Şimdi Ara

OYUNLARDA HAYAL KIRIKLIKLARI

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 90 lı yıllardan beri oyun oynarım oynamaya 8bit lik acayip bir makina ile basladım sonra gittim 16bit SEGA-MEGADRIVE aldım oda yetmedı sene 1996 sony playstation aldım ne hava atmıstım arkdaslara 3-d oyunları gorunce hepsının agzı acık kalmıstı yine yetinmedim sene 2001 PS-2 ile tanıstım artık hersey bambaskaydı bu benım son konsolum oldu zaten PC ye gecmeden once.ve 2004 de PC ye gectim
    bunca oyun oynamış bunca deneyim yasamıs biri olarak sunu itiraf etmeliyimki
    cok buyuk umutlarla aldıgım fakat oynamaya baslayınca bir işe yaramaz diyip daha 10dk sını doldurmadan sildigim en sallapati yapılmış fakat beklentisi yuksek olan oyunlar kuskusuz assagıdakılerdir
    FIFA-2001
    NFS-Porshe challenge
    tomb raider-4
    cok ama cok sinir oldugum 3 oyundur.................

• FIFA başlı başına bir hayal kırıklığı zaten.
  • OBLIVION yaşadığım en büyük hayal kırıklığı oldu..
  • Daikatana'da listeye eklensin tabi
  • FIFAları cinimde seVmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: JakX

OBLIVION yaşadığım en büyük hayal kırıklığı oldu..

Aynen......

Şimdide Fallout un içine edecek Bethesda

• Hitman -- 2 (bana göre)

delta force serileri

fifalar

the godfather
  • Dungeonj Keeper 2.. Keske 3 te ciksa bence oyun tarihinin en keyifli oyunuydu dungeon keeper...
  • OBLIVION konsoldan dönüştürülmüş oyun action oyunu.
  • Test Drive. 5 ve 6 berbattı yanılmıyorsam (yoksa 4 ve 5 miydi? Unuttuk:).
  • abi sorma ya çıkmadan 1 sene önce adını duydum ve beklemeye başladım.evet kocca haritalar mükemmel grafikler var ama yetmiyor işte
    quote:

Orjinalden alıntı: JakX

OBLIVION yaşadığım en büyük hayal kırıklığı oldu..
  • quote:

Orjinalden alıntı: barisdragon

OBLIVION konsoldan dönüştürülmüş oyun action oyunu.

Aslında oblivion konsoldan dönüştürülmedi ama konsol oyuncuları düşünülerek tasarlandı ve tabiki bu yüzden kötü oldu.

Bir oyunun konsoldan dönüştürülmüş olması için ilk önce konsola çıkıp sonra pc ye çıkması lazım. Ama oblivion en başından hem pc ye hem konsola aynı anda çıktı.
  • oblivion iyidir ya
    elder scroll u diyonuz dimi
  • quote:

Orjinalden alıntı: savkar

oblivion iyidir ya
    elder scroll u diyonuz dimi

Başka oblivion mu var?
  • "NFS - PC" ye laf edeni ilk defa görüyorum
  • El Matador ?
  • fifa başlı başıan kötü bir oyun halen düzelmedı pes 6 biraz daha iiy onda nfs carbon biraz hayal kırıklığı yaptı oyun çok çabuk ve kolay bitiyor
  • Tomb raider 5

fifa 2000

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metality -- 8 Kasım 2006; 0:23:33 >
  • thunder fight mı ne bu isimli bi box oyunu. ilk oyuna girince bir feryat attım. bana pacman'imi geri verin
  • Online Oyun oynamaya basladıgımdan berı cogu oyunu oynarken sıkılıyorum ama su aralar BF 2142 gercekten umutlarımı yıktı O yuzden Bf2 devam ama fifaların ıcınde hakkını yemeyelım fıfa 96 en ıyısıydı gerısıne cekıorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.