Şimdi Ara

Oyunlarda başınıza gelen ilginç olaylar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün F.E.A.R.'ı baştan oynarken başıma ilginç bir olay geldi. Düşmanın bomba fırlattığı sırada bende bomba fırlattım ve bombalar havada çarpışıp patladı ve düşmanların yarısı öldü. Buna benzer herhangi bir oyunda başına garip şeyler gelen var mı merak ettim.

Not: Tamam benimki çok garip değil ama %1 olacak bir şey yani istesem vuramazdım o bombayı

• walla aklıma gelmiyo cok ilginç bişi ama quake 3 te dewamlı olan bişi war uzay bolumunde karsılıklı fırlatma rampaları war onlardan aynı anda karsılıklı zıplayan iki kişi genelde hawada carpısıp uzay boşluguna düşüyor euhuehueuheuuhe demiştim cok ilginç değil diye
  • benim başıma gelen en ilginç olay kafede arkadaşlarla opposite force oynarken arkadaşın göğsüne sıktığım dürbünlü kurşununun o sırada aramızdaki koridordan koşarak çıkıp gelen diğer arkadaşımı indirmesiydi bunu uğraşsanız tutturamazsınız ben zaten olayın şokuyla mouse u falan bıraktım ağzım açık kaldı mermiyi göğsüne sıktığım adamda aynı şekilde şaştı kaldı göz göze gelmiştik çünkü onunla oda ölmediğini görünce afalladı
  • Sık sık yön değiştirince bazı oyunlar sapıtıyor.Sanırım yapay zeka biraz gerizeka kalıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: GusFraba

Sık sık yön değiştirince bazı oyunlar sapıtıyor.Sanırım yapay zeka biraz gerizeka kalıyor.

koptum +1
  • birkeresinde mohaa da ekip arkadaşım kafamın üstüne çıkmış orada ileriyodu
    gta sa da da motorla trenin üzerine atladım, çok zevkli oluyo
  • Eski zamanlarda CS oynarken train bölümünde koridora girince karşıma çıkan 4 adet teröriste 1 şarjör mermi boşalttım . Hiç head shot olmadan dördü de ipe dizilmiş gibi arka arkaya öldü. Bense sağ çıktım. Nasıl olduğunu anlamadım bile.
  • pop 2 de bir odaya girdikten sonra bir kaç kişi öldüreceksin. sonrada bir kapı açılacak ve ordan devam edeceksin. adamları öldürüyom kapı açılmıyor. tekrar tekrar load edip denedim.ıı yok olmadı. bug gibi birşeydi. epey load ettikten sonra açıldı.
    yine aynı oyunda daha oyunun başlarında kapalı olan bir kapıdan geçtim. duvardan geçtim. tabi sonra olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper1391 -- 23 Kasım 2005, 13:20:27 >
  • nfs 2 ilk çıktıgında arkadaşımla evlerinde oynuyoruz akşam yedi gibi atorduk başına sabah namazında yattık

mehmet (kankim) kendni kaptırmış otobanda rakiplerle yarışıyor kendi taktigimixz olan hızlıca arkadan çarpıp enter tşuna basınca onlar yarışmayı kabul edip takla atıyolar ve bizde kısa yoldan yarış kazanıyoduk
    ve yine oto banda araba ararken mehmet kendini kaptırmış bir şekilde yyarışıcam diye gidip kiprit kutusu şeklindedi arabaya arkadan çarpınca önce bir sssizlik e ardından gülme krizine tutulan biz ler ve şaşkınlık içinde bize bakan mehmet haa bu o arabalardan degil demesindi

• quote:

Orjinalden alıntı: alper1391

pop 2 de bir odaya girdikten sonra bir kaç kişi öldüreceksin. sonrada bir kapı açılacak ve ordan devam edeceksin. adamları öldürüyom kapı açılmıyor. tekrar tekrar load edip denedim.ıı yok olmadı. bug gibi birşeydi. epey load ettikten sonra açıldı.
    yine aynı oyunda daha oyunun başlarında kapalı olan bir kapıdan geçtim. duvardan geçtim. tabi sonra olmadı.

sen ne dion, ben oyunun %40'larındayım, dolanıom, elektrikler gitti, girdim tekrar gelince bi baktım Prince eski Prince deil, hani şu sonlara doğru maske alıoz da dahaka gibi siyah bi yaratık oluoz ya, ona dönmüşüm daha maske almadan çok hoş bi durumdu

• quote:

Orjinalden alıntı: fatih53

nfs 2 ilk çıktıgında arkadaşımla evlerinde oynuyoruz akşam yedi gibi atorduk başına sabah namazında yattık

mehmet (kankim) kendni kaptırmış otobanda rakiplerle yarışıyor kendi taktigimixz olan hızlıca arkadan çarpıp enter tşuna basınca onlar yarışmayı kabul edip takla atıyolar ve bizde kısa yoldan yarış kazanıyoduk
    ve yine oto banda araba ararken mehmet kendini kaptırmış bir şekilde yyarışıcam diye gidip kiprit kutusu şeklindedi arabaya arkadan çarpınca önce bir sssizlik e ardından gülme krizine tutulan biz ler ve şaşkınlık içinde bize bakan mehmet haa bu o arabalardan degil demesindi

iyi taktmiş..

• fifa 2006 herkesin başına geldiği gibi fileleri deldim
    ve gene fifa da top çizgiyi geçti ama gol olmadı.
    Futbolun kuralları değişti galiba...
  • fifa 2005 de şut çekiyorum(baya uzalardan) top bi adam çarpıyor, sonrasında kaleci deli gibi uçuyor.

ha bide loint operations da bazen adamları ağaçlarda görüyorum.bazende pusuya yattıkları dağların içinde gözükyorlar.oyunu en düşük ayarlarda oynayınca herkesin yeri gözüküyor.buda oyunun hatası olsa gerek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Basar

quote:

pop 2 de bir odaya girdikten sonra bir kaç kişi öldüreceksin. sonrada bir kapı açılacak ve ordan devam edeceksin. adamları öldürüyom kapı açılmıyor. tekrar tekrar load edip denedim.ıı yok olmadı. bug gibi birşeydi. epey load ettikten sonra açıldı.

sen ne dion, ben oyunun %40'larındayım, dolanıom, elektrikler gitti, girdim tekrar gelince bi baktım Prince eski Prince deil, hani şu sonlara doğru maske alıoz da dahaka gibi siyah bi yaratık oluoz ya, ona dönmüşüm daha maske almadan çok hoş bi durumdu

O nasıl olmuş öyle

• quote:

Orjinalden alıntı: snbaks

quote:

Orjinalden alıntı: Basar

quote:

O nasıl olmuş öyle

hiçbi fikrim yok, hatta dahaka tipli prince'la normal prince karşılaşıyor ya bi yerde, tepeden bakıor siyah olan, orda SS almıştım bulabilirsem koyayım, 2 tane aynı tipte Prince birbirlerine bakıo
    bakalım bulabilcek miyiz ...

• online cs oynarken her takım 8 kişi falandı iceworld 1 di bolum eli biz kaybettk bizm takımda silah yoktu doğal olarak dier ele baslarken bende bizm tarafın dier yarasına gecmeye calısırken pistolle tek kursun attm ve head koydum ama tamamen sallamıştım ateş ederken hiç nişan falan almadım o 1 saniyelik yerden gecerken tek kursunla head biraz ilginç geldi bana
  • Moha oynuyodum zor da oynuyodum hatta karşıda düşman cephesi vardı elimde kanas var pusu gibi yatmıştım bi tere tam 5 tane bomba attım arka arkaya hepsini geri fırlattılar geberdim. Bide Arkadaşlarla CS source oynuyoruz 2 helt kalmış tırstım resmen kaçıyorum Dast 2 de merdivende önüme 2 kişi çıktı panik atak var azcık fareye bi dokundum kazayla ikisini de kafadan aldımmm.
  • bi kere total clup oynarken maçı 2-0 kazandım ama maç sonunda 1-0 onlar yenmişti işin garibi ilk yarı skoru 2-0 ben maç sonucu 0-1 onlardıbi kerede fifa oynarken defanstan uzun bi top atim dedim top benim kaleme doğru gidip gol olmuştu
  • bendede olmustu total club da aynı hata mac 1-1 90 da penaltı attım mac 2-1 oldu sonra bı baktım mac 1-1 bıtmıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: guvenkab

Moha oynuyodum zor da oynuyodum hatta karşıda düşman cephesi vardı elimde kanas var pusu gibi yatmıştım bi tere tam 5 tane bomba attım arka arkaya hepsini geri fırlattılar geberdim. Bide Arkadaşlarla CS source oynuyoruz 2 helt kalmış tırstım resmen kaçıyorum Dast 2 de merdivende önüme 2 kişi çıktı panik atak var azcık fareye bi dokundum kazayla ikisini de kafadan aldımmm.

hehehehe o vurduklarından biri bendim yanılmıyosam güven....
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.