Şimdi Ara

Oyunlar menüsünde 2 tane AC: Odyssey gözüküyor, ne yapmalıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Odyssey’in Ubisoft tarafından 3 günlüğüne bedava yapıldığı gün, ben de oyunun gold versiyonunu mtc game’den satın aldım. Oyuna girdiğimde işte trial’e devam et ve satın al seçenekler çıkıyordu. Dedim ki satın ala tıklayayım, microsoft store’ye attığı zaman, zaten oyuna sahip olduğum için satın alınmayı onaylamış gösterir. Dediğim gibi oldu ama oyunu tekrardan indirmeye başladı, hatta oyun açıkken arkada ikinci Odyssey ve DLC’leri iniyordu. Ben bu indirmeleri iptal ettikçe tekrardan başladılad. En son konsolu kapadım, tekrar açınca yine iptal ettim ve bir daha inmediler ama ana menüde iki tane Odyssey oldu. Oyun ve eklentilerini yönet dediğimde de yine iki tane Odyssey var olarak gözüküyor ve DLC’ler dışında iki kat yer kaplıyor. Bir de üstüne DLC’lerden birini silmiş ve kayıtlı dosyama tıkladığımda eksik dlc’nin inmesi gerektiğini söylüyor, şimdi o iniyor. Şimdi sorum şu ki, benim internetim çok çok yavaş. Bu Odyssey’lerden bir tanesini silersem diğeri de silinir mi diye korkuyorum. Silinirse 3-4 gün beklemek zorunda kalırım. Geçen gün oyunu indirmek için konsolu arkadaşıma bırakmıştım, orada hızlıca inmişti ama şimdi aynı şeyi yapamam. Sizce ne yapmalıyım, daha önce başına benzer bir olay gelen oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.