Şimdi Ara

Oyundan atma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kolay gelsin ben baya can sıkıcı bir problem ile karşı karşıyayım.

2 - 3 güne kadar sorunsuz oynadığım oyunlar (Forza Horizon 4 - Witcher III - Lol (örnek olarak verdim tüm oyunlardan atıyor)) artık 15 20 dk içerisinde oyundan atmaya başladı. Yani giriyorum değişkenlik gösteriyor tabi ama 15 dk da felan beni ekrana atıyor ve uygulama kapanıyor nadir de olsa çalışmayı durdurdu hatası veriyor.

Format attım

Driverları Güncelledim

Gene de bi çözümünü bulamadım anlayan varsa lütfen yardım etsin cidden oyun oynayamıyorum.

• Hocam başka windows iso denediniz mi? 2-3 gün içinde hiç windows ya da driver güncellediğinizi hatırlıyor musunuz? msi afterburner ile bileşenlerinizin kullanım miktarını ve sıcaklıklarını kontrol ediyor musunuz?
  • Şöyle söyleyim sıcaklık değerlerim gayet iyi Windows uptade yaptım fakat sorun olduğu için belki çözülürse diye fakat farklı bir İSO denemedim çözüm olur derseniz deneyebilirim
  • Mosaique M kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle bir virüs taraması yapın . Güvenlik duvarının uygulama üzerinde herhangi bir etkisi var mı ona bakın. daha sonra sıcaklık yerine ram,cpu,gpu kullanımlarına bakın(oyun kapanıncaya kadar). direct x, .net framework(4.5 veya üzeri) yüklü olduğundan emin olun. En sonunda baktınız hala aynı , Windows 8.1 yüklemeyi deneyin(10 demedim çünkü onlarda sizinle aynı güncellemeye sahip olabilme ihtimalinde olduğu için aynı formatla boşuna zaman kaybetmeyin)
  • Cidden İlginiz için teşekkür ederim umarım bir sıkıntınız olduğunda sizinle böyle ilgilenen kişiler çıkar karşınıza şimdi durumuma dönersek komedi bişey oldu bi kaç oyunda atıyor bi kaç oyunda atmıyor artık buda kafi cidden 3 4 gün oldu sanırım kafamı bu sorundan kaldırmadım ama çözemedim şimdi gene biraz düzelmesi sevindirdi düzeltecek arkadaşlara da yardımcı olayım ekran kartı driverında şöyle birşey yaptı Windows bende ben 2020 sürümü yüklediğim halde 2019 a atıyor güncelleme kapattım son sürüm yaptım bide bios default yaptım sanırım bunlar çözdü sorunumu from softwave ustamın dediklerini de yaptım umarım sorununuz çözülür keşke direk şu çözdü diyebilsem
  • Mosaique M kullanıcısına yanıt
    Estağfirullah hocam işe yaradıysak ne mutlu 😁 Ayrıca sadece çözüldü yazıp nasıl çözüldüğünü söylemeyen kullanıcılar dışında sorununuzun çözümünü paylaşarak aynı sorunu yaşayan insanlara yardımcı olduğunuz için sağolun 👍🏻
  • Ben uğraştım başkaları uğraşmaz inşallah hocam tekrardan teşekkür ederim hayırlı günler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.