Şimdi Ara

Oyunlarda En Düşük Fps Kaç Olmalı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
25.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yemişim mesutu o ne anlar bi kaç kere izledim cahilin allahı benm laptopt 18 altı kasıyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsshift

yemişim mesutu o ne anlar bi kaç kere izledim cahilin allahı benm laptopt 18 altı kasıyo

cahil derken şaka yapmış olmalısın. kendini kanıtlamış artık. cahil mi değil bilemem ama benim bildiğim kadar onun unutmuşluğu olduğu kesin ve hakim olmadığım bi konuda cahil mi değil mi yorumu yapamam. videoları gayet anlaşılır ve çok konuda yardımcı oldu. bazen sırf o düzgün diksiyonunu dinlemek için videolarını izleyebiliyorum ayrıca kullandıkları sistemler müthiş(en azından bizimkilerin yanında müthiş ). öyle bi sistemle 30 fpsnin altında alıcaksam razı olmam

İntel Core i7 965
    Akasa Nero
    Biostar X58
    Osz 3x2gb Ddr3
    Gtx260 (ya da incelenecek ekran kartı)
    High Power 1200 watt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodri -- 19 Haziran 2010; 11:48:32 >

• crysis için konuşursak 25 fps gayet ideal ve yeterli kasma hissetmiyorsunuz.ama başka oyunlarda örneğin nfs undercover 30-40 fps de olsa sanki kasma varmış gibi hissediyorsunuz.

yani eğer optimizasyon iyise 25 fps minimum idealdir.ama oyunun optimizasyonda sıkıntı var ise minimum 30-35 civarıdır
  • Evet tamamen optimizasyon farkı Crysis bu optimizasyon işini en iyi yapanlardan 1tanesi.
    Oyunları da Muhteşem.
  • X4 925 + HD5770 le default hızlarında Crysis Warhead'i 1920x1080 - Gamer ayarlarda zıplayıp hoplayıp vuracak kadar akıcı oynarken Crysis oynanmıyor.

Anladığım kadarıyla oyundan oyuna kesinlikle değişiyor.Mesela BC2 yi AA ve AF 1x, HBAO kapalı olmasına rağmen High'da 1080p oynayamadım.Yani oynanıyor ama ben zevk alamadım.1280x720 - 4xAA - 4xAF - HBAO/Off yaptım anca öyle oynanabilir hale geldi.Arada sırada hafif bi yavaşlık seziyorum.Lanet olsun hemende anlıyorum Ona rağmen dün girdiğimde aralıksız 2 saate yakın oynadım.

(Crysis'e de çözüm bulmak isteyenler şöyle yapsın İlk 2 ayar High olmak üzere diğerleri sırayla Medium-High yapsın sondaki Sound : High denk gelicek şekilde.O zaman hem güzel görünüyor hem akıcı oynanıyor.Patch yükleseydin demeyin 1.2 Patch indirdim fakat Windows 7 yüzündenmidir nedir yüklenmiyor.)

Not : Bu arada Crysis Warhad de ki patlamalar çok süpermiş yüksek ayarlarda

• peki iyi bir crysis oynamak için hangi kartı önerirsiniz? ben hd5770 düşünüyom ama eğer crysis 25 in altında oynanır kalmıyosa alıncak bi kart olmaz. çünkü 1280x1024 4xAA da bile 21 fps veriyomuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rodri

peki iyi bir crysis oynamak için hangi kartı önerirsiniz? ben hd5770 düşünüyom ama eğer crysis 25 in altında oynanır kalmıyosa alıncak bi kart olmaz. çünkü 1280x1024 4xAA da bile 21 fps veriyomuş.

adam gibi oynamak için minimum 5850 şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: fk_entertainment

quote:

Orijinalden alıntı: rodri

peki iyi bir crysis oynamak için hangi kartı önerirsiniz? ben hd5770 düşünüyom ama eğer crysis 25 in altında oynanır kalmıyosa alıncak bi kart olmaz. çünkü 1280x1024 4xAA da bile 21 fps veriyomuş.

adam gibi oynamak için minimum 5850 şart

galiba haklısınız. hd5770 ten vazgeçtim.

• bütün oyunlar için 30-35 arası idealdir
  • anlaşılan bu kişisine göre biraz değişiyo. biraz da ego tatmini var işin içinde, ama genel olarak crysiste en kötü 25 fps altı kasmaya başlıyo değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rodri -- 3 Temmuz 2010; 21:13:17 >
  • SATELLİTE C660-14G. Benim pcm bu zula da kac fps alirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 FPS yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.