Şimdi Ara

Oyunları Video Olarak Kaydetmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben bir youtube kullanıcısıyım. Bad Company 2 ve Fifa 10 için bazı videolar çekmek istiyorum, goal compilation olabilir ya da multiplayer ile ilgili videolar, başka oyunlarda da olabilir. PlayStation 3 oyunlarını kaydetmek yani televizyonda ki görüntüleri kaydetmek için Hd olarak bulduğum en kaliteli cihaz şu ana kadar:

Hauppauge HD PVR High-Definition Video Recorder

1080i'ye kadar Hd kalitesi ve yanılmıyorsam Optik ses kaydı yani dolby digital ses kaydı neyse işte onu yapabiliyor. Fakat

Fiyatları çok yüksek;

http://www.play.com/PC/PCs/4-/7791395/Hauppauge-HD-PVR-High-Definition-Video-Recorder/Product.html burada 170 pound

Amazonda ise:

http://www.amazon.com/Hauppauge-1212-Definition-Personal-Recorder/dp/B0018LX0DY 200 dolar

Daha uygun bir fiyat bulabilir miyim? veya başka bir şey önerebilir misiniz? HD görüntü kaydedebilmesi gerekiyor fakat 200 dolarda çok yav

Bu arada neden uğraştığımı sormayın bir hobi olarak düşünün bunu, artık sadece oyun olmaktan çıktı bende , bir de bir süre sonra insan yaptıklarını kaydetmek istiyor, çok ilginç anlar olabiliyor ve bunun gibilerini kaydetmek ve paylaşmak istiyorum.

• bende bugun mayınla araba patlattım içinde iki kişi vardi ikiside öldü ama havada böyle asılı kaldılar araba kaboldu bunlar ölü ama havada asılı duruolar şekilleride bi garip birisi katlanmışti nerdeyse içinden geçince bozuldu ama (havada durdum şahitlerim var )
  • Ben de bugün Arica Harbor Conquest'te Tank'la başka bir tankın arkasına uzak mesafeden ateş ettim, tank son hızda gidiyordu, takla attı
  • Yukarı
  • Yukarı
  • Son kez yukarı, sadece bu ürüne alternatif bir ürün bekliyorum, daha ucuz olan...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.