Şimdi Ara

oyunla birlikte gelen resetler....ürpertici..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • medal of honour oyunu her taktığımda 1. dvd sini pc ye bilgisayar reset atıyo.. hiç bişi anlamadım.. önce takılıyo 3 sn sonra çat sesi reset:: bi bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• Üç ihtimal var:

1) Oyun bozuk
    2) Isınma sorunu var
    3) Ekran kartı driver'ı ile ilgili bir sorun var.

1) Başka oyunlarda da yapıyor mu bunu?
    2) Sıcaklık değerlerini kontrol ettin mi?
    3) Ekran kartı sürücüsünü güncelledin mi? Başka bir sürücü ile denedin mi? Directx güncellemesini yaptın mı?
  • 1)başka oyunlarda yapmıyor
    2)makina buz gibi
    3)son driverda sorun varmış kendi sitesinden okudum (ati 3850) onun için indirmedim.diğer oyunları çok güzel bi şekilde resetsiz oynayabiliyorum(assassin,pes 2009,alone in the dark 5,mediaval 2 vs..)
  • bir sorunda başka bi oyunda.. oyuna giriyorum frontlines oyun açılıyor sonra bilgisayar hata raporu veriyor ve oyun açılmıyor.. oyun bozukmu yüklenmiş. demoyu izleyebiliyoruz ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayer90 -- 14 Ocak 2009; 22:50:05 >
  • yazılımsal bir sorun. cd deki bazı hatalı hazırlanmış otomatik çalışan exeler den kaynaklanıyor olabilir. yada virüs . cd yi takıp oyuna girmediğin haldemi mi reset atıyor yoksa cd taktıp oyuna girdiğin zaman mi reset atıyor?
  • cd yi taktığım an okuduktan sonra reset atıyo
  • Arkadaşlar kolay gelsin benim size bir sorum olacaktı lütfen bir bakın
    şimdi benim ramın markası vtech bide lo-d yazıyor markasını bilmiyorum 1gb 800 mhz ddr2 ben bu ramın yanına bir 512 takmak istiyorum oyunlarda kasma falan olurmu lütfen yardım edin
  • ramini arttırdın mı neden oyunlarda kasma olsun ki para verceksen al 1 gblık çok ucuz ztn yok elinde varsa tak pcn hızlansın bak bende 1.5 gb
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.