Şimdi Ara

Oyunlar için Konsol mu yoksa PC mi hesaplı? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
3
Favori
12.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kişiye göre oyun zevki değişir yalnız. benim görüşüm kasa pc den yana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Şu anda en iyi PC nin 2 sene sonra bir işe yaramayacağınıda dile getireyim. Konsolda PC de olmayan tonlarca oyunu hiç saymayayım

PSN PLUS sisteminde yıllık 100 liraya bir dünya orjinal oyun veriliyor. Hepside tanındık, duyulmuş, hit oyunlar

Söylediğinin şöyle bi mantıksızlığı var, şu anki PC şu anki oyunların hepsini oynar. PS3 kendi oyunlarını XBOX da şu anki kendi oyunlarını oynar ve oynatır.

Amaa yeni çıkacak PS4 de yeni çıkan oyunları oynar. Keza XBox 720 de yolda. O da kendi oyunlarını sadece kendisi oynatabilir.

Yani konsol sahipleri de yeni oyunlar için an yeni bir konsol almak zorunda. Eski konsol ve oyunlar rafa. Belki eski oyunları destekler ama PC de eski oyunlarını destekler ki:))

Asıl önemlisi PC ve Dizüstü ile sadece oyun oynanmaz, onunla iş yapıp para kazanıyorsın ayrıca, iki sen sonra daha iyisini de kazanır alırsın evelallah :))

Konsolda para kazanıldığını, ödev hazırlandığını, iş yapıldığını gören var mı? Hep masraf hep yiyor

Konsolda PC'de olmayan tonlarca oyun sayarsan PC'de olup konsolda olmayan tonlarca oyun da sayılır ki. Üstelik PC'de anı oyun daha ucuz ve hatta bedava kullanılabildiği için senin konsoldaki tonlarca oyunun senin cebinde büyük bir krater açmış olması gerek zannımca!!

Ayrıca konsolun PS3 ve Xbox diye ayırırsak, birbirinde olmayan tonlarca oyun diye yola çıkıp her ikisini de alıyor isen, bütçende bayağı bir Mars gezegeni büyüklükte açıklık olması muhtemel!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 23 Şubat 2013; 15:25:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hykr0

Kişiye göre oyun zevki değişir yalnız. benim görüşüm kasa pc den yana.

Kasa PC'ler diz üstülerin üstün performansları ile artık gittikçe eski kaldı, bu bir gerçek. Disüstüler, Ultrabooklar ile ufalıp SSD kartlar ile hızları bir hayli artıyor fiyatı tuzlu bile olsa ama şu anki 1500 lira civarındaki bir dizüstü bir çok oyunu hakkıyla oynuyor. Rahat taşınması, hafifliği, portatifliği, TV ye bağlayıp konsol olarak kullanılması dahil çok daha mantıklı geliyor bana.

Masa üstü için bir de masa gerekiyor yahu, hoparlör, monitör, kasa gibi teferruatı saymıyorum bile Kendine özel masa lazım, öyle al yemek masası veya sehpada, balkonda diz üstü kullan olmuyor.
  • Yazınının tamamını okumadım arkadaş baya cahil.

"Hd 6470M ile piyasadaki en iyi grafikli oyunlar için performans %98 High Performans"

En çok burası güldürdü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darthblast

Yazınının tamamını okumadım arkadaş baya cahil.

"Hd 6470M ile piyasadaki en iyi grafikli oyunlar için performans %98 High Performans"

En çok burası güldürdü

BF3, Far Cry 3, Hitman Absolution, Assassin's Creed III, Medal of Honor Warfighter, çoğu, ya son grafik ayarında veya %85+96 arasında ayarlarda.

Cehalet demeden önce herhalde ya hiç böyle bir sistem bilgisayara elini sürmedin ya da bir gün kahveye gelip inceleyip sana kırmızı çok yakışıyor eşliğinde evine dönebilirsin diycem. Kimseye yalan borcum yok. Arkadaş bence sen çok cahilsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 23 Şubat 2013; 15:31:13 >
  • Konsolda para kazanıldığını, ödev hazırlandığını, iş yapıldığını gören var mı?

Yeğen yıllardır konsol-pc muhabbetlerinde pc taraftarlarının söylemleri bunlar.

Konsol lüx işi, pc fakirin ekmeği. Konsola donanıma para yetiştirmek imkansız. Crysis3 çıktı en iyi ekran kartının bile anasını ağlatıyor. Sana PC nde başarılar. Bir çok insanın artık hem konsol hemde pc si var. Bu muhabbetlere bile girilmiyor. Kendi kendine gelin güvey ol forum köşelerinde. Oynayamadığın oyunlardan bence en iyisi %100 türkçe olan aşağıdaki oyun, bir gün oynarsın inşallah

Oyunlar için Konsol mu yoksa PC mi hesaplı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonitörKertenkelesi

quote:

Yazınının tamamını okumadım arkadaş baya cahil.

En çok burası güldürdü

BF3, Far Cry 3, Hitman Absolution, Assassin's Creed III, Medal of Honor Warfighter, çoğu, ya son grafik ayarında veya %85+96 arasında ayarlarda.

Cehalet demeden önce herhalde ya hiç böyle bir sistem bilgisayara elini sürmedin ya da bir gün kahveye gelip inceleyip sana kırmızı çok yakışıyor eşliğinde evine dönebilirsin diycem. Kimseye yalan borcum yok. Arkadaş bence sen çok cahilsin.

Bende Hd7730m kullanıyorum merak etme.Hd 6470'i çok iyi bir ekran kartı falan sanıyorsun galiba orada kafam karıştı.Bu saçma yorumlarını ilk kez oyunları açan bir bilgisayarın olduğundan dolayı bir gazla falan yazdın sanıyorum.

Bilip bilmeden her şey ile ilgili saçma saçma yorumlar yazmışsın.Zaten laptop olarak Hpyi örnek göstermen ne kadar bilgili olduğunu göstermiş.Oyunlar için hangisi daha hesaplı diye konu açmışsın ondan sonrada gelip konsollarda ofis yok sosyal ağlar yok diye eksi vermişsin.

"Bir bilgisayar sahibinin konsola ihyacı olmasa bile bir konsol sahibinin bir bilgisayara illaki ihtiyacı vardır. "

Konsolu olan adamın zaten daha önceden çok süper olmasa da en azından internete girmek için sistemi mutlaka vardır.

Daha hayatında orijinal oyun aldın mı ondan da şüpheliyim zaten.

"Konsolda PC'de olmayan tonlarca oyun sayarsan PC'de olup konsolda olmayan tonlarca oyun da sayılır ki"

Birde sen o laptop ile 5-6 yıl "%98 High Performans" ile oyun oynacağını sanıyorsun büyük ihtimal.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

quote:

Yahu ne kadar komiksiniz, yazının içeriğini okumak yerine Xbox veya PS3 de şu şu oyunlar var diye gereksiz polemiklere girmişsiniz.

Birincisi MOH, NFS Run, Battlefield ve GTA4'ü otomatik olarak hangi grafik ayarlarında oynadığımı kanıtlarım SS çekerek ama üşeniyorum. Yani şaşmayın oynatıyor doğru güncellemeler ve doğru kurulum ile, ama ben de inanmazdım yalan yok, yukarda Allah var son çıkan güncellemeler ile gayet akıcı ve süper oynatıyor. Hele NVIDIA PhysX de çıktı yağ gibi akıyo yağ:)

Ayrıca sadece PC'de çıkan oyunların da tadından yenmiyor. Alttaki link 2012 yılında sadece PC için çıkacak oyunları kapsamaktadır, diğer seneler ve gelecek seneler dahil bu sayının 500'ü bulacağı tahmin ediliyor:

http://www.****.com/2012/01/16/2012-yilinin-sadece-pc-icin-cikacak-oyunlari/

Yani konu bu da değil, sırf, 5,6 farklı oyun için cebinden her ay minimum 300 lira ve bunları oynatmak için de minimum 700 liralık bir makine almak yerine büyük bölümü zaten PC için de çıkan bütün oyunları PC kullanarak tadını çıkarmak ve fazlasıyla kar etmek mümkün.

Ama, babanın kesesidir bak ona laf yok, ya da hakikaten oyunları için meblağ önemli değil, yeni bir konsol türü ve 6 farklı oyun çıksın 2000 lirama üşenmem veririm dersin, amenna, buyur, uzaya da çık derim. Para senin.

Benim sözüm cebindeki paranın değerini ve hesabını bilenler için. Zaten bilgisayarınız var hepinizin, muhtemelen buraya girip mesaj yazdığınıza göre kesin öyle evinde konsolu olup internet kafeden internete giren de biraz komik olur, işte söylediğim o bilgisayar bence herşeye yeter, parasının değerini bilene tabii.

Eğer hesabını bilen biri iseniz bir dizüstü alın. Bakın masa üstü demiyorum burada hesaplı oyunculuktan bahsetmişiz.

Monitörü, kasası, hoparlörü, mouse, klavye, ona uygun masa derken iki katına çikar siz bir dizüstü düşünün, tatile de götürürsünüz oyun dünyanızı.

İnanın bedavaya oyun oynar üzerine de her ay film müzik şu bu ekler kar edersiniz. Bilgisayar da öğrenir, program yapar bir de iş sahibi olursunuz.

Konsol zenginlerin oyuncağı bana göre. Çok para yiyo:)))

çok saçma bir yazı olmuş. buram buram fanboyluk kokuyor.

benim bu konu ile ilgili düşüncelerim şudur:

ne pc ne konsol, ikiside hesaplı değildir.
    konsol neden hesaplı değil? çünkü oyunlar pahalı. çünkü kullanmak için full hd bir tv gerekiyor. bu da extra ücret.(zaten tv varsa sorun yok). yinede oyunlar çok pahalı.

pc neden hesaplı değil? çünkü yine oyunlar pahalı. ps3 teki kadar olmasada yinede çok pahalı oyunlar. steamde cod mw3 70$. korkunç bir para bana göre. far cry 50$...
    neden pc hesaplı değil? çünkü her 2-3 senede bir sistemi upgrade etmek gerekiyor. konsol için tv dedik, pc içinde full hd sağlam bi monitör az para değil.

quote:

Eğer hesabını bilen biri iseniz bir dizüstü alın. Bakın masa üstü demiyorum burada hesaplı oyunculuktan bahsetmişiz.
    Monitörü, kasası, hoparlörü, mouse, klavye, ona uygun masa derken iki katına çikar siz bir dizüstü düşünün, tatile de götürürsünüz oyun dünyanızı.

hayatımda bu kadar saçma bir cümle görmedim, duymadım. bunuda belirtmek isterim.

Ben de hayatımda da bu kadar saçma bir cevap görmedim valla, buram buram zevzeklik kokuyor. Kusura bakma.

Neymiş, o da pahalı bu da pahalıymış! Kardeşim bence senin için en uygun platform cep telefonundan free android indirmek ona bakarsan.

Ben burada konsol ile pc'yi karşılaştırdım aynı oyunlar üzerinden birine göre ne kadar pahalı diğerine göre ne kadar hesaplı olduğunu gösterdim. Sen ise ortaya laf atmışın çözüm yok.

Ha saydığın oyunlar PC için hala sana pahalı geliyor ise ki steam'de 7 liraya kadar bile düşeni var, o zaman korsan indir, ilaç at, ucuza kullanmanın sanki yolunu bilmiyor da saf bir şekilde ortada dolanıyormuşun gibi olmuş.

quote:

Yukarıda yazdığım şeyi anlamadığını yazmışsın. PC seninle tatile de götürülebilir konsol gibi masa üstü gibi (ki bir masaüstü bilgisayarını almayı daha makul bulan biri için yazılmış bir cevaptır) teferruatlı olmaz demişim. Sanıyorum bu yazıyı anlamak için dizüstü bilgisayarın ne olduğunu bilmek gerekir. Biraz okuyup araştır kendini komik duruma düşürme. Okunanı aklı başında Türkçe bilen her bilgisayar sahibi anlar. Senin anlaman kıt ise ne yapabiliriz?

ona kalırsa 1$ a da oyun var steamde. ps3 içinde psn storeda ucuz oyunlar var. ben güncel multiplatform oyunlardan örnek veriyorum sen bana 7 liraya oyun var diyorsun.

quote:

quote:

Yukarıda yazdığım şeyi anlamadığını yazmışsın. PC seninle tatile de götürülebilir konsol gibi masa üstü gibi (ki bir masaüstü bilgisayarını almayı daha makul bulan biri için yazılmış bir cevaptır) teferruatlı olmaz demişim. Sanıyorum bu yazıyı anlamak için dizüstü bilgisayarın ne olduğunu bilmek gerekir. Biraz okuyup araştır kendini komik duruma düşürme. Okunanı aklı başında Türkçe bilen her bilgisayar sahibi anlar. Senin anlaman kıt ise ne yapabiliriz?

yazdığını anlamadım gibi bi cümle kurmadım ben. sadece saçma olduğunu söyledim. ki öyle zaten.
    hesabını bilen gerçek bir pc oyuncusu dizüstü pc nin yanından bile geçmez. hesabını bilen birinin alacağı dizüstü pc de çoğu oyunu 800x600 çözünürlükte takılarak anca oynarsın(3000tl lik laptop değilse tabi).
    yazı yazmakta bile zorlandığın klavyede oyun oynamak işkenceye dönüşür. ekstra dan mouse alman gerekir(al işte yine masraf). ekran küçük. hoparlör dandik, sesler rezalet hiç birşey anlamazsın oynadığından...

ama laptopa verdiğin parayı masaüstüne yatırsan ortalamanın üstünde bir pc toplayıp, maksimum keyifi rahatlıkla alırsın. dizüstünde oyun oynamaktan daha saçma ne olabilir ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Banzai! -- 23 Şubat 2013; 17:52:27 >
  • Ulen muhabbeti nerelere soktu millet. Yok sende ki de bilgisayar mı benim bütün üç konsolum tonla oyunum var ona beş basar, yok bendeki grafik performansı seninkini döver, sen ona grafik mi diyorsun gel bi de bizdekini gör, gibi ergen liseli muhabbetine doğru gidiyor durum.

Hayır sanki çok ulvi bir görev oyun oynamak da dünyayı kurtarıyoruz elde gamepade ile.

Ben size kendi platformunuzda başarılar diliyorum 5 sene sonra o oyunları oynar mıyım oynayamaz mıyım değil de acaba 5 sene sonra tasarruflarımla bir ev sahibi olup oyun oynamak gibi ergenliklerimi bırakıp dünyayı gezer miyim onu düşünüyorum. Arada oynarım azimli laptobumla:)

Hadi kalın sağlıcakla.

Sistemim budur, gayet güzeldir, bilgisayarımı severek aldım o da elinden geleni yapıyor, HP aptallık Mac akıllılık, Sony değil İphone'a adam derim gibi takıntıları olanlar için burun kıvrılabilir, PC ile en fazla 800 konsol ile 1800 çözünürlükte oynarsın babaaa da diyenler olabilir, gerçekler bunu değiştirmez. Taş gibi bilgisayar, 1366 çözünürlükten kapı açıyor, gayet akıcı, çoğunu full ve ultra oynuyor, hadi kastı, biraz düşürüyorum, elim mi kırılır, gözüm mü pörtler, alt tarafı oyun, TV ye de bağlıyorum, gamepade takıp takılıyoruz, yeri geliyor ucuz, yeri geliyor kopya yeri geliyor orijinal, bütçeye göre oyuna göre idare etmeyi kendime ve vatanıma (hayır Yunanistan örneği var yani) borç biliyorum:))) Oyunların da konsolların da harcamanın da sonu yok, en iyisi sonsuz para demek. Parası bol olan konuşmasın zati. Gitsin oynasın en iyisini, burada yazıp zaman harcamaz ki onlar...

HP Pavilion DV6-6010ST
    Windows 7 Home Premium (x64)
    işlemci
    Intel® Core™ i5-2410M
    2,3 GHz, 3 MB L3 önbellek
    Ram
    6 GB DDR3
    Grafik
    AMD Radeon HD 6770M (1 GB DDR5)

Biri gelir de bu sisteme bu oyunları koyup lan hakikaten oynatıyor o ayarlarlan, yalan değilmiş der ise yukarda Allah var bi kaçınızı teper inşallah, dermişim.

Nokta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 24 Şubat 2013; 10:47:56 >
  • Korsan oyun oynayıp hala tasarruf diye zırvalıyor.Bence daha fazla mesaj atmayın arkadaşlar kendisi sorunlu galiba.
  • quote:

Korsan oyun oynayıp hala tasarruf diye zırvalıyor.Bence daha fazla mesaj atmayın arkadaşlar kendisi sorunlu galiba.

Bayram Parasını Bastım Oyun ve Filmlere
    Giriş
    Yarbay

22 Ağustos 2012; 15:04:33

http://forum.donanimhaber.com/m_64893146/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64893146

Babam zorla işe gitmemi istiyor

Darthblast
    Yarbay

1 Ağustos 2012; 22:39:46

http://forum.donanimhaber.com/m_64000258/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64000258

Vay be. Ben de bana bu ayarı veren kim bi bakayım dedim de, daha kendi parasını kazanmayan, çalışmak istemeyen ve babasının parasını harcayıp burada millete ayar atan ergen arkadaşa buradan selam ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 23 Şubat 2013; 16:52:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Compulsive1337

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Compulsive1337

Oyunların %90ı artık konsol için yapılıyor sonra pc aktarılıyor bütün şirketler konsollara daha cok agırlık veriyorlar şahsen ps3 sahibiyim pcdede BF3 var Ps3dede Bf3 var ama ps3de çok daha zevkli ve erişim daha kolay

Aslında bir çok insan daha doğrusu elinde konsolu olan arkadaşlar nedense başlığa bakmak yerine konsollar gereksiz özetini çıkartıp bayağı hayıflanmışlar.

Konunun ve başlığı özeti şudur ki, en hesaplı ve kaliteli oyun nerede oynanır. Tabii ki PC'de, yani Laptop da buna dahil.

Burada bir çok arkadaş benim PS3'üm var ve çok rahat oynuyorum diye yazmış, sanki biz PS3'da oyun oynamak zulüm diye yazmışız gibi:)))

Ayrıca, sadece PS3'e çıkan oyunlar için bile bu konsol alınır diyenin karşısına, sadece Xbox'a çıkan oyunlar için bile Xbox alınır diyeni ve ayrıca, Ps Vista, Nintendo ve Gameboy ve hatta Andoid tablete kadar gider bu iş.

Sırf o platformda oyun çıkıyor sırf bunun için bile alınır diyen bütün arkadaşların bütün bu konsolları da alması gerekir, hayırlı olsun. PS3 oyunu için Ps3 alan Xbox için çıkan oyunları acaba oyundan mı saymıyor bunu da kendisine sormak gerekir.

Ha, bana gelince, laptobu TV ye bağladım, her konsol sahibi gibi, elimde de gamepade, her konsol sahibi gibi, aynı oyunu aynı akıcılıkla oynuyorum her konsol sahibi gibi. Tek fark tek kuruş fazladan para vermiyorum sizin gibi. Yani yazının amacı da hesaplı bir konsol sahibi olmanın yolu ne yazık ki yukarıda bahsettiğim kaliteli bir bilgisayar ve internet ve gampade den geçiyor.

Laptop'un bir diğer avantajı ise aile üyeleri veya misafirler veya TV'ye hakim bir oda arkadaşı oluduğu zaman, siz taptobunuzu yine oyun olarak kullanıp zevkinizden mahrum kalmıyorsunuz, malum, konsolun bir ekranı yok

Ve iddia ediyorum, allah rızası için, konsol sahiplerinin zaten bu derece iyi paraları var ise muhakkak süper bir laptopları da oluyor, takıp tv'ye ve elinizdeki gampade ile aynı oyunu oynayın, kendinizi kazıklanmış hissetmiyorsanız ya paranız paçanızdan akıyor ya da kendi kendinizi çok güzel kandırıyorsunuz.

Ve şu bir gerçek ki, Ps3 veya Xbox veya diğer konsollar da birer bilgisayar zaten, onları birer eşi benzeri olmayan uzay aracı olarak görmek enayilik.

Konsolları en az 3+7 sene gideceğini sanan arkadaşa da gülüyorum, PS4 geliyor ve elindeki tıpkı PS2 gibi modası geçmiş ve eski olacak bir sene içinde.

Sırf PS4 için çıkan oyunlar için PS4 alınır diye yine buraya yazacağını da biliyorum. 2000 lira olması gereken bu konsolun oyunlarının da minimum 200 liradan kapı açacağı da kesin. Yani tekrar buraya çok daha zengin biri yazı yazıp ben çoook raatım, süper oynanıyor diye yazıp aylık kazancının ne kadarının konsol ve oyunlara yatırdığını bizlerle paylaşacak mıdır yoksa babası mı sağolsun kendisi bilir.

Bana konsolun Laptop'dan daha ucuza geldiğini iddia eden biri var ise hesap makinesi ile çıksın gerisi çok konuşmasın yada konuşsun, ama aylık harcamasını da eklesin ki niye yazdığını bilelim.

Artık belli bir süre sonra konsol oyunları aynı şekilde entegre PC'ye çıkıyor, steam'de inen fiyatlar ise muhteşem. Hem korsana düşmeden hem de ucuz oyun oynayıp hem kar etmenin nesi kötü olabilir?

Evet Porshe ile çok daha keyifli yolculuk edilir eyvallah, doğru, ama Türkiye'de bu maaşlarlar iyi bir Opel veya Audi ile de aynı yolu keyifle gezersin. Bu konsolları kullananların da genç, öğrenci ve zamanı bol kişiler olduğunu düşünür isek işaadamı veya müteahit de olmadığına göre, Avrupa'daki maaşlar da yok burada, en mantıklısı bu.

Birinci Pcde BF3 oynamak multi zulüm internet sitesine girio 1saat bekliyor loading cart curt ps3 de insta login.

Grafik olarak PC'ler zaten daha iyi ama yeni nesilde Konsollar pclere fark atıcak.

Konsolu bi kere alırsın 5-6yıl götürür seni ek parça almazsın oyunlar çalıştırcak çalıştırmıcak gibi kaygın olmaz ve PCden daha ucuz ;)

Oyun olarakda fiyatlarda 20-30TL fark oluyor pc daha ucuz

Eklenti:2000TL demişin hiç zannetmiyorum 1000lirayı geçmez ;)

+dan Konsollarda Move-Kinect gibi özellikleri unutmamak lazım ailen ile cok daha eğlenceli vakit geçirirsin Pcde iki büklüm oturmaktansa

Failin böylesi.
    Daha grafiği Crysis 3'e yaklaşmayan, çıkış oyununu 30 fps'de oynatan cihaz nasıl fark atacak çok merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Korsan oyun oynayıp hala tasarruf diye zırvalıyor.Bence daha fazla mesaj atmayın arkadaşlar kendisi sorunlu galiba.

Giriş
    Yarbay

Darthblast
    Yarbay

Vay be. Ben de bana bu ayarı veren kim bi bakayım dedim de, daha kendi parasını kazanmayan, çalışmak istemeyen ve babasının parasını harcayıp burada millete ayar atan ergen arkadaşa buradan selam ediyorum.

Profilimde gezinip saçma mesajlarını telafi etmene gerek yok.Şuana kadar ps3 lcd tv orj. oyunların hiçbirine babam 1 kuruş ödemedi
  • PC bende tavsiye ederim.ama hala dizüstü bilgisayaların ekranları konusunda üreticiler pek bir atılım yapmıyorlar.telefonlarda bir yarış var.şirketler buraya odaklanmış Full HD,yuksek ppı,amoled,ıps ekranlar uçuşuyor ama dizüstleri hala LCD.ayrıca diz üstü hassas,kompanentleri pahalı ve tabiki kendiside pahalı.yinede mobilite olarak iş görücektir.Hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Giriş
    Yarbay

Darthblast
    Yarbay

Profilimde gezinip saçma mesajlarını telafi etmene gerek yok.Şuana kadar ps3 lcd tv orj. oyunların hiçbirine babam 1 kuruş ödemedi

Biliyoruz kardeş, bayram harçlıkların ile alıyorsun. Hayırlı olsun. Ayrıca Türkçe imlan bozuk, forumlardan vakit bulunca derslerine biraz daha sarıl Liseli veya Ortaokullu arkadaşım. En azından bir yerlere ayar atmaya çalışacaksan Türkçeye çalış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 23 Şubat 2013; 17:35:18 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Giriş
    Yarbay

Darthblast
    Yarbay

Biliyoruz kardeş, bayram harçlıkların ile alıyorsun. Hayırlı olsun.

Okuma yazman yok galiba yazın işte çalıştım demişim orada o parayla almıştım ama konuyu değiştirmek için yazdığın saçma yorumları kendine sakla.Korsan oyunlardan yaptığın tasarruflarla ev almak gibi hayali olan birisiyle tartışmaya girmem bile hata ama yaptık bir hata neyse artık.O konuyu açtığım zaman mezun olmuştum okuldan bu arada Görende 35 yaşında sanacak seni benden 4-5 yaş büyüksün diye kendini bir şey sanmana gerek yok ve açtığın konunun arkasında dur tartışmaya girdiğin zaman çocuk gibi konuyu değiştirip laf sokma çabasına girmene gerek yok laf söylemek istiyorsan konuya bağlı kalıp o şekilde mesaj at ama bilgisayar,konsol konusunda çok cahil olduğun için sana da hak vermek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turboctopus -- 23 Şubat 2013; 17:56:59 >
  • Konsol ile bi Guitar Hero ve türevleri oyunlar bir de nba ve pes oynanır onun dışında strateji zaten yok +fps oyunları da bilgisayardaki gibi oynanmaz yani dediğiniz gibi konsol biraz lük işi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: turboctopus

quote:

quote:

quote:

quote:

Giriş
    Yarbay

Darthblast
    Yarbay

Okuma yazman yok galiba yazın işte çalıştım demişim orada o parayla almıştım ama konuyu değiştirmek için yazdığın saçma yorumları kendine sakla.Korsan oyunlardan yaptığın tasarruflarla ev almak gibi hayali olan birisiyle tartışmaya girmem bile hata ama yaptık bir hata neyse artık.O konuyu açtığım zaman mezun olmuştum okuldan bu arada Görende 35 yaşında sanacak seni benden 4-5 yaş büyüksün diye kendini bir şey sanmana gerek yok ve açtığın konunun arkasında dur tartışmaya girdiğin zaman çocuk gibi konuyu değiştirip laf sokma çabasına girmene gerek yok laf söylemek istiyorsan konuya bağlı kalıp o şekilde mesaj at ama bilgisayar,konsol konusunda çok cahil olduğun için sana da hak vermek lazım.

Alıntıları Göster
    quote:

Buraya 16 yaşından küçükleri almayın ya bu nedir ya...

1- Yaşımı nerden biliyorsun da atıyorsun okul arkadaşın ile karıştırıyorsun kardeş?
    2- Konsolun yaptığını Pc ile yapıyorum param artıyor demişim, ev de alırım araba da artan parayla, tasarrufun nesi kötü? Bunu herkes korsan kullanıyo, yok mu yetişen bütün kopya kullananlara ölüm diye geğirmene gerek yok mp3 cambazı.
    3- Bilgisayar ve konsol konusunda başkasına cahil demek de senin cahil ve çirkinliğin.

Bunların dışında madem hoşuna gitmedi açtığım topik, uzak durup kendi camian ile takılırsan sevinirim. Konuşma tarzın iğreti edici çocuk.

Hatta sen de git kendine topik aç kendi fikirlerini orada paylaş...

Adam gibi düşünceni paylaşmak yerine jurnalci gibi ortalıkta korsan kullananlar var diye insanlara çirkin imalar yapıştırman çok çirkin. Lütfen uzak dur, senin bu konuya bir katkın yok belli ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 23 Şubat 2013; 18:37:57 >
  • quote:

quote:

Buraya 16 yaşından küçükleri almayın ya bu nedir ya...

1- Yaşımı nerden biliyorsun da atıyorsun okul arkadaşın ile karıştırıyorsun kardeş?
    2- Konsolun yaptığını Pc ile yapıyorum param artıyor demişim, ev de alırım araba da artan parayla, tasarrufun nesi kötü? Bunu herkes korsan kullanıyo, yok mu yetişen bütün kopya kullananlara ölüm diye geğirmene gerek yok mp3 cambazı.
    3- Bilgisayar ve konsol konusunda başkasına cahil demek de senin cahil ve çirkinliğin.

Bunların dışında madem hoşuna gitmedi açtığım topik, uzak durup kendi camian ile takılırsan sevinirim. Konuşma tarzın iğreti edici çocuk.

Hatta sen de git kendine topik aç kendi fikirlerini orada paylaş...

Adam gibi düşünceni paylaşmak yerine jurnalci gibi ortalıkta korsan kullananlar var diye insanlara çirkin imalar yapıştırman çok çirkin. Lütfen uzak dur, senin bu konuya bir katkın yok belli ki.

"Liseli veya Ortaokullu arkadaşım.","ergen" gibi kelimeler kullanıp ondan sonra bana çirkin imajlar yapıştırman çok çirkin diye mesaj atıyorsun.Sen benim yaşımı bilmeden bu şekilde hitap ediyorsun ondan sonra aynısını ben yapınca boş boş konuşuyorsun.Konuyu başka yerlere kendin çekiyorsun ondan sonra konuya bir katkın yok diye yine saçmalıyorsun.Verdiğim cevaplarda işine gelmeyen yerleri görmezden gelip cevap vermiyorsun kafandan uydurup uydurup bana mesaj yazıyorsun.Önce adam gibi mesaj yaz konuyu başka yerlere çekme az teknoloji ile ilgili araştırma yap sonra konu aç.Korsan kullanıyor diye kimseye laf atmıyorum bunu bir başarı gibi gösteren emek hırsızlarına laf söylüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turboctopus -- 23 Şubat 2013; 18:55:06 >
  • Yuh artık. Konu başlığı açmışım, çoğu konsol oyununu PC ile aynı şekilde oynayabilirsiniz hesaplı olur diyorum, kalkmış hepiniz korsancınız, hırsızsınız yeaa, diye ortalıkta atar atıp kendini bi halt sanıyor. Kendi de PC'de oynadığı halde gerzek gerzek yazıp, yaşıtı sandığı adamlara ergen muhabbeti kuruyor.

Bir de Allah aşkına liseli olmadığını iddia edip teknoloji konusunda da süper olduğunu iddia etmen açtığın konu başlıklarından belli oluyor. Kimi yiyorsun oğlüm?!

Ne bu ergenlerden çektiğimiz ya. Şu açtığın başlıklara bak sonra gelip buraya atar yap, olacak iş değil. Bayram harçlığı ile oyun alabilen bir liseli kaç yaşında olabilir ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 24 Şubat 2013; 10:40:30 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.