre sonra sıkılıp oyunu bırakıyor.Casual oyuncu ise aylarca senelerce parasını ödeyip çokta sosyal yaşamdan kopmadan oyunuda oynuyor ödemesini yapıyor.Böyle bir müşteri kesimi duruken sana avantaj sağlarsa ki her yeni patch te aslında o kesime avantajı sunar o kesim hevesini alır sonra ortalık casual playerlara kalır :)
    Benim burada görüşüm daha iyi iteme sahip olanmı yoksa daha iyi oyuncu olanmı kazansın diye ikileme düşüyor.Uzun çabalarla daha iyi item ile pvp yapana haksızlık yapmamak lazım.Ama İyi iteme sahip olmadığı için sürekli tokatlanmaktan bıkan oyuncuyuda oyuna küstürmicek bir adil sistem olmalı.Bu sağlandığında daha başarılı olur sanıyorum.Birde Klasslar arası denge varki orası hiç olmuyor.Denge bir o klasta bir bu klass şimdilerde Panda healerlar ölmüyor napalım?
    Kendi ortamını kurup arkadaşlarınla takılıcaksın.Gerisi yalan.

• Mein Kampf edasıyla döşemişsin biraz noktalama falan kullansaydında cümlenin başını sonunu görseydik.

Ben 17- diyorum arkadaşlar.
  • İlk değilsin sonda olmayacaksın hatta gün gelicek tekrar başlayıp tekrar aynı şeyleri yaşayıp bırakıcaksın bir bitmedik bitmiyeceğizde :D
  • evlen coluk cocuk sahibi ol sonra casual player olmak için vakit ararsın :)
  • Ölüm lokumunu biz kez daha saygı ile andım. Herkesin becerebileceği işler değil bunlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: metamania

Ölüm lokumunu biz kez daha saygı ile andım. Herkesin becerebileceği işler değil bunlar..

this
  • quote:

Orijinalden alıntı: acark

İşte şimdi aslında anlamış olman lazım wow neden casual playerlara böyle avantajlar tanıyor?
    Çünkü senin gibi bir kitle bir süre sonra sıkılıp oyunu bırakıyor.Casual oyuncu ise aylarca senelerce parasını ödeyip çokta sosyal yaşamdan kopmadan oyunuda oynuyor ödemesini yapıyor.Böyle bir müşteri kesimi duruken sana avantaj sağlarsa ki her yeni patch te aslında o kesime avantajı sunar o kesim hevesini alır sonra ortalık casual playerlara kalır :)
    Benim burada görüşüm daha iyi iteme sahip olanmı yoksa daha iyi oyuncu olanmı kazansın diye ikileme düşüyor.Uzun çabalarla daha iyi item ile pvp yapana haksızlık yapmamak lazım.Ama İyi iteme sahip olmadığı için sürekli tokatlanmaktan bıkan oyuncuyuda oyuna küstürmicek bir adil sistem olmalı.Bu sağlandığında daha başarılı olur sanıyorum.Birde Klasslar arası denge varki orası hiç olmuyor.Denge bir o klasta bir bu klass şimdilerde Panda healerlar ölmüyor napalım?
    Kendi ortamını kurup arkadaşlarınla takılıcaksın.Gerisi yalan.

hakkaten ne olmuş pala healerlara geçen yeşil gearlı baldırı çıplak bir pala (yeminle buffla 330k hpsi vardı adamın) damage yemedi.. sağolsun blizz bedavadan %65 resi verdi adam yeşil gearla haldır huldur kactı yakalayıp kesemedim

senatus gif 10 numara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tosunpasa -- 31 Mayıs 2013; 14:33:42 >

• mirc yuzyil once falandi guzel kardesim.
    sirinsin :)
  • Ben de bıraktım oyunu, guildce bıraktık. Ortam olmayınca pek zevk vermiyor artık. Bir de contenti de bitirdik ToT'u falan. Yapacak bir şey kalmadı. 6.0'a kadar da oynamam sanırım.
  • Furkan oynamayı bilmiyordun oılum bırakman isabet olmuş
  • "Seleme panpalar, öncelikle bu kadar gereksiz başlık açmak için çok düşünmedim bunu belirtiiiiim.(özet yok hanny) Son günlerde oyunun durumu bla bla bla işte oyunun ben öldüğünü düşünüyorum. Oyuncuları en önemliside casual oyuncuları oyunda tutabilmek için bence oyunun içine tükürdü blizzard. Herşeyi çok kolaylaştırdı oyunda pek bi amaç kalmıcak yakında. Hadi benim yoktu amacım başladıgında öylesine takılmaktı ama sizin ve bir çok oyuncunun var ve bu yakın sürede biticek gibi gözüküyo. Şimcik güneye baktığımız zaman adaletsizlik görüyoruz hemde bir paralı oyunda. BOT BOT BOT ton ton ton. Ben bu oyuna para veriyorum herkesin adil olması gerekiyor iken, millet üzerine tekrar para basıyor ve bot satın alıyor. Bu adam bu botla zaten oyunun annesinin ellerinden öpüyor. max 1 haftada zaten deli gibi gold kasıyor,mat kasıyor,pc başında değilken level kasıyor honor kasıyor bla bla."

Bu kadar okudum sana söyleyebileceğim tek şey etrafına bakman. Ben 2 aydır 1 tane bile bot gormedim 2 tane 90 levelladım, bg aktım arena yaptım ve allah askına deli gibi mat kasıyorlar diyorsun bar stacklerinin fiyatları öküz gibi artmış piyasa kan ağlıyoken allah aşkına nasıl bot olabilir ki? Orda burda gold stoğu yok, etraf batmış botları banlanmış bilmem kaç yüz bin bot güme gitmiş patlamış vsvs. Allah aşkına oyuna b*k atma. Eğer bu soylediklerini düşünerek yazdıysan zaten oynamanın bi amacı yok. Kendine iyi bak

• Ne allah aşkıymış arkadaş.
  • Gerçekten doğru söylüyorsun Ravencrest'te mesela 1 Flask oldu 80 Gold
  • quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa

mirc yuzyil once falandi guzel kardesim.
    sirinsin :)

Yaşlısindır dıye dusundum kardeşim k.bkma anlamını çözdun ama orya odaklan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

quote:

Orijinalden alıntı: IcyTea Lemon

Toşunpaşanın yorumu nerde la o kadar bekledimters cevabını

Leyla aplam üzgünüm ama isteyen devam etsin benim canım sıkıldı o oyunda öldüğünü düşünüyorum ben daha oynamıcam. Dota felan takılıyorum wow dan kat kat zevk alıyorum. Sorry again

hatırlatma: tosunpaşa nın ters cevabını bekliyorum göriim sonra daha uğramıcam buralara

ters cevap yok.. gidene kal.. kalana git demem..
    sıkıldıysan lol oyna , hon oyna.. eu north'a gelirsen ekle nick hiyarlibaba..
    son olarak şu panpa lafını oldum olası sevmem.. küfretsen o bile daha sevimli gelir..

Sagol qnq lol de türkiye serverında sıkıştık ya arkadaş sagolsun pişman oldu ama yapcak bişey yok. Pek giresim yok zaten. Ama olurda oralara geçersem eklerim ^^

Well, tosunpaşa da cevpa attıgına göre ben wow konusundan kaçar. Giderken birşeyler daha diiiiiiiiim

1- @Thedealer : qnq öncelikle madem sevmiyorsun bizi kısaca bloklayabilirsin işini görür.

2- @Senatus namı değer liseli: Sana yorum yok senin zaten ne yaptııın belli değil panpa sen takıl hanny

3- @bana 17- diyen arkadaş nickini göremiyorum burdan sorry, 21 im ve her panpa,qnq vs diyenlere 16-17 diyorsan işin var. Senin kişiliğinde ciddilik vardır benimkinde samimiyet,eğlenme vs. Ben panpa,qnq tarzı şeyler yazarak egleniyorum bu benim yaşımın küçük olduğunu göstermez ben 30 yasındada derim 40 yaşındada.

4- Seviyorum hepinizi <3

• Ne botu yahu. Bot mot kalmadı artık. Hile de yok dupe falan da yok o anlamda en adil oyun.
  • tamam kanka sen bırakıyorsun,ben başlıyorum.Classic wow zamanından beri oynuyorum wow'u en az 10 kere bırakmışımdır,ama gün geliyor devran dönüyor gene dönüyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.