Şimdi Ara

Oyunlarda akıcı max 800 tllik tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk tablet deneyimimi Polypad 8708 IPS modeliyle yaşadıktan sonra bu deneyimi hiç yaşamadığımı farzederek yeni tablet almak istedim. Oyun performansı , ses kalitesi , fena değil bir kamerası olan tablet almayı düşünüyorum. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

• iPad
  • Reeder a10iq

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak onun hakkında bayağı yazı okudum kimisi çok iyi çok sağlam derken kimisi wifiyle ilgili ve ekranıyla ilgili sorunları olduğunu söylüyor. Ama tasarımı çok şık. Zannediyorsam reeder teclast'ın ürünlerine benzer üretimler yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWalking

Burak onun hakkında bayağı yazı okudum kimisi çok iyi çok sağlam derken kimisi wifiyle ilgili ve ekranıyla ilgili sorunları olduğunu söylüyor. Ama tasarımı çok şık. Zannediyorsam reeder teclast'ın ürünlerine benzer üretimler yapıyor.

Bende Reeder a8iq kullanıyorum ama pişmanım çünkü Windows bana göre değilmiş onu anladım şimdi şansım olsa takas + para verere ya a10iq vey a10ix alırdım ama kimse yok takaslicak falan. Aynen teclast ile aynı bende farkettim. Benim içimde kalmış o yüzden yazdım bi yandan :D

• Çok teşekkürler. Bir de şunu soracağım iq ve ix sonuyla biten ürünlerin arasındaki fark ne ?
  • quote:

Çok teşekkürler. Bir de şunu soracağım iq ve ix sonuyla biten ürünlerin arasındaki fark ne ?

Nedense onu bende anlamadım çünkü nerdeyse kağıt üzerinde aynılar. Çeşit olsun diye mi yapıyorlar anlamadım :D

• Zannediyorsam buldum. ix modeli sadece android , iq modeli windows'a dönüştürülebilir model galiba
  • quote:

Zannediyorsam buldum. ix modeli sadece android , iq modeli windows'a dönüştürülebilir model galiba

Nedense şu çevirme yöntemini sitlerinde açıklasalar birde. A8iq nun da kutusunun üzerinde Android ready yazıyor ama Android çevirmek için servise gönderip 45 vermem lazımmış. Sitemizde açıklayacaağız diyip diyip zaman istiyorlar ama yok. Şöyle bişey var a10iq nun da A10iX de işlemcisi bay trail ailesinden olduğu için Windows destekliyor olması lazım.

• Aynen öyle. Nasıl yapıldığını söylememeleri saçmalık. Ben de servise gönderip windows'a çevrildiğini biliyordum ne olursa olsun sağlam cihaz. Seçimim ondan yana olacak herhalde. Ya da biraz daha bekleyip gelen diğer tavsiyeleri değerlendiririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWalking -- 26 Nisan 2015; 19:25:19 >
  • quote:

Aynen öyle. Nasıl yapıldığını söylememeleri saçmalık. Ben de servise gönderip windows'a çevrildiğini biliyordum ne olursa olsun sağlam cihaz. Seçimim ondan yana olacak herhalde. Ya da biraz daha bekleyip gelen diğer tavsiyeleri değerlendiririm

Tabi olmadı bekleyin daha iyi tavsiye veren çıkar veya güzel bir kampanya yakalarsın:)

• Reeder A10ix Air modelinin kronik sorunları varmış arkadaşlar yaşayan oldu mu ? Firmanın destek merkezinin ilgisiz olduğu da söyleniyor.
  • Bende Reeder ile ilgili bir yorum bırakayın.Reeder A10ic kullanıyorum fiyatına göre gayet iyi bir performansı var fakat wifi performansı felaket derecede kötü.Araya 1 duvar geldiğinde 1 mbit falan hız alabiliyorum.Tableti almadan önce root edebilme ve wifi performansını iyi araştırın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.