Şimdi Ara

oyunlara şifre vurmak MÜMKÜN mü?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
7
Cevap
0
Favori
160
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> oyunlara şifre vurmak MÜMKÜN mü?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    528 Mesaj
    merhaba...
    vista kullanıyorum.Çocukların oyun oynamasını engellemek istiyorum.Ama ben ayun oynuyorum o yüzden oyunları silemiyorum.Oturuma da kilt vuramıyorum.internetten faydalanmaları gerekiyor.Oyunlara şifre vurmak mümkün mü?Sadece benim açabilmem için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razumihin -- 9 Nisan 2008; 12:58:51 >

|
    |
  • Binbaşı
    1769 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: razumihin

merhaba...
    vista kullanıyorum.Çocukların oyun oynamasını engellemek istiyorum.Ama ben ayun oynuyorum o yüzden oyunları silemiyorum.Oturuma da kilt vuramıyorum.internetten faydalanmaları gerekiyor.Oyunlara şifre vurmak mümkün mü?Sadece benim açabilmem için.

/>

Bu program ile sizden veya şifreyi bilen kişiden başka kullanılmasını istemediğiniz programları klitleyebilirsiniz.....

Indirmek için buraya tıklat......

Not:30 günlük deneme sürümüdür...........

Full sürümünü bulursan daha iyi olur tabi
    |
    |
    Anlatımlarımdaki resimlerimi yüklediğim, resim barındırma sitesindeki hesabımın, erişim limitini geçmesi nedeniyle, konularımdaki resimler görüntülenememektedir. Resimleri görüntülermek için resmin linkini direkt adres satırına yazmanız gerekiyor. Veyahut ilgili konudaki bölümü fareniz ile seçip microsoft world gibi bir programa yapıştırırsanız resimleri görebilirsiniz...

• Yarbay
    5179 Mesaj
    ama oyunlar klasördeyse klasörü seçince klasörün içine girerse aynı işlemi mi yapıyoruz
    |
    |

Orjinalden alıntı: huseyin16

ama oyunlar klasördeyse klasörü seçince klasörün içine girerse aynı işlemi mi yapıyoruz

Yukarıdaki programla herangi bir uygulamanın exe sini şifreliyorsun. Programı bir kez kullanıyorsun ve işlem bitiyor. Yani daha programa ihtiyacın yok.

O şifrelediğin programını her açtığında küçük bir ekranda sana şifre soruyor. Kullanımı çok basit bir program...........
    |
    |
    Anlatımlarımdaki resimlerimi yüklediğim, resim barındırma sitesindeki hesabımın, erişim limitini geçmesi nedeniyle, konularımdaki resimler görüntülenememektedir. Resimleri görüntülermek için resmin linkini direkt adres satırına yazmanız gerekiyor. Veyahut ilgili konudaki bölümü fareniz ile seçip microsoft world gibi bir programa yapıştırırsanız resimleri görebilirsiniz...
  • Yarbay
    5179 Mesaj
    klasör veya exe dışındakileri şifrelemiyor yani yinede teşekkürler full için arama yapayım bulursam indireyim
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
bankalar.org
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,249
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.