Şimdi Ara

Oyunlarda Fps, Ram Miktarı ve Gpu %sini Gösteren Program?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
7.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler youtube da bazı oyunlarda gpu kullanımı,fps değeri ve bellek miktarı görünüyor misal mohw bunu oyun akarken osd olarak hangi programla görebilirim fraps ın böyle bir özelliği yok malesef

• Msi Afterburner ile sorunsuz yaparsin bunlari . Fraps kullanabilirsin . Yada oyunlar console komutlarini internetten arastirabilirsin .

BF3 te örnek olarak render.drawfps 1 yazarsan kendi fps ölceri devreye girmekte . Yada mw3 te config.cfg dosyasindan acabiliyorsun fps göstergesini .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Msi afterburner tam aradığın program. Fps,sıcaklık,kullanim yüzdesi vs herseyi gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • afterburner 2.3.0 settingsden bütün frametime , gpu load , fan speed falan hepsine tik at. hepsini gösteriyor.
  • PlayClaw 3.0

Cpu,Gpu,Fps hepsini görebilirsiniz.
  • Msi afterburner demişlerdi bana 2 gün altını üstüne getirdim programın ama nerdeyse bulamadım zıkkımı ben de umudumu kestim . Arka planda göstersin artık n'apalım
  • "Show in on-screen display" seçeneğini tıklat .
  • playclaw3 en güzeli
  • FPS öğrenme amacın benchmark gibi bir sınama mı yoksa ekran kartında bir arıza mı var?
  • after burnerde olduğu aklıma gelmemişti cevap yazanlara teşekkürler oldukça iş gördü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tugrul_512bit

FPS öğrenme amacın benchmark gibi bir sınama mı yoksa ekran kartında bir arıza mı var?

arıza yokta memory limitini öğrenmek adına gerekti kastırınca hangi durumlarda(ısı,yük vb.) kilit yiyor onu anlamak amacım
  • afterburner da ne yaptıysam rengi değiştiremedim sarı ayarlıyorum osd hep pembe görünüyor!
  • pembe daha iyi kanka sarı bazen kayboluyor güneş falan çıkınca oyunda. pempe akar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: black_wizard006

pembe daha iyi kanka sarı bazen kayboluyor güneş falan çıkınca oyunda. pempe akar :D

göz sarıya alışmış onu daha iyi seçiyor rengi rivatuner server ekranından hallettim
  • verdiğim linkte daha fazlası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

verdiğim linkte daha fazlası var.

sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: fukox

Msi afterburner tam aradığın program. Fps,sıcaklık,kullanim yüzdesi vs herseyi gösteriyor.

Afterburner programının FPS değerlerini göstermesi için yapmamız gereken ayar nedir? Bir türlü bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Obsessive*

quote:

Msi afterburner tam aradığın program. Fps,sıcaklık,kullanim yüzdesi vs herseyi gösteriyor.

Afterburner programının FPS değerlerini göstermesi için yapmamız gereken ayar nedir? Bir türlü bulamadım

aynen
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

quote:

Orijinalden alıntı: Obsessive*

quote:

aynen

afterburneri açın settings diyin monitoring kısmına gelin

active hardware monitoring kısmında görmek istediğiniz değerlere tik atın

eğer seçtiğiniz değerin tık attıktan sonra altta show in on screen display yerlerine de tik atın

afterburneri kapatmayın oyuna girin karşınızda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.