Şimdi Ara

Oyunlarımdaki problem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1815 Mesaj
    Normal oyun giriyorum.Her girişimde karşıma gelen herkes meta decklerini tamamlamış ve kullanan kişiler oluyor.Sanki ranked oyunundan farkı yok.Patron deck,Freeze mage,Control priest,zoo warlock,Giant koyan warlock.Herkes nasıl deste yapabiliyor anlamadım bunları craftlıcak iksirleri nerden buluyorlar ve neden ranked girmiyorlar.Bende öyle deckler olsa rankeddan çıkmazdım.40 lvlim karşıma gelenler abartı kaçıyor nasıl bir eşleşme sistemi var oyunda anlayamadım illa deck yapana kadar idare etmek için para yatırıp blackrock-naxaramas mı açmak gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 20 Temmuz 2015; 18:05:27 >

|
    |

hocam haklı olabilirsin fakat casual oynayan ile ranked oynayan oyuncular farklı. casualda daha çok popüler deckleri tamamlamış kişilerle karşılaşıldığını söylüyor çoğu kişi

genel olarak casual yerine ranked oynamanı tavsiye ederim. sonuç olarak adamların deckleri senden iyiyse ve iyi oynuyorlarsa senden yükseklere çıkacaklardır ve sen de kendin gibilerle kalacaksındır. hiç olmadı bir süre sadece günlük görev yapıp arena girmeyi deneyebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    3qzotix kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Minnettarlık bir yüktür; intikam ise zevk...
  • Yarbay
    5226 Mesaj
    Casual bir garip decklere göremi eşleştiriyor anlamadım.Rank 20'deyim casual giriyorum ct,freeze,mech mage,mech shaman geliyor hep.Ranked giriyorum basic deckli adamlar geliyor rank 20 oldugu icin.Bu nasil eslestirme anlamadim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Eski den yeni başlayanlara ranked girmeden casual oyna oyuna alış denirdi şimdi ise tersine döndü casual sanki son bir kaç aydır daha sağlam adamlar çıkıyor geçen de arkadaşa bütün legendary ve diğer kartları gold olan gold hero çıkmış patates etmiş arkadaşı adama dokunamadım bile demişti eşleştirme sistemi için söylecek bir şey yok çünkü mantıklı bir şey gelmiyor insanın aklına
    |
    |
    Seered kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Benim teorim şu ya harcadığınız dust'a ya da elinizdeki kartların maliyetine göre vs gibi birşeye göre eşleşiyor.Belki çok mantıklı gelmeyecek ama en mantıklısı bu gözüküyor.Arkadaşım yeni başladı o da ranked 20'de pek kartı yok ama ona casualda hep kolay rakipler geliyor arada izleyip yardımcı oluyorum ordan görüyorum bende.Ranked'daki ranklara göre eşleştirdiğine pek inanmıyorum ben çünkü 20 ranktayım dediğim gibi illa yeni başlamış basic deckli biri gelirdi karşıma ama ay başından beri gelmiyor.Ama şöyle bir avantajı oluyor kolay oyuncularla oynayıp bir yerde kalacağınıza kendi seviyenizdeki veya sizden daha iyi bir rakiple mücadele ettiğinizde kendinizi daha da geliştiriyorsunuz.Geçen ay rank 10'da bırakmıştım mesela.Bu ay pek oynamam ranked ama bir sonraki ay direk legend zorlayacağım mesela bu casuallar beni çok tecrübe sahibi yaptı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Scropion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    561 Mesaj

Hocam dediğin gayet mantıklı deste ne kadar pahalı o kadar donanımlı rakip Desene o zaman önümüzdeki ay seni legend görecez.
    |
    |

Gaza geldik bakalım ama sonra hevesimiz kaçmazsa tabi Rakip bala kazanınca sinirlenip kapatıyorum oyunu çünkü

|
    |
    Scropion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben bütün class gold kartları toplamaya çalışıyorum son bir kaç aydır gold kart hastalığına yakalandım gold ve dust topluyorum sürekli herhalde hayatımın goldunu biriktirecem gibi gözüküyor böyle giderse Eylül başına kadar gold toplayacağım dedim bakalım ama legenda kasarsam warrior ile denerim herhalde ilk gold herom benim
    |
    |

Orijinalden alıntı: Scropion

Ben bütün class gold kartları toplamaya çalışıyorum son bir kaç aydır gold kart hastalığına yakalandım gold ve dust topluyorum sürekli herhalde hayatımın goldunu biriktirecem gibi gözüküyor böyle giderse Eylül başına kadar gold toplayacağım dedim bakalım ama legenda kasarsam warrior ile denerim herhalde ilk gold herom benim

Bende gold hero yok o sıkıntı hepsinden azar azar olduğu için.Bir heroya yoğunlaşmadım ama yaparsam warlock'u golden yapacağım bende.

Ben ilk Warrior kasmıştım sonra Paladin kastım, hemen hemen bütün herolar da 200 win var çok zaman alıyor önce hepsini 60 yapim sonra sıradan golda kasacam aslında günde 30 win alırsan 2 hafta da gold olursun ama hatun ve ufaklık bırakırsa dış etkenler çok etkiliyor malesef
    |
    |

Gerek Casual gerekse Ranked için eşleşme sisteminde baz alınan tek kriter; Win Rate'tir. Kart sayısı, koleksiyonda mevcut toplam dust miktarı...vs kriter değildir.

Casual ve Ranked arasındaki tek fark; Ranked'ta mevcut Win Rate'in, tüm oyuncular için her sezon sıfırlanması iken Casual'da mevcut Win Rate'in, oyuna başlanıldığı günden beridir sahip olduğunuz Ratio olmasıdır.

Toplam 5,000 oyundan 3,000'ini kazanmış bir oyuncunun Win Rate'i, oyuna yeni başlayıp henüz 10 oyun oynayıp, 6'sını kazanmış bir oyuncuyla aynı olacağından, Casual'de karşı karşıya gelmeleri normaldir. Bu bağlamda yeni oyuncular nispeten için daha sağlıklı eşleşmeler, Ranked'ta olacaktır.
    |
    |
    gold5555 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

An Abandoned Awe of Autumn
    We´ll be ready when the curtain might fall...
    And now I have no more words to say; Forever yours...
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.