Şimdi Ara

OYUNLARDA 1080P İLE 4K GORUNTU KALITESI FARKI YOK (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
0
Favori
21.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Goruntuyu zoom yaptıktan sonra 2 resmı yanyana koyabılmek ıcın alan daraltması uygularsan boyle bozuk bır goruntu cıkar elbet karsımıza.Oyunu oynarkenden her kare ıcın boyle yapıyorsun anlasılan

Bu resımlerı hıc bozmadan oynamadan degıstırmeden yanyana koydugunda fark hıc yok.Cahıllıgın sınırlarını zorladınız.

Oyunu oynarken zoom yap ss al yanyana koy ss lerı sonra onları vıdeoya cevır o sekılde oyna sen

Edit: 2 resmı yanyana actım ve zoomladım senın gosterdıgın gıbı bulanık cıkmadı 1080p olanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 10 Şubat 2017; 20:52:20 >
  • senin sorunun gözlerin bozuk... gözlükle bi daha bak tabi 4K kanal açıpta bak... yok yok sen trollsün... milleti trollüyorsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Goruntuyu zoom yaptıktan sonra 2 resmı yanyana koyabılmek ıcın alan daraltması uygularsan boyle bozuk bır goruntu cıkar elbet karsımıza.Oyunu oynarkenden her kare ıcın boyle yapıyorsun anlasılan

Bu resımlerı hıc bozmadan oynamadan degıstırmeden yanyana koydugunda fark hıc yok.Cahıllıgın sınırlarını zorladınız.

Oyunu oynarken zoom yap ss al yanyana koy ss lerı sonra onları vıdeoya cevır o sekılde oyna sen

Edit: 2 resmı yanyana actım ve zoomladım senın gosterdıgın gıbı bulanık cıkmadı 1080p olanda.

Kara cahil senin 1080p 8xaa bozuluyo zoom yapınca 4k bozulmuyo demi o zaman öylemi senin mantığına göre Yanyana koymadım başta zaten kara murat ayrı ayrı baktım. Sonra zoomlayıp yanyana koydum anlayasın diye ama boş işte anlayana anlatılır ancak

• kingocd kullanıcısına yanıt
    PS4 2 sene sonra çöp olmaz sallama... konuyu açandan daha cahilsin... PS4 PRO veya XBONES alması daha mantıklı... 4K içerik için XBONES fena sayılmaz...
  • drhiziracil kullanıcısına yanıt
    At gozlugunu bır cıkar once her ıkı resımdede bozulsa bıle kımse oyunları senın gıbı zoom yaparak oynamıyor.20x zoom acmıs fark var dıyo hayret yaw.

Zoomsuz goruntu koysana yanyana ellemeden degıstırmeden kesın daglar kadar fark var dersın yıne koyma vazgectım.Makarna yemekten oluyor hep bunlar tabı az yıyın az
  • tutankenshta kullanıcısına yanıt
    O yüzden the last guardian 15-20 fps arası di mi?

Ya da upgrade çıkarmak zorunda kaldılar.

Gtx 660+ i3 hala ezer geçer ps4/xbone u.

PC'ye geçmen dileğiyle,

1080p 60fps(sen bilmezsin)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

At gozlugunu bır cıkar once her ıkı resımdede bozulsa bıle kımse oyunları senın gıbı zoom yaparak oynamıyor.20x zoom acmıs fark var dıyo hayret yaw.

Zoomsuz goruntu koysana yanyana ellemeden degıstırmeden kesın daglar kadar fark var dersın yıne koyma vazgectım.Makarna yemekten oluyor hep bunlar tabı az yıyın az

Yahu kardeş sen zihinsel engellisin herhalde. Başta zaten hiçbirşeye zoom yapıp bakmadımki görülsün diye zoomlayıp ss attım. Zoomlamadan fark dağlar kadar zaten. Tabiatın kaynaklarını boşa tüketiyosun

• TheNewAtilla kullanıcısına yanıt
    Hocam peki Hz değerine göre FPS değişimi oluyor mu?
  • HellRazor H kullanıcısına yanıt
    Hz değeri max fps oluyor işte. 144 hz monitorun varsa max 144 fpsyi hissedersin. 60 hzde ise 60 fps

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Daglar kadar fark var dıyorsun ya su gorunmeyen farklarıda belırt daglar kadar farkı goster hepımıze.Daglar kadar fark varmıs sankı 1080p ıle cekılmıs olan resım 2000 yılının oyunu 4k ıle cekılmıs resım 2017 yılının oyunu.

Bossun bos o kafayı samanla doldurmusun.Teknolojı korlugundesın farkında degılsın.Anca hakaret ederek bırseyler kanıtlamaya calısan zavallı olarak goruyorum senı.
  • Ne ara popüler konulara girdi bu?
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Senin güzel hatrın için önce zoomsuz resimi koyucam.

Bak 4k ekranda zoomsuz ancak böyle üst üste koyabilirsin. Yani senin 1080p 8xaa yanında küçük boyutta kalır. Aynı boyuta getirmek için 1080p 8xaayı zoomlamak zorundasın. Zaten zoomlamazsan 1080p görüntü ekranın sadece 4te birini kaplar.

Buda görüntü boyutları aynı olması açısından sadece 1080p 8xaa zoomlanmış 4k'ya hiç dokunulmamış yanyana hali.

Arada dağlar kadar fark var kardeş. Sana daha fazla anlatabilmenin yolu yok zaten. Senin dünyaya gelmen yanlışlıkla olmuş sanırsam

Al sana ıkı goruntununde hıc zoomlanmadan cekılmıs fotoları.Nıye 8xaa olanı zoomladıgını anlamıyorum bu sekıldede goruntu yanyaya getırılebılıyor.Arasında fark var dersen hala ınatla ve ısrarla dıyecek bırsey yok.Hala hakaret ederek bırseyler yapma cabasında olman hayret verıcı.Kucuksun anlıyorum yasına verıyorum.Daha da muhattap olmuyorum senle bu yorumumdan sonra.

Hersey esıt aralarındakı fark varsa ınsan gıbı bak ınsan gıbı dıyorum soyle sunlar sunlar var de.Bıraz zor olacak senın ıcın bılıyorum ınsan gıbı soylemek ama en azından bır kez dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 10 Şubat 2017; 22:30:8 >

attığın foto 1080p doğal olarak 4k olan fotoda 1080pye düşüyor

ama

adamın attığı foto 4k içinde 1080p ve 4k var 4k bariz biçimde daha güzel dokuya sahip
  • Fotoğrafları aynı yerlere yakınlaştırırsanız görüntü farkını göreceksiniz. Bir video izlerken o farkı hissedersiniz. Ama pek tabii 4k ile izlemişsin 1080 ile izlemişsin artık o biraz işin uç noktası ikiside işini görür
    Kardeş beni akşam akşam güldürüyosun

Bak benim ss aldığım resmin orjinal boyutuna 4k senin attığın 1080p

Bencede sen benle muhattap olma başaramazsın zaten

Anlamayacan ama sen o resimleri yanyana koyduğunda 1080p ekranda 4k resmi 1080p çözünürlüğe downscale ediyorsun. Yani sen zoomlamanın tersini yapıyorsun resmini küçültüyosun kardeş. Benim ilk attığım resimin içindeki her iki resimdede 0 zoom yada küçültme. Resimlerde hiçbir oynama yapmazsan öyle görünür.İkinci resimde 1080p 8xaa olan zoomlu sadece. Ama gel görki beyin bedava

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drhiziracil -- 10 Şubat 2017; 22:41:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Overclockmanyagı

ama

adamın attığı foto 4k içinde 1080p ve 4k var 4k bariz biçimde daha güzel dokuya sahip

Attıgım fotoyu soylenılen uzerıne 4k dogal cozunurluk olarak tekrar atıyorum.Her ıkısıde yanyana zoomsuz.Bu bahsedılen daglar kadar fark bu ıkı resmın neresınde?4kat goruntu kalıtesı farkı olması gerekırken bırebır aynılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 10 Şubat 2017; 22:47:0 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Overclockmanyagı

ama

Attıgım fotoyu soylenılen uzerıne 4k dogal cozunurluk olarak tekrar atıyorum.Her ıkısıde yanyana zoomsuz.Bu bahsedılen daglar kadar fark bu ıkı resmın neresınde?4kat goruntu kalıtesı farkı olması gerekırken bırebır aynılar.

Kardeş sen harbi hastasın
    SS 4k atmış ama görüntüler 1080p'de

4k'da görüntü ekranın hepsini kaplıyor 4'te birini kaplamıyor böyle şekerpare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drhiziracil -- 10 Şubat 2017; 22:54:42 >
    Olm ıyı bak yazılardanda mı goremedın 4k oldugunu ekranın.Korlukte son nokta senın dırek gozlere lazer yaptırman lazım
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.