Şimdi Ara

Oyundan Durduk Yere Attıktan Sonra Bilgisayar Hiçbir Oyunu Açmamaya Başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Dün arkadaşlarımla League Of Legends oynarken aniden hiçbir sebep yokken görüntü kare kare olacak şekilde önce bozuldu sonra siyah ekran geldi, biraz bekledim düzelmeyince bilgisayara restart atmak durumunda kaldım. (Ekran kartım GTX760) Açıldığında bilgisayar sanki ekran kartı yokmuş gibi düşük çözünürlükte açıldı. (Windows 10) Ayarlardan çözünürlüğü tekrar 1920*1080 e çektim görüntü düzeldi. Oyuna girdiğimde 3-4 dakika sonra oyunu kapatıp oyundan atıyordu. Farklı oyunlarda denedim ( GTAV,CSGO,DOOM Eternal) GtaIV oyun başladıktan 3-4 dakika sonra aşağıda görseldeki hatayı aldım. Yine denediğim diğer bir oyun olan CSGO da da oyuna giriş sırasındaki yükleme ekranında oyundan attı. DOOM Eternal de yine yükleme ekranında attı hata vermeden. Denediğim yine bir başka oyunda ( adını hatırlamıyorum) D3D kaynaklı bir hata aldım. Ekran kartının tüm driverlarını DDU yazılımıyla kaldırıp nvidia nın sitesinden en güncel driveri kurdum. Geforce experience programıyla daha güncel bir driver olduğunu görüp onu da kurdum fakat sorun duzelmedi. Şuan hiçbir oyuna giremiyorum. Ekran kartı zorlanınca hemen atıyor. Sanki çalıştırmak isteyip de çalıştıramadığı birşey var. Sadece oyunlarda bu sorun var normal masaüstü uygulamalarında vs kasma gibi durumlar kesinlikle yok. Kartı 8 senedir kullanıyorum mining vs kesinlikle yapılmadı. Şimdiden teşekkürler görüş ve önerileriniz için.

Oyundan Durduk Yere Attıktan Sonra Bilgisayar Hiçbir Oyunu Açmamaya Başladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kassady -- 16 Eylül 2021; 13:35:22 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.