Şimdi Ara

Oyunlarda başınıza gelen ilginç olaylar (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • obaa dehşet yaa maymuna bakın.bi kerede ben hitman oynuyom bitirenler bilir son bölumdeyim bi kapıdan geçmek için barkodu okutmak lazım.bnmde aklıma carouseldeki barkod okuma makineleri var lan dedim komedisine deniyim yerdeki ölu ikizlerden birini aldım göturdum okudu barkodu ulan kapı acılmasınmı.nasıl sasırdım yaa varya yani okdr şasırdımki bizi yaratan adam gelip beni öldurdu credits falan geçti ben hala ekrana bakıp guluyodum
  • Sizinkilerde acayip mi siz şunu bi dinleyin.
    Bi gün arkadaşla Battlefield 2 oynuyoruz(daha doğrusu o oynuyodu botlarla).Neyse efendim bu helikopterle yükselebildiği kadar yükseldi sonra kendini o yükseklikten aşağı saldı.Allaaaaaaaah dedi bu paraşüt neynen açılıyodu lam dedi ben de söyledim şu tuş diye.Neyse paraşüt açıldı tam rahat bi nefes alıyoduk karşıdan gelen bi uçak arkadaşı tır gibi biçti.Arkadaş ölmedi ama havada sağa sola sallanmaya başladı,ondan sonrasını hatırlamıyorum bayılmışım.
  • Ben daha çok frb türü oyunlardan hoşlanırım..Sacred di e bir oyun var..Bu oyunu çok seviyordum bir zamanlar..Çok ilerlemiştim..Bir görevde askerlere su taşımam gerekiyordu.Görevin bulunduğu yere geldim,küçük bir gölete..Fakat suyu alamıyordum.Bir hata olmalı diye düşündüm.Neredeyse kafayı yiyecek duruma geldim ve sonra acı gerçeği öğrendim.Sacred oyunu hatalıymış..Hem de hata o su ile ilgili görevdeymiş..
  • cod mp oynuyorum ben birini öldürdüm sonra bir adam hemen sonra beni öldürdü hemen ardından beni öldüreni biri öldürdü onu öldüreni biri öldürdü onu öldüreni biri öldürdü ve onu öldüreni biri öldürdü inanılmaz acayipti

fifa 98 zamanları chelsea-fulham maçı yapıyoruz arkadaşla oyunda bir bug oldu ve bir adamın başı ve ayakları uzadı boyundan ayak bileklerine olan bölüm aynı kaldı acayipti

underground 2 de yarışta yokuş aşağı dağlardan iniyoruz rampa ya geldik ve yanımda bir araba nosunu açtı veeee adam uzayın sonsuz boşluklarına doğru yol aldı o uçuş ne uçuştu ya baywev kentinin üzerinden uçtu nerdeyse adam ve açık ara lider giden ben zaferi kutlamaya hazırlanırken bitiş çizgisinde o arabayı bitiş çizgisinde dururken görünce hayal kırıklığına uğradım

• teee kaç sene önce fifa 99 oynuyoruz arkadaşlarla maçın ortasında karşı takıma geçip taktiklerden kornerleri kaleciye kullandırıyoduk sonra da topu kornere atıyoduk kaleci kullanınca da boş kaleye atmaya çalışıyoduk (amma saçma işlerle uğraşıyomuşuz ) neyse kaleci kullandı korneri ben de topu aldım defanstan koşmaya başladım neyse ilerdeki adama falan verdim işte boş kaleye koşmaya başladım tam ceza sahasına falan girdim bi baktım arkadan uçarak bişe geliyo..bi baktık kaleciymiş uçan ortasahadan falan uçmaya başlamış geldi ceza sahasında ayağımdan topu aldı .30 defa tekrarını izlemiştik acayip sinir olmuştuk

dün de gece pes5 oynuyorum kulağımda da kulaklık var sesi de çok açmışım farkında değilim tabi.Hakem saçma bi faul verdi bi küfür ettim evde herkes duymuş benim küfürü bağırmışım biraz

• bu akşam cod 2 oynuyorum..öldüm sonra bi odada dirildim..kapıya yöneldim tam çıkıcam çıkamıyorum...soluma bi baktım 3 kişi kapıya hücum etmişiz..dipçik vuruyum dedim olmuyo sonra geri çekildim çıksınlar diye onlarda çekildi..sonra kapı boş diye bi daha hamle yaptım yine çıkamıyomyine 3 kişi kapıdan çıkmaya çalışıyoz...sonunda bi yolunu bulduk çıktık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marlo -- 27 Kasım 2005, 0:22:20 >
  • premier league manager (yılı tam hatırlamıyorum ama 2000 yada 2001 olacak)

3D olarak maçı izliyorum topçu frikik kullanacak

açıldı açıldı carlos kadar açıldı koştu koştu topla arasındaki mesafenin yarısında sanki top önündeyişcesine ayağını salladı bi de olduğu yerde duruyor ileriye bakıyor vurmuş gibi

10-15 sn sonra geldi benim topçular topu aldı ve devam etti oyuna

fifa 99'du galiba oyuncuların ayakları uzamıştı mesela sağ kanatta oyuncu var top ise sol kanatta. uzaktaki topçunun sadece bacağı topun yanındaydı kendisi gene sağ kanatta
    ve ekranda görünen herkesin ayağı topun yanındaydı tek bir topçunun değil

aklıma şimdilik bunlar geldi
  • quote:

Orjinalden alıntı: gladyamagician89

Ben daha çok frb türü oyunlardan hoşlanırım..Sacred di e bir oyun var..Bu oyunu çok seviyordum bir zamanlar..Çok ilerlemiştim..Bir görevde askerlere su taşımam gerekiyordu.Görevin bulunduğu yere geldim,küçük bir gölete..Fakat suyu alamıyordum.Bir hata olmalı diye düşündüm.Neredeyse kafayı yiyecek duruma geldim ve sonra acı gerçeği öğrendim.Sacred oyunu hatalıymış..Hem de hata o su ile ilgili görevdeymiş..

sen ne diyon yaw tam 1 hafta şişe aradm ben

o zaman net de yok...

1 haft sonrası oyunu bana tavsiye eden arkadaşın yanına gittim... bana orda wasser yz dedi.. şişe yazdım çıktı... ben b, ş,şe bulacam diye bi ton lvl atladım şişe bulamadım 1 haftada...

sinir olmuştum....

gerçi sonra o lvl 'lae işime yaradı bayyaa ama olsun

• Kaç sene önce hatırlamıyorum ama evde PSXte Winning Eleven oynıcaktık.Akadaşla oturduk halının üstüne fln evde baya kalabalık.Ben ekranda joypadi sola geçirdim onunda joypadi sağa geçirmesi gerekiyodu! Sağa geç dedim anlamadı.Sağa geçsene len dedim oda kalktı sağındaki koltuğa oturdu.Bizim jeton geç düştü bu adam napiyo diye anlamadık.Sonra aradan bi5 sn geçti gülmekten bizim midemize kıramplar girdi

Medal of Honor oynıcaz gene PSX te.gene başka biarkadaş havalandırmada gidiyo.dışarı çıkması için havalandırma ızgarasını kırması gerekiyo.ateş et dedim.O salakta orayı kırmak için pasaport göstermişti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apple -- 27 Kasım 2005, 5:43:29 >

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.