Şimdi Ara

Oyunu Bırakıyorum ( Oyunun Öldüğünü Düşünerekten )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Seleme panpalar, öncelikle bu kadar gereksiz başlık açmak için çok düşünmedim bunu belirtiiiiim.(özet yok hanny) Son günlerde oyunun durumu bla bla bla işte oyunun ben öldüğünü düşünüyorum. Oyuncuları en önemliside casual oyuncuları oyunda tutabilmek için bence oyunun içine tükürdü blizzard. Herşeyi çok kolaylaştırdı oyunda pek bi amaç kalmıcak yakında. Hadi benim yoktu amacım başladıgında öylesine takılmaktı ama sizin ve bir çok oyuncunun var ve bu yakın sürede biticek gibi gözüküyo. Şimcik güneye baktığımız zaman adaletsizlik görüyoruz hemde bir paralı oyunda. BOT BOT BOT ton ton ton. Ben bu oyuna para veriyorum herkesin adil olması gerekiyor iken, millet üzerine tekrar para basıyor ve bot satın alıyor. Bu adam bu botla zaten oyunun annesinin ellerinden öpüyor. max 1 haftada zaten deli gibi gold kasıyor,mat kasıyor,pc başında değilken level kasıyor honor kasıyor bla bla. Şimdi diceksin sende ver o zaman kamil. Ne vercem bot dediğimiz şey zaten yasak değilmi bir hile çeşidi değilmi. Blizz bunun önlemini almak zorunda değil mi ? Herkes bot alsın o zaman oyun iyice çöpe dönsün. Bi kere hile var oyunda her oyunda var ama böyle bir oyunda p2p bir oyunda olmaması gerekir. Şimdi kuzeye baktığımızda pvp yi görüyoruz. Ben açıkcası pvp nin 5.3 le tamamen çöp olduğunu düşünüyorum. Rogue u kasma amacım sırf pvp yapmak istememdi. Çok hevesliydim aşırı derecede çok hızlı bi şekilde 90 yaptım ve günlerce sıkılmama rağmen o heves işte gittim justice farmladım onları honora çevirip honor setimi tamamlıyım diye. Pvp girmedim gearlar da bi cacık yokken cünkü resmen takıma zarar oluyosun küfür yemeye ne gerek var. Neyse işte o hevesle kas kas kas sen sonra tüm seti tamamla o hevesle dal bg e. Bir güzel eğlen. Eğlendim mi ? Hemde çok ama fazla sürmedi. Neyse işte sonra ben arenalara başladım cap yaptım tek amacım vardı o 2 tane dual conq dagger ı almak. 7250 istiyor sezon ee daha zamanım var. O zaman 1 hafta caple bekle 1 hafta caple bekle derken 5.3 ün yakın zamanda gelceğini öğrendim. Sevindim direk dual daggerları çekicektim cünkü onlara point biriktirdim 3 hafta boyunca. Kısa bir zaman tamam ama ben sizin gibi classten beri felan oynamıyorum o yüzden benim için çok önemli bir zaman dilimi. 5.3 geldi koşa koşa gittim daggerlarımı çektim yehhuu hemde doğum günümden bir gün önceydi düşünün bende ki sevinciii ta ki foruma girip bir konuda conq artık haftalık 12k yapılabildiğini öğrenene kadar. Ya arkadaşım bi yürü git böyle iş mi olur tamam ben belki 3 hafta bekledim ama millet o set için kaç hafta uğraştı. Sen git bir haftada bile seti tamamlama şansı ver. O rly ? Yine bu durumda bir adaletsizlik var şu bakımdan var; Adamın çevresi geniştir arena da aşmış arkadaşları vardır buna 1 haftada seti dizdirirler ? hadi 2 hafta de. Yada yine bot ile kastığı para ile boost alıp tamamlayabilir. Eeee ben napcam ? Sazan gibi hala arenada kamil kamil 1 win 1 lose mu alacam. Para kasmam uzun sürer emekle kasıcagım için. Ben o zamana kadar pvp girsem beni darma duman edecek bu adamlar ? Eee bana ne heves bıraktın sen şimdi ? Vs vs bu böyle böyle giderken az gittik uz gitti deretepe yuvarlanarak gittik oyunun sonuna geldik. Şu oyun için tek keşke dediğim şey sizin gibi hadi classic olmasın en azından bi lich king döneminde başlasaydım. Ne güzel şeyler duyuyorum tbc lichking dönemlerinin çok güzel olduğunu. Ah ah keşke be cok geç kaldık oyunun sonunu yakaladık. Neyse napalım ölenle ölünmez diyerekten noktayı koyuyorum. Waw uzun yazmışım hiç canım sıkılmadı ama bunları yazarken he aklıma bi anda tosunpaşa geldi. Garanti ters cevap vercek seleme tosunpaşa.

Neyse son demek istediğim ise bana burda yardımcı olan,bilgi aktaran,tartışan,küsen,barışan,dövüşen herkese teşekkür ediyorum. Sizi seviom qnq ler <3<3 Kendinize jiji bakın hadi pai pai

• Kısaca özetliyim

"Rog nerf yedi beceremedim panpalar gg."
  • Zaten doğru düzgün bir karakterin yokki. Bende sürekli leveling yapsam bende bırakırdım.
  • Yav he he diyin geçin ne uğraşıyorsunuz.
  • güle güle panpa kolay gelsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casualız diye oyundamı oynamıyağğhh

• Oyunu bırakan herkeste görebileceğiniz ağlama durumu.
    Okumayın ben okumadım ama içinde ne yazdığını biliyorum standart hate klişeleri

• Furkancim senin kendi iyiligin icin bu yazdiklarini gormemis olayim. :)

ben de 50 milyon kere oyunu birakiyorum chari silicem sikintilari yasadim. Oncelikle su kararsizligini birak. Senden pve icin monk, pvp icin rogue iki karakterini de duzenli online bekliyorum. Murat abinin rbg icin rogue ihtiyaci var, ulas kendisine neler gerekiyor yardim et. Bu rbg takimi da en kisa zamanda ciksin artik. Kendi classinla ilgili de arastir, olmadi charimi nasil gelistirebilirim, eksigi nedir tarzi basliklar as, eminim sana yardimci olacak nazik insanlar vardir. Pazar gunu rbg var, online olmadigini gormeyeyim. (Asuwish'e ulas lutfen)

Bu arada Trolleyecek, ya da elestiri getiren arkadaslarin da bir zamanlar genc oldugunu, o yaslarda oldugunu dusundugum icin daha anlayisli bir sekilde yaklasmalarini rica ediyorum :)

Hele de bu elestiriler, arka arkaya bir suru char acan en sonunda sıkılıp hepsini silip yeniden char kasan, veya onbes gunde bir charinin irkini degistirip duran arkadaslardan gelmesin lutfen :D (tercumesi: furkan benim bebegim, satasmayin len bebegime :)))) )

• her gun yeni bi char kasarsan boyle olur
  • "güle güle panpa kolay gelsin"i eleştiri sanmak da bir başarıdır, tebrikler.

• We are the forsaken.We will slaughter anyone who stands in our way.
  • bizene
  • Canimizi yakan ve bizi ugraslarimizdan sogutan seyler,bana gore,ugraslarimizdan once yenmemiz gereken seylerdir.ilk argumanlarini okudugumda aklimdan ne gecdi hic cekinmeden soyleyeyim:isde bir lider dedim kendi kendime.cunku bir liderdir biliyor musun onundeki dusmandan once kendi kafasindaki korkulari ve herkesin goremedigi elestirileri yenebilen.sen,kardesim,belki ara verirsin oyuna ve yillarca ugramazsin azerota.ama bir gun eminim,yanlislari ,dogrulari yaparak ve tavsiye ederek yenen bir lider olarak doneceksin.CUNKU İCİNDE O RUH VAR.

• Toşunpaşanın yorumu nerde la o kadar bekledimters cevabını

Leyla aplam üzgünüm ama isteyen devam etsin benim canım sıkıldı o oyunda öldüğünü düşünüyorum ben daha oynamıcam. Dota felan takılıyorum wow dan kat kat zevk alıyorum. Sorry again

hatırlatma: tosunpaşa nın ters cevabını bekliyorum göriim sonra daha uğramıcam buralara
  • quote:

Orijinalden alıntı: hollyspirit

Canimizi yakan ve bizi ugraslarimizdan sogutan seyler,bana gore,ugraslarimizdan once yenmemiz gereken seylerdir.ilk argumanlarini okudugumda aklimdan ne gecdi hic cekinmeden soyleyeyim:isde bir lider dedim kendi kendime.cunku bir liderdir biliyor musun onundeki dusmandan once kendi kafasindaki korkulari ve herkesin goremedigi elestirileri yenebilen.sen,kardesim,belki ara verirsin oyuna ve yillarca ugramazsin azerota.ama bir gun eminim,yanlislari ,dogrulari yaparak ve tavsiye ederek yenen bir lider olarak doneceksin.CUNKU İCİNDE O RUH VAR.

Bu ne diyo beyler ?
  • good to know.

hope you'll need me one day, so i can watch you looking for me.
  • ablani hayal kirikligina ugraticaksin yani?

peki, zaten su ara bi sen kalmistin. sende geldin tam oldu :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elemriel

quote:

Orijinalden alıntı: hollyspirit

Canimizi yakan ve bizi ugraslarimizdan sogutan seyler,bana gore,ugraslarimizdan once yenmemiz gereken seylerdir.ilk argumanlarini okudugumda aklimdan ne gecdi hic cekinmeden soyleyeyim:isde bir lider dedim kendi kendime.cunku bir liderdir biliyor musun onundeki dusmandan once kendi kafasindaki korkulari ve herkesin goremedigi elestirileri yenebilen.sen,kardesim,belki ara verirsin oyuna ve yillarca ugramazsin azerota.ama bir gun eminim,yanlislari ,dogrulari yaparak ve tavsiye ederek yenen bir lider olarak doneceksin.CUNKU İCİNDE O RUH VAR.

Bu ne diyo beyler ?

abi onu bırakta konu acanla lealamidir nedir o üyenin konuşmaları bir okusana .... Mirc de yazısıyorlar sanki forum bunlarla doldu trollemek bile gelmiyor insanın içinden.Seviye yerlerde

• Forumu guild chat niyetine kullananlara:

Oyunu Bırakıyorum ( Oyunun Öldüğünü Düşünerekten )

• Panpa diye basladigi anda zaten ciddiyetini kaybetti arkadas yada genc kardesim hangisi ise. Diger bir konuda da baslica sikayet ettigi seyi anlatmaya calismistim ama anlamamis.

Sezon baslayali 10 hafta olmus adam 10 haftadir oynamamis sen 10 hafta duzenli oynarak seti yapmissin. Yani 10. hafta sonunda esitsiniz sorun nerede?
    Evet bencede basta haksizlik gibi duruyor ki bende duzenli oynayan adamin farkliliga sahip olmasina inaniyorum ama Blizzard in casual oyunculari oyunda tutma mantigina gore olayda bir sacmalikda yok.

Not: Asil oyuncu kitlesinin casual oynayanlar olmadigini anlasa super olurdu ama bencede oyun yavas yavas miladini dolduruyor. Ama yukaridaki "genc" arkadasin anlattigi sebeplerden degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M@hFeL -- 31 Mayıs 2013; 9:48:44 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.