Şimdi Ara

Oyunlarda Achievement/Trophy Sizi İlgilendirir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet; oyunlarda achievement açmayı umursar mısınız, bunun için rehberlere bakar mısınız ve bu oyunlardan aldığınız zevki artırır mı veya size zorluk çıkarır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sierra 117 kullanıcısına yanıt
    Maalesef umursuyorum, rehberleri takip ediyorum ve hiç zevk almıyorum ancak bana ilave zorluk çıkarıyor ACH'lar hiç olmasa daha mutlu olurdum...

• Ben acayip zevk alıyorum xboxda oyunu oynarken bir yandan da achievement kasıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence hic bir yarari yok ilave portre felan vs verse guzel olabilir.

• İnsana ayrıca gaz veren bir sistem olarak görüyorum.
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    Aynen, ben de sizin gibiyim.Oyundan aldığım zevki azaltıyor iki dakikada bir listeye bakmak.Ama şimdilerde ilgilenmemeye çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sierra 117

Aynen, ben de sizin gibiyim.Oyundan aldığım zevki azaltıyor iki dakikada bir listeye bakmak.Ama şimdilerde ilgilenmemeye çalışıyorum.

Makul, mantıklı, emek gerektiren ACH'larda sıkıntı yok da; yapması çok çok güç olan veya çok ciddi zaman gerektiren veya online'da başkalarına bağımlı olduğumuz ACH'lar geriyor beni. Bi de tam 1.000'ledim diyorum, 3 gün sonra oyuna güncelleme geliyor, yeni ACH'lar ekleniyor
  • Oyun zevkliyse achievement candır.

• Sadece vakit kaybı.
  • Niye şunu cazip kılmak için bazı hediyeler vermiyorlarki? dese ki bu oyunu tamamlayana yani tüm kupaları açana oyunun dlc'si %20 indirimli gibisinden küçük avantajlar sunsalar biz de yaparken keyif alırız. Hatta oyundan gelen toplam G'nin yüzde 80'nine ulaşana yüzde 15 indirim yüzde 70'ine ulaşana yüzde 10 indirim gibi.

İşin parasında değilim sadece oyunun tutkunu olan başarıyla oynayan kişiye yapımcısı böyle jestler yapsa. İndirim olmak zorunda değil tema, silah karakter skini vs verseler, Ach kasmanın bir anlamı yok şu an tamamen psikolojik. Oyuncu eksiklik hissediyor gidip kupaları açmaya çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekinlive -- 1 Kasım 2016; 21:25:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevdigim oyunlari iyice somururum ama hic begenmedigim oyunlarda kendimi zorlayamam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ach mı? Hastasıyız kardeş

Oyunlarda Achievement/Trophy Sizi İlgilendirir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 2 Kasım 2016; 9:14:51 >
  • Tamamen vakit kaybı oyun içi trophy bildirimlerini bile kapatıyorum o derece yani.

• Ben hiç umursamıyorum oyun bitmişse benim için bitmiştir o kadar kasmaya gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Oyun zevkliyse achievement candır.

+1 işin özeti budur. Oyununa göre değişir. Oyunun türüne göre değişir. Open World, RPG ve geniş kapsamlı oyunlarda Ach özelliği oyuna ekstra keyif katar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.