Şimdi Ara

Oyundayken Başkalarına Mesaj Yazma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
73.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Birçok kişinin büyük sıkıntısıdır.
    Oyundayken biri sana bir şeyler yazar ama sen cevap veremezsin öyle bakarsın yazılara. :)
    Oyun esnasındayken mesaj yazmak için oyundayken oyunu asağıya indirip(alt+tab) saatin yanındaki kırmızı simgeye basın ve karşınıza reconnect penceresi çıkacak ve tabii ki mesaj yazma pencereside çıkacak.
    Araştırmalarıma göre bu yöntemi çoğu kişi bilmiyordu ve artık öğrenirler umarım.

Bu yöntemi asıl bulan ve bana öğreten kişi RyMeeSs'tir.
    Teşekkür ederiz kendisine.

• hayır önce bişeyler yazıp ardından adamın adını yazıyosun yazdıkların ona gidiyor ne gerek var aşağı falan atmaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertblade

hayır önce bişeyler yazıp ardından adamın adını yazıyosun yazdıkların ona gidiyor ne gerek var aşağı falan atmaya

O yöntemi bilmiyordum.
    Bizi bilgilendirdiğin için teşekkür ederiz.

Dediğin şey böylemi oluyor?

/w adamınbiri Oyunum birazdan bitecek bekle biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batudodo -- 7 Şubat 2011; 22:05:48 >
  • /w adamınnicki yazmak istediklerin. bu kadar.
  • "/w adamınnicki iyidir kanka senden" şeklinde yazılabilir ama /r yaparsanız size son yazan kişiye otomatik mesaj atarsınız ve rahat rahat chatleşebebilirsiniz oyunda./r yazıp bosluk bıraktığınız an o kişinin adı tırnak işaretleri arasında yazılı olur.Bir çok kişinin sıkıntısı diye açmışsın konuyu ama anlaşılan bir tek senin sıkıntındı
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayyirik

/r yaparsanız size son yazan kişiye otomatik mesaj atarsınız ve rahat rahat chatleşebebilirsiniz oyunda./r yazıp bosluk bıraktığınız an o kişinin adı tırnak işaretleri arasında yazılı olur.

Bunu bende bilmiyordum iyi oldu sürekli w ile uğraşmam artık
  • Oh be öğrendim sonunda geçen gün Gurcell yazıyor bir türlü cevap veremiyordum
  • oyundayken runeları gösteren tuş hangisi peki ya klavyede hepsine bastım bulamadım
  • /w adamınnick yazmak istedigin /r boşluk çok uygunmuş oyunu asagı indirmeye gerek yokmuş
  • quote:

"/w adamınnicki iyidir kanka senden" şeklinde yazılabilir ama /r yaparsanız size son yazan kişiye otomatik mesaj atarsınız ve rahat rahat chatleşebebilirsiniz oyunda./r yazıp bosluk bıraktığınız an o kişinin adı tırnak işaretleri arasında yazılı olur.Bir çok kişinin sıkıntısı diye açmışsın konuyu ama anlaşılan bir tek senin sıkıntındı

saol şu /w biliyordumda hep /r yi arıyordum :) çok saol vallaha AS:DA:DA
  • /r burayada mesajınızı girin. Kim semi bilmiyor bunu herkes /w nick demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Club Rocker -- 14 Nisan 2013; 9:22:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: XLeonardoDaVinciX

quote:

"/w adamınnicki iyidir kanka senden" şeklinde yazılabilir ama /r yaparsanız size son yazan kişiye otomatik mesaj atarsınız ve rahat rahat chatleşebebilirsiniz oyunda./r yazıp bosluk bıraktığınız an o kişinin adı tırnak işaretleri arasında yazılı olur.Bir çok kişinin sıkıntısı diye açmışsın konuyu ama anlaşılan bir tek senin sıkıntındı

Oyundayken Başkalarına Mesaj Yazma
  • quote:

quote:

Liseli gine hort yapmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BattalDread

quote:

quote:

Liseli gine hort yapmış.

sene olmuş 2013 hala gine ya da gene diyen var. yine arkadaşım "YİNE"
  • Hortdan sonra bilgisiz kalmayın;

Oyun içinde kendi takım arkadaşınızla diğer takım arkadaşlarınız görmeden mesajlaşmak içinde /w komutunu kullanabilirsiniz.

Örnek;

/w arkadaşınızınnick hacı bu jungler ne ya berbat etti oyunu

o da /r yaparak rahatça oyun içi konuşulabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Diyez görünümlü Bemol

quote:

Orijinalden alıntı: BattalDread

quote:

quote:

Liseli gine hort yapmış.

sene olmuş 2013 hala gine ya da gene diyen var. yine arkadaşım "YİNE"

şiveden kaynaklı
  •  Oyundayken Başkalarına Mesaj Yazma
  • Hiç kimse yardım etmemiş.''W''
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.