Şimdi Ara

Oyunları Nerde Oynamalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba , bende hem laptop hem de ps3 var şuan . ama oyunlarımı nerde oynayacağımı karar veremedim . laptopumun özellikleri :
    Intel I5-4200U 1.6 Ghz
    8 GB RAM
    AMD RADEON HD 8850M 2GB
    1366*768 çözünürlük

sizce oyunları ps3 de mi oynamalıyım yoksa laptopta mı ? hangisinde daha keyifli olur ?

• bu mantiksiz bir soru laptopun oyun oynamaya elverisli degil aaa oyunlarin hepsi suanda zaten ps3e cikmiyor eger ps3 oyunlarini oynamadıysan once onlarla takıl daha sonra ps3 sat ve ps4 al bir sekilde yeni jenerasyon oyunlari boyle oynamak daha mantikli laptop da internet amacli kullanilir hem laptop cozunurlugu cok dusuk kalıyor bence oyun oynamak icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Laptopla oyun oynamak işkencedir, pc pişmanlıktır. Sana tavsiyem PS3'de sevdiğin oyunları oyna sonra PS4 al böyle böyle devam et.

Laptop internet amaçlıdır, oyun zevki konsolda yaşanır.
  • O laptopla anca Undertale'in zevki çıkar. Pro ile falan uğraşma düz ps4 al 1080p tv ya da monitöre bağla geç. Benim i5 4690k 16gb ram r9 280x li bir PC var. Shadow of Mordor gibi yeni oyunları bu makinede oynamak rezillik olur. PC'yi her ne kadar steam ve gog gibi servislerden dolayı çok sevsem de paran kadar konuştuğun bir platform PC.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Laptopla oyun oynamak işkencedir, pc pişmanlıktır. Sana tavsiyem PS3'de sevdiğin oyunları oyna sonra PS4 al böyle böyle devam et.

Bu yorumla aklım iyice karıştı. Tam da FPS oyunları için laptop almayı düşünüyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Filipe Luis

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Laptopla oyun oynamak işkencedir, pc pişmanlıktır. Sana tavsiyem PS3'de sevdiğin oyunları oyna sonra PS4 al böyle böyle devam et.

Bu yorumla aklım iyice karıştı. Tam da FPS oyunları için laptop almayı düşünüyordum.

bu euro-dolar ile laptop almayı düşünüyorsan sen bilirsin konsol daha uygun ve iyi indirimler oluyor maddi imkanlara bağlı her şey birde hangisine el alışıksa.

İyi bir laptop almak için 3000-3500 liranın altına almaman lazım ki, iyi bir oyun deneyimi sunsun ama gidip 2000 liralık u işlemceli alırsan sana oyun zevki felan vermez kanser bile edebilir ona göre düşünün :)

• Burda herkes ps der pc oyun sayfasına açsaydın oradada pc derlerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sonthor

Burda herkes ps der pc oyun sayfasına açsaydın oradada pc derlerdi.

aynı konuyu tekrardan pc bölümüne mi açayım ?
  • Anlamsız bir soru. laptopun çok kötü onunla oyun oynayamazsın. rx-470 480 düzeyinde bir ekran kartın olur bu halde karşılaştırma yaparsın. burada ps fanboyları pc bölümünde pc fanboyları vardır kime sorduğuna göre değişir
    bana kalırsa kendi tercihini yap bütçe de önemli tabi ki
  • O ikisini satıp ps4 al.

• memoli4158 M kullanıcısına yanıt
    Hayır kendin düsün buradakilerin çoğu sana ps4 al diyecek cünkü burdakiler konsol seviyor sen cok oyun oynayan biri degilsen durmadan oyun almiyicaksan ps4 al ama cok oyun oynarım dersen pc ha bu arada ps de her oyunda türkce destegi yok her dedigime bakma cok az oyunda destek var onuda göz önünde barındır. Bence kimsenin fikrine uyma (bunu derkende fikir veriyorum ama ) araştır öyle karar ver.( ikisindede oyna derim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sonthor -- 3 Aralık 2017; 0:52:25 >
  • Oyun keyfi kesinlikle konsolda çıkar.

• Pc pismanliktir fx 8320 8 gb ram ve r9 280 dual_x li bi sistemim vardi son oyunlarda bile mediumda zar zor 60 fps aliodum simdi fat kasa bi ps4 üm bikac oyunum ve laptopum var iste budur diyorum.

• Tamamen bu senin maddi durumun ve grafik takintina bagli bir olay

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.