Şimdi Ara

Oyungezer ve Level Dergileri (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.502
Cevap
19
Favori
325.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki

Oyungezer ve Level Dergileri

(En Son Oy Tarihi: 22.1.2024)
Giriş
  • Bu sefer Level fazla gelmiş aldım bi tane. Posterler gayet müthiş, oyun da çok iyi. Dergiyi az kurcaladım ama sanırım OGZ ile olan olaydan sonra AC2'ye az puan verdiler. Okumadım incelemeyi, ama eksiler köşesine baktım öyle ahım şahım puan kırılacak bir yer de yok aslında. Ama tepkimeler donukmuş. Benim sevmediğim nokta, bakalım daha PC'ye çıkmasına çok var. Bekleyip göreceğiz.
    Bu arada AC2 incelemesini Tuna Şentuna yazmış. Normalde puan olarak eli boldur ama sanırım atışmadan dolayı az puan verilmiş.
  • Oyungezer'i elinize aldığınızda bile derginin dolu olduğunu anlıyorsunuz.Şahsen ben bir sayfasını bile okumadan geçmiyorum.Espriler çok yerinde,ciddiyet bozulmuyor.Ayrıca her sayfaya 2-3 resim koyup konuları geçiştirmiyor.İncelemeler hakikaten başarılı level'e göre.0'dan başlayıp böyle bir seviyeye gelmek çok zor.Umarım bu şekillerini hiç bozmazlar aynen devam ederler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Sky

quote:

Orijinalden alıntı: SyLaR25

quote:

Orijinalden alıntı: ilvatarr

OGZ ve GÖKTUĞ YÜKSEL FOREVEReheueheuehe

Aynen

LEVEL=Çöp soba kullananlar alabilir

Tüf tüf için cephane olarak da kullanılır (kağıt kalitesi de önemli tabi)

hatta verdiği DVD leri (tam sürümler dışında) arabaya süs olarak asabilirsin mesela

• Oyungezer güzelde...Free2Play dergisi çıkardılar. Hiç hoşuma gitmedi dergi, Metin2 , Silkroad falan incelemişler. Belki birkaç kere daha alırım gene absürt oyunlardan bahsedelerse bırakırım.
  • Adı üzerinde Free2Play, SRO ve Metin2' nin olması gayet normal.
  • quote:

Adı üzerinde Free2Play, SRO ve Metin2' nin olması gayet normal.

Evet normal ama para kazanmaya yönelik şeyler. Metin2'yi Silkroad'ı kim oynar? Bebeler oynar. Bu Level'in ya da OGZ'nin GTA 3 incelemesi gibi birşey yani.
    Bu arada Free2Play ama dergide Aion incelemesi vardı. Ona güldüm baya.

Bilinmeyen oyunları tanıtsalar inceleseler daha güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkest earth -- 3 Aralık 2009; 17:39:09 >
  • Herşeye rağmen level.
  • Level'ı sadece verdiği tam sürümler ve posterler için alıyorum. Onun dışında OyunGezer
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vito Scaletta

quote:

Adı üzerinde Free2Play, SRO ve Metin2' nin olması gayet normal.

Evet normal ama para kazanmaya yönelik şeyler. Metin2'yi Silkroad'ı kim oynar? Bebeler oynar. Bu Level'in ya da OGZ'nin GTA 3 incelemesi gibi birşey yani.
    Bu arada Free2Play ama dergide Aion incelemesi vardı. Ona güldüm baya.

Bilinmeyen oyunları tanıtsalar inceleseler daha güzel olur.

Hayra yönelik olacak değil herhalde, sonuçta derginin arkasında bir medya grubu ya da para babası yok. Metin2 ve SRO gibi oyunları beğenmesek de çok ciddi oyuncu kitlesi var, sadece bebeler değil koca koca abiler, ablalar da oynuyor.

• Oyungezer'in hem forumu hem de dergisi iyi, ikisinde de bulununca bağımlılık yapıyor Ah bir de abonelik olsa.
  • Oyungezer en iyisi de, çok geç çıkıyor İzmir'de bazen ayın 6-7sini buluyor. level ayın 1 inde raflarda oluyor, bu durum oyungezer'in tirajını düşürüyordur bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taktik -- 3 Aralık 2009; 17:17:00 >
  • devasa online oyunlar herkese hitap etmiyor, bu bir.
    şunu bebeler, şunu hardcorelar oynuyor diye iddaada bulunmak yanlış olur, bu iki.
    öncelikle popüler oyunlardan başlamaları da normal,
    çevresinde oynayıp da öyle güzel böyle güzel diyenler yüzünden merak edenlere bir fikir olur.

devasa online oyunlardan her zaman çekinmişimdir, çok zaman çalıyor diye,
    ilerde bir gün niyetlenirsem ya lotr ya da D&D olur.

free2play online oyunlarda bir bilgi açığını kapatmak sonuçta, bi devir kapatıp, bi devir açacak değil.
    ogz zaten her ay bi kaç sayfa ayırıyordu, ama hem küresel sektör, hem de tr kullanıcı kitlesi büyüdü, o sayfalara yetmez oldu.
    derginin ilk sayısı, daha da iyileşecektir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zurrani

devasa online oyunlar herkese hitap etmiyor, bu bir.
    şunu bebeler, şunu hardcorelar oynuyor diye iddaada bulunmak yanlış olur, bu iki.
    öncelikle popüler oyunlardan başlamaları da normal,
    çevresinde oynayıp da öyle güzel böyle güzel diyenler yüzünden merak edenlere bir fikir olur.

devasa online oyunlardan her zaman çekinmişimdir, çok zaman çalıyor diye,
    ilerde bir gün niyetlenirsem ya lotr ya da D&D olur.

free2play online oyunlarda bir bilgi açığını kapatmak sonuçta, bi devir kapatıp, bi devir açacak değil.
    ogz zaten her ay bi kaç sayfa ayırıyordu, ama hem küresel sektör, hem de tr kullanıcı kitlesi büyüdü, o sayfalara yetmez oldu.
    derginin ilk sayısı, daha da iyileşecektir...

İşte bu maddi bir çıkar olduğunun işaretidir. OGZ pek okumadım, ama duyduğum yorumlar gibi ise dergi maddi amaç arka plandaysa online oyunlarda popüler oyunların dışında yeni çıkan , çıkacak, veya pek bilineyen oyunları tanıtmalılar. Mesela bu yüzden Level'ın online dergisi hoşuma gidiyor.

Zaten Level'da son 2 sayıdır yavaş yavaş toparlanma aşamasına girdi. O bir sayfada birkaç ss verip pek yazı yazmamalarını da limitli kullanıp oyunun ss'lerine bile bakamayan insanlar için olduğunu düşünüyorum. Estetik olarak gözüme pek batmadı da zaten.
    Aralık sayısını okumadım daha dediğim gibi. Zaten daha dün akşam dağıtıma fazla gelmiş ordan aldım.

Ama değişmeyecek bir şey varsa Level tabiri caizse deli gibi satılıyor. Kadın , moda ,magazin vs dergileri değil de teknoloji alanında faaliyet gösteren dergilerden en çok tiraj alan ve en az iadeye gelen dergi Level. O yüzden ay sonu alamıyorum ay başı alıyorum dergiyi, çünkü iadeye gelmiyor nerdeyse.

• LeveL'in online eki daha güzeldi bundan. Soul Of The Ultimate Nations gibi bilinmeyen ama mmo piyasasında büyük yere sahip oyunları işlemişler.
    Bu sebepten taktir ettim Level'i ama Free2Play ''Metin2'de nasıl evlenilir?'' gibi saçma sapan rehberler hazırlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vito Scaletta

LeveL'in online eki daha güzeldi bundan. Soul Of The Ultimate Nations gibi bilinmeyen ama mmo piyasasında büyük yere sahip oyunları işlemişler.
    Bu sebepten taktir ettim Level'i ama Free2Play ''Metin2'de nasıl evlenilir?'' gibi saçma sapan rehberler hazırlamış.

O online ekine online oyunları Türkiyeye getiren firmalar sponsor.

Ondan metin 2'de evlenme'yi incelemişler.

Yani oyun tanıtımı=Para

• 10 yıldır farklı dergileri takip etmiştim son 2-3 yıldır düzenli olarak level alıyordum sonra dergi el değiştirdi oyungezer'e geçtim.

Bu 2 dergi birbirleriyle kapışmaktan ben eski tadı alamaz hale geldim.Hala kaliteli olan taraf Oyungezerdir benim için ama eski tadı alamıyorum son 6 aydır dergi almıyorum bundan sonrada almayı düşünmüyorum.
  • 2 senedir düzenli olarak Oyungezer alıyorum ve dergiyi okuduğumda aldığım zevk maksimum. Level'i arada bir alıyorum ve okuduğumunda aldığım zevk minimum. Level hala çok satıyorsa verdiği hediyelerden dolayı. 2-3 ay o hediyeleri vermesinler, bak bakalım nasıl düşecek trajları! Level'i her aldığımda gerçekten pişman oluyorum. Adamlar gerçekten "yalap-şap" iş yapıyorlar. 2 sayfa tutmayacak oyun incelemelerini 5-6 sayfaya yaymaya çalışıyorlar. İncelemeler de o kadar sığ ki, resmen yarısından bırakıp, hemen son paragrafı okuyorum. Devamlı kendi resimlerini basıyorlar dergiye. Her 10 sayfada kendi resimleri; kocaman kocaman... Eğer Level güzel posterler vermese gerçekten almam. Verdiler God of War, Brütal Legends, Call of Duty: Modern Warfare 2, posterlerini... aldım. Keşke Oyungezer de hep poster verse de, Level'e mahkum olmasak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baneful

Herşeye rağmen level.

Parana yazık...
  • oyungezer de değmez level almaya da . Artık internet var boşuna paranızı çarçur etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertayd

oyungezer de değmez level almaya da . Artık internet var boşuna paranızı çarçur etmeyin.

Yapma hocam kağıdın yerini hiçbir şey tutmaz...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.