Şimdi Ara

Oyunları Türkçe Altyazılı Sinema Filmi Tadında İzleyin! (Baldur's Gate 3 eklendi) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
45
Favori
20.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DIZCIFARUK

witcher da seste acayip kayma var düzeltirseniz tadından yenmez :D
    Hangi kısımlarda var acaba? Render dosyasında bir sorun göremedim. Upload ederken 60 GB sonrası youtube işlenemedi hatası verdi. Tekrar yükledim ama eski tarihli dosya üzerine atmış, upload o gün bitmesine rağmen 3 gün önceki dosyanın üzerine yazmış. Çözemedim durumu. Yani 60 GB'da öyle bir günde upload olmuyor. Yazıktır. Özelden dönüş yaparsanız sevinirim hocam, bildirim için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

İsteğiniz üzerine Witcher serisi yavaş yavaş geliyor. :)

Bu çok güzel oldu hocam ilk oyunu oynamak istemeyenler film gibi izleyip iki ve üçüncü oyuna başlarlar Emekleriniz için çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Elinize sağlık fikir güzelmiş oynamak isteyipte sırf zorluk + hırs x sinir stres = kısır döngü denklemine girmemek için buraya bakabilirim. Bu yüzden inşallah Darksouls da vardır dedim ama yokmuş tüh ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vkopuzoglu -- 22 Mart 2020; 12:1:4 >
  • Merhaba Red Dead Redemption 1 ve Kingdom Hearts 1-2-3'ü de ekleyebilirseniz sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar uzun videoları ne kadarlık upload hızıyla yüklüyorsunuz acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReiseReise

Bu kadar uzun videoları ne kadarlık upload hızıyla yüklüyorsunuz acaba
    Merhaba, 30 GB'lık bir upload 2 gün sürüyor. :)

• Assassin's Creed - Türkçe Altyazılı Bütün Hikaye eklendi. Evet oyunda altyazı yok. Fakat videoda var. :) (Altyazılar için teşekkürler:https://www.youtube.com/channel/UCuYt3jcpZ3UyFh8CxlBYzLg)
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İlk AC'i merakla bekliyordum açıkcası. Hikayesini tam bilmediğim tek AC oyunuydu.
  • Muazzam bir olaymış bu. Bazı oyunları oynamak İçin 30 saatimi harcayamam ama hikayesine 2 saat ayırabilirim. Uzun zamandır böyle birşey olsun istiyordum, kanala yeni denk geldim 😄

edit: Altyazılar çok küçük kalmış. Mesela,https://www.youtube.com/watch?v=fapJC0p0WrM&t=616s .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broon -- 9 Nisan 2020; 16:9:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Broon

Muazzam bir olaymış bu. Bazı oyunları oynamak İçin 30 saatimi harcayamam ama hikayesine 2 saat ayırabilirim. Uzun zamandır böyle birşey olsun istiyordum, kanala yeni denk geldim 😄

edit: Altyazılar çok küçük kalmış. Mesela,https://www.youtube.com/watch?v=fapJC0p0WrM&t=616s .
    Hocam orijinal altyazı boyutu böyle olduğu için o şekilde. Eğer opsiyonu varsa ayarlardan bakıp büyütüyorum diğer oyunlarda. Güzel yorumun için teşekkür ederim.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Hocam belki fazla bir istek olabilir fakat bunu 4k 60 fps paylaşma imkanınız var mı eğer yoksa bu şekilde dublajlı yahut Türkçe altyazılı all cutscenes tarzı bir 4k 60 fps video varsa paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: 454545454545

Hocam belki fazla bir istek olabilir fakat bunu 4k 60 fps paylaşma imkanınız var mı eğer yoksa bu şekilde dublajlı yahut Türkçe altyazılı all cutscenes tarzı bir 4k 60 fps video varsa paylaşırsanız seviniriz. Şimdiden teşekkürler
    Hocam 4k 60fps destekleyen bir sistemim yok ne yazık ki.
  • Dishonored knife of dunwall ve brightmore witches ek paketlerinin yüklenme ihtimali var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bence ps özel oyunlarına odaklan ellerine sağlık
  • Hattori Hanzo musun sen?
  • Playstation konsolum olmadığı için PS exclusive oyunlar biraz gecikecektir. Arkadaşımdan rica ettim, sağ olsun boş vakitlerinde bazı oyunları oynayacak benim için. :)
  • Yeni oyun filmleri eklendi. Liste güncellenecek. :)

• Starcraft 2 Eklesen fena olmaz :) Ellerine saglik harikasın. Eminim izleyenler vardir.. Bazi eski unuttugum serileri hatirlamamda yardimci oluyor . Çok faydalı bir konu herşey icin teşekkürler . Takipdeyim.

• Türkçe Oyun Filmi - vLogyoutube
    Anlatmaya gerek yok, efsane bir oyun olmuş. Herkese iyi seyirler dilerim!
    https://www.youtube.com/watch?v=SPgZPAclw2s

Sıcak sıcak geldi. :)

• BlogKaan kullanıcısına yanıt

Ellerinize sağlık hocam  

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.