Şimdi Ara

Oyunlarda klavyenin 'wasd' tarafı çalışmıyor. (Internet Cafe ACİL Durum )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
8.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cafemizdeki 2 bilgisayarda klavye sorunu var.
    Klavye normal çalışmakta ama "Counter Strike" "WolfTeam" gibi oyunlarda wasd tuşları çalışmıyor. Çalışırsada tekliyor ileri gitmek istediğimizde tuşa bastıgımızda tekliyor sonrada çalışmıyor.
    Bu sorun öncedende başımıza gelmişti Windows Update yapmıştık düzelmişti. Gene aynı şeyi yaptım düzeldi. Ama 1 saat sonra sorun gene patlak verdi aynı. Gene güncelleme yaptım ama nafile olmadı.
    Sizce neyden kaynaklanabilir.
    İşletim Sistemi : Windows Xp Sp3

• Oyun içi Optionsda klavye ayarlarını Default yapmayı denediniz mi? (denemişsinizdir de gene soruyim) Klavyeleri özellikle net kafelerde belirli aralıklarla temizlemekte yarar vardır , temizliyip tekrar deneyin
  • Evet Options'tan da denedim ama nafile hatta yeni 0 klavye bile taktım ama sorun çözülmedi. Özellikle multiplayer oyun agırlıklı bir cafe oldugu için durum baya acil :S Kafayı yemek üzereyim teşekkürler.
  • yoksa bu yeni bir virusmu. Ama tarattıgımdada virus cıkmadı.
  • Yokmu yardımcı olacak bir arkadaş ?
  • Combofixle bi tarayın derim.
  • Bi tanesi kendi kendine düzeldi ama diger makine hala sorunlu combofixi deniyecegim teşekkürler.
  • Bende de olmustu 1dk sürdü duzeldi.
  • Keşke benimkide 1 dk sürse :)
  • Sorun hala devam etmektedir :S
  • aynı sorun bende de çıktı. oyundalar wasd tuşları çalışmıyor. yön tuşlarına alıyorm ama öylede oyun mu oynanır. bi çözüm üreten var mı bu konuda?
  • onun virüsü var ! dikkat
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.