Şimdi Ara

oyunlara şifre vurmak MÜMKÜN mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    vista kullanıyorum.Çocukların oyun oynamasını engellemek istiyorum.Ama ben ayun oynuyorum o yüzden oyunları silemiyorum.Oturuma da kilt vuramıyorum.internetten faydalanmaları gerekiyor.Oyunlara şifre vurmak mümkün mü?Sadece benim açabilmem için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi razumihin -- 9 Nisan 2008; 12:58:51 >

• quote:

Orjinalden alıntı: razumihin

merhaba...
    vista kullanıyorum.Çocukların oyun oynamasını engellemek istiyorum.Ama ben ayun oynuyorum o yüzden oyunları silemiyorum.Oturuma da kilt vuramıyorum.internetten faydalanmaları gerekiyor.Oyunlara şifre vurmak mümkün mü?Sadece benim açabilmem için.

/>

Bu program ile sizden veya şifreyi bilen kişiden başka kullanılmasını istemediğiniz programları klitleyebilirsiniz.....

Indirmek için buraya tıklat......

Not:30 günlük deneme sürümüdür...........

Full sürümünü bulursan daha iyi olur tabi

• ama oyunlar klasördeyse klasörü seçince klasörün içine girerse aynı işlemi mi yapıyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: huseyin16

ama oyunlar klasördeyse klasörü seçince klasörün içine girerse aynı işlemi mi yapıyoruz

Yukarıdaki programla herangi bir uygulamanın exe sini şifreliyorsun. Programı bir kez kullanıyorsun ve işlem bitiyor. Yani daha programa ihtiyacın yok.

O şifrelediğin programını her açtığında küçük bir ekranda sana şifre soruyor. Kullanımı çok basit bir program...........
  • klasör veya exe dışındakileri şifrelemiyor yani yinede teşekkürler full için arama yapayım bulursam indireyim
  • kardeş full sürümünü bulduğunda benle irtibata geçermisin ?
  • programa gerek yok dxdiag ekranında video sekmesinde dx ayarını enable yaparsan bilgisayar hiç bi oyunu çalıştıramaz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.