Şimdi Ara

Oyunları Türkçe Altyazılı Sinema Filmi Tadında İzleyin! (Baldur's Gate 3 eklendi) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
45
Favori
20.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
77 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok harika bir düşünce fakat şöyle bir önerim var. Mesela Witcher 3 ile uğraşmak yerine Witcher 1 ve Witcher 2'yi önce yayınlaman daha iyi olur. Çünkü Witcher 3'ü oynamadan 1 ve 2'nin hikayelerini anlamak isteyenler olacaktır. Harika bir düşünce olmuş. Gameplay'i kesip sadece sinametikleri eklemek güzel bir fikir. Bu şekilde hikayeyi anlamış oluyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brandt

Çok harika bir düşünce fakat şöyle bir önerim var. Mesela Witcher 3 ile uğraşmak yerine Witcher 1 ve Witcher 2'yi önce yayınlaman daha iyi olur. Çünkü Witcher 3'ü oynamadan 1 ve 2'nin hikayelerini anlamak isteyenler olacaktır. Harika bir düşünce olmuş. Gameplay'i kesip sadece sinametikleri eklemek güzel bir fikir. Bu şekilde hikayeyi anlamış oluyoruz.

Witcher çok zor bir seri bence bu konuda. 1 de çok farklı senaryo bölünmesi pek yok ama 2 de çok feci bölünme var. Uğraş ister... Ama film gibi seyredilir valla.
  • alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Bunun yapılmışı var zaten :)https://www.youtube.com/watch?v=xG_084AZBDY
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sergeant Duffin

Witcher 3'ün çok serisi çekildi ama yayıncıların büyük bir kısmı sözde "resmî" çeviriyle oynadı, o yüzden benim gözümde edebi veya herhangi bir değerleri olmadı.

Witcher 3'ü yapacak olursanız daha kaliteli ve anlamlı olan çevirimizle oynamanızı tavsiye ederim, hem izleyicilerin de daha hayrına olur :)

https://forum.donanimhaber.com/the-witcher-3-100-turkce-dil-paketi-v3-00-yayimlandi-w3tr-pidacs-com--110088760

Witcher serisi aklımda fakat yoğunluğumdan dolayı şu sıralar pek mümkün görmüyorum. Sıra Witcher 3'e geldiğinde kesinlikle sizin çeviriniz ile oynayacağım, merak etmeyin. Zamanında konuda yayınlamış olduğunuz karşılaştırma pdf'ini vb. hepsini okumuştum. Siz söylemeseniz de zaten tercihim sizin çevirinizdi.

• Daha önce de dediğim gibi, oyun içi konuşmaları da eklemen gerek, eksik kalıyor hikaye eklemediğin zaman.
  • Hocam yaptığınız iş cidden takdire şayan. Emeğinize sağlık. Acaba Witcher 1-2 yapmayı düşünüyor musunuz?
  • Valla helal olsun :) ben daha cok Şunu önerecegim.

Psp Oyunlarini Cevirmen BENCE Pc gamerlerin daha cok dikkatini cekicektir. God of ward ? daha nice ps oyunlari var.. :) tabi bunlara sahip olmak programlamak zor iş sende haklisin. ama yinede teşekkürler
  • Emeğinize sağlık. Oynamaya vakit bulamadığım veya grafiklerinin eski olmasından dolayı oynamayacağım oyunların hikayesini buradan izleyeceğim.

Naçizane tavsiyem ve isteğim Last of Us gibi PC oyuncularının oynayamadığı güzel oyunları da bu şekilde yayınlamanız. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emeğinize sağlık çok güzel olmuş
  • emeğinize sağlık bazen oyunu bitirdikten sonra çıkıyor türkçe yamalar tekrar oynamak her zaman mümkün olmuyor böyle durumlar için faydalı yaptığınız iş
  • Yakın bir zamanda Witcher serisi gelir mi acaba?
  • Umarım gelir, heyecanla bekliyorum.
  • Büyük emek var.Eline sağlık.
  • Final fantasy 15 royal editionu ekleme ihtimaliniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoğunsunuzdur muhtemelen ama Far Cry 3, Far Cry 4 ve Far Cry Primal bence eklenmesi gereken oyunlardan. Kolay gelsin elinize sağlık
  • South Park: The Fractured But Whole - Türkçe Altyazılı Bütün Hikaye eklendi.

Arkadaşlar inanın zamanım olsa ben de o oyunları oynayıp bunu yapmak isterim fakat zamanım olmuyor. İşlerimi ve kalan çevirilerimi bu ay içerisinde tamamlayıp başlamayı düşünüyorum. İlginize çok teşekkürler.
  • Mafia 1: The City of Lost Heaven - Türkçe Altyazılı Bütün Hikaye eklendi.
  • Güzel hizmet hocam ellerine sağlık. Ah şu oyunların hepsi türkçe olsada bizde keyfine vararak oynasak :)
  • Hocam ellerine sağlık lakin abone sayını arttırmak için andik gundik popüler şeyler de yap derim
    Şimdi bi açık GTA 3'ünü izleyeceğim bakalım nasıl olmuş
    Edit: Hmm altyazı biraz tanıdık geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drima -- 15 Eylül 2018; 14:25:34 >
  • witcher 3, god of war son oyunu, rdr 2 gelirse çok tatlı olur
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.