Şimdi Ara

Oyunlarda Lag sıkıntısı çekiyorsanız bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eğer lag sıkıntısı çekiyorsanız bir kablo alın ve kabloyla internete bağlanın kabloyu kaliteli alın dandirik olmasın ben 1 hafta önce kablo çektim lag çıkıyor diye online oyun oynamıyordum şimdi 67 ms sabitte oynuyom cs lol gibi oyunları

• Benim ping gün içinde max 15 Ms genelde de 5-10 Ms arası değişiyor .
  • wow nerede yaşıyorsunki sen türkiyede lol cs gibi oyunlarda o kadar düşük pingler alınıyormu yoksa speedtesttenmi bahsediyorsun
  • heroman354 kullanıcısına yanıt
    Hocam bulunduğum bölgede , cs , zula vb. oyunlarda max aldığım ping değerleri 10-15 arası 17-18 de oluyor ara sıra .Ayrıca Kahramanmaraşın bir ilçesinde yaşıyorum . İnternetim TTNET adsl, fiber falan da değil 100 GB AKK, 16 Mbps olan paket . Hat internetleri ise vodafone , turkcell falanda 35 - 40 arası ping değerlerine sahip .
  • Bende kahramanmaraşın ilçesindeyim önceleri ttnet kullanıyordum şuan dsmart kullanıyorum ve superonline omurgası üzerinden çıkış sağlıyorum bu durumda telekom sunucularına olan pingi bir hayli artırıyor mesela 80 ms şehiriçi telekom sunucusuna ama adana turkcell e 20 ms bundan dolayı zula gibi oyunlarda oda sahibi telekom hattına sahipse o odada lag lı bir şekilde oynuyorum bu durum turkcell ile telekom arasında anlaşma olmamasından kaynaklıymış.Çare turknet galiba
  • Tuna152 kullanıcısına yanıt
    Türknet'i bulunduğum ilçede kullanan birine sorup geçmeyi düşünüyorum .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.