Şimdi Ara

OYUNLARDA VE UYGULAMALARDA YÜKSEK VE HIZLI PERFORMANS İÇİN HANGİ İŞLEMCİYİ ALMAM GEREKİYOR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
3
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Sistem Tavsiyeleri >> OYUNLARDA VE UYGULAMALARDA YÜKSEK VE HIZLI PERFORMANS İÇİN HANGİ İŞLEMCİYİ ALMAM GEREKİYOR?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • slm arkadaşlar işlemcim intel pentium p6100 2.00 ghz işlemcim zayıf ve değiştirmek istiyorum oyunlarda ve uygulamalarda yüksek performans sağlamak için hangi işlemci almam gerekiyor hangisini tavsiye edersiniz acil yardım lütfen fiyat aralğı 200-250 tl olsun bütçem bu kadar şimdiden tşkrler arkadaşlar..

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: robin_van_persie

slm arkadaşlar işlemcim intel pentium p6100 2.00 ghz işlemcim zayıf ve değiştirmek istiyorum oyunlarda ve uygulamalarda yüksek performans sağlamak için hangi işlemci almam gerekiyor hangisini tavsiye edersiniz acil yardım lütfen fiyat aralğı 200-250 tl olsun bütçem bu kadar şimdiden tşkrler arkadaşlar..
    quote:

Orijinalden alıntı: faruk bulut

slm arkadaşlar işlemcim intel pentium p6100 2.00 ghz işlemcim zayıf ve değiştirmek istiyorum oyunlarda ve uygulamalarda yüksek performans sağlamak için hangi işlemci almam gerekiyor hangisini tavsiye edersiniz acil yardım lütfen fiyat aralğı 200-250 tl olsun bütçem bu kadar şimdiden tşkrler arkadaşlar..

mevcut sistemini yaz ona göre tavsiyede bulunalım yanlışlık olmasın. özellikle anakart model nosu.
    |
    |
    AMD FX 8320 4.3 ghz Gigabyte 990XA-UD3 Rev.1.1 bios f13 Kingston Genesis - 8GB Kit* (2x4GB) - DDR3 1866MHz CL9 MSI HD7870 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11 Ekran Kartı team xtreem s3 120gb SSD WD caviar black 500 GB 7200 RPM 32MB SATA2 hdd corsair cx-750 w psu w7 ultimate 64bit Corsair Carbide 400R NOCTUA NH-U12S

• Yüzbaşı
    355 Mesaj
    diğer parçaları da yazarsan daha sağlıklı öneride bulunabiliriz
    |
    |
    ASUS Z77 Sabertooth - Intel I5 2500K - Patriot Division 2 Xtreme 2233 - Team xtreem 120 GB Sata 3 SSD - 1TB Samsung HDD - Asus HD 7950 Direct CU II Top - SilverStone TD-02 AIO Sıvı Soğutma - Aerocool Xpredator X3 - Pioneer CS 5070 HIFI
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
SEO
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.