Şimdi Ara

Oyunlarda kasma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Msi bilgisayar kullanıyorum. Nvidia Gtx 960M ekran kartım var. Driver en gücelde. Benim yaşadığım sorun oyunları açtığımda sorun kasma gibi değil. Online olsun olmasın farketmiyor. Hangi ayarda olursa olsun low high sanki böyle lag girer gibi kasılmalar oluyor anlık. Format attım driverı güncelledim sorunumu çözemedim. Sebebi nedir sizce nasıl çözebilirim.

Lazım olursa diğer özellikler
    16 gb ram
    İntel core i7 6700
    3.2ghz
    1 tb hdd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 960m devreye giriyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimhendrix

960m devreye giriyor mu?

Giriyor hocam. Kontrol etim onu.
  • konuyu notebook bolumunde acip ayni sorunu yasayan var mi diye bakabilirsiniz cunku burada bizim diyecegimiz biosa gir su ayarlara bak olur notebookta detayli bios ayari olmuyor malum.ya da dersek dersek islemciyi bisi yoruyor diyebiliriz ama format diyorsunuz formattan hemen sonra 50 tane program kurmadan denemissinizdir?
  • son driverlar sorunlu bence eskiye dönük olan bi driver yükleyip dene. Ben kendi kartimda en stabil 375.70te aldim fps.Takilma vs yok son sürücüde takilmalar yasadim
  • birde windows 10 varsa. Baslatta xbox yazip uygulamayi acin. Oradaki ayarlarda xbox dvr diye birsey var onu kapatin. Nvidia denetim masasinda güc yönetimini optimumdan maximum performansa getirin. Birde laptop güc yönetimini yüksek performansa alin
  • Bu aralar genel olarak Nvidia 900 ve 1000 serisi kartlardan çok fazla şikayet geliyor. İşin garibi aynı konfigürasyona sahip 2 kullanıcıdan biri sorun yaşıyorken diğeri yaşamayabiliyor. Daha eski bir driver kurmanızı öneririm.

• Dediklerinizi yaptım driverı daha eski bir sürüme çektim. Bilgisayardaki tüm ayarları ve ekran kartının ayarlarını yüksek performansa aldım. Şimdilik daha iyi gözüküyor ultra ayarlarda sorunsuz fps alıyorum. Önerileriniz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |DL|

Dediklerinizi yaptım driverı daha eski bir sürüme çektim. Bilgisayardaki tüm ayarları ve ekran kartının ayarlarını yüksek performansa aldım. Şimdilik daha iyi gözüküyor ultra ayarlarda sorunsuz fps alıyorum. Önerileriniz için teşekkürler.

Ne demek iyi oyunlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.