Şimdi Ara

Oyunları Türkçe Altyazılı Sinema Filmi Tadında İzleyin! (Baldur's Gate 3 eklendi) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
45
Favori
20.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla hep ingilizcelerini izlemek zorunda kalıyordum baya iyi olmuş.
  • Çok güzel bir çalışma. Middle earth serisi gelse tadından yenmez valla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle çok güzel bir çalışma emeğinize sağlık.. Çok uzun süre önce oynayıp yeniden oynamaya imkan bulamadığım oyunları hatırlamak için çok ideal :)
  • Gta 3'ü izledim sabah, beğendim. Yalnız tek sıkıntı görmemiz gereken bazı ana sahnelerin de olması. Hikayede kopukluk oluyor. Onun dışında mükemmel. Özgün bir proje kesinlikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baya uğraşılmış ama işime yaramaz.
  • Hocam last of us'ı hep merak etmişimdir ama konsolum yok çekme şansınız var mı?
  • Emeğine sağlık hocam Türkiye için müthiş ve özgün bir düşünce kanala abone oldum teşekkür ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gebba

Hep böyle bir şey istemiştim hayallerim gerçek oldu. Çok teşekkürler.
    Yalnız neden videolar sessiz? Benim bilgisayarla ilgili bir sorun mu yoksa gerçekten ses yok mu?
    Bir de altyazılar çok küçükmüş, keşke biraz daha büyük olaydı benim gözler iyi değil pek.

Merhabalar,

Bazı sahnelerdeki şarkıların telif hakkından dolayı youtube otomatik olarak sesini kısıyor o bölümlerin. Müdahale edemiyorum ona ne yazık ki. Altyazılar oyunların orijinal font boyutunda oluyor ve yamadan dolayı genelde oyuna gömülü oluyor hocam. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlogKaan -- 26 Ekim 2017; 0:27:29 >
  • BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgiler için..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HuysuzPanda

Güzel düşünülmüş ve belli ki üzerinde uğraşılmış, benim önerim bütün oyunu baştan sona çekip yüklemen ( sen de oynarken ) çünkü bu şekilde olduğunda ara sahneler kaçıyor.

eğer bu söylediğim şekilde olur ise ( yani sen kendi sesinle müdahale etmez ve sadece oyunu çekip yüklersen ) insanlar senin kaydını hem bir çözüm videosu olarak izlerler.
    hem de ara sahneleri, alt yazıları kaçırmış olan insanlar izleyebilirler.

Bu şekilde olduğunda gördüğüm kadarıyla kopukluklar oluyor.

Evet bazı oyunlarda ara sahneler önemli bir ayrıntı olabiliyor. Bu şekilde yapmamın nedeni edit işleminde cutsceneleri ayırt etmenin kolay olmasıydı. 200+ dosyadan oluşan oyunlarda bunu yapmak demek ne yazık ki hepsini baştan izlemek demek oluyor. Zamandan kazanmak adına bu şekilde yapmak zorundaydım. Zaten diğer türlü sadece gameplay olarak yayınlanmış videolar var. Güzel yorumunuz için teşekkür ederim hocam.

• Çok iyi olmuş, özellikle eski oyunlar olursa serileri anlamak için faydalı olur diye düşünüyorum
  • Vakti zamanında bitirip unuttuğum oyunları yeniden izlemek, hikayeleri yeniden hatırlamak muhteşem.
    Önemli iş, tebrikler.
  • Ellerinize sağlık hocam, takipteyim
  • Emeğine sağlık hocam bende kısa kısa kesit olarak veriyorum hoşunuza gidebilir.

Örnek :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 9 Kasım 2017; 15:11:1 >

• BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Hocam sizin yaptığınız şey cidden çok önemli. Önceden oyunları İngilizce bitirenler daha sonradan tekrar bitirmek zorunda kalmadan videodan izleyebiliyor. Elinize sağlık.

• Kesinlikle zor iş, emek isteyen iş, arada eski oyunları hatırlayıp hikayesini tekrardan izlemek isteyenler için güzel içerikler oluşturmuşsun tebrikler...

• Witcher 3'ün çok serisi çekildi ama yayıncıların büyük bir kısmı sözde "resmî" çeviriyle oynadı, o yüzden benim gözümde edebi veya herhangi bir değerleri olmadı.

Witcher 3'ü yapacak olursanız daha kaliteli ve anlamlı olan çevirimizle oynamanızı tavsiye ederim, hem izleyicilerin de daha hayrına olur :)

https://forum.donanimhaber.com/the-witcher-3-100-turkce-dil-paketi-v3-00-yayimlandi-w3tr-pidacs-com--110088760
  • Hikayesini unuttum AC1 ide koyarsan çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: capcuk

kim oyunu oynanak yerine film gibi izlemek ister ki

bunla ugrasacagina oyunlara tr yama yapsan da millet hem oynasa hem izlese

Sen ne kadar boş bir adamsın?
  • Grand Theft Auto Vice City i yıllar sonra görmek harika güzel iş. eline sağlık ama oyunlar biraz daha yakın tarih olsa harika olur. yinede çok büyük bir emek tebrikler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.