Şimdi Ara

oyunda ki data transferi ile ilgili bir sorunum var.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyun yedekleniyor ve data transferi yapılacak buraya kadar herşey normalde. 5 dakika önce başıma ilginç bir olay geldi, 83 lvl mage karakterime girip bir bakayım dedim ve eslantta gezerken balogların yakınından geçerken yattım. pot basamadım, town çekemedim, anlayacağınızı denildiği gibi skil barım kullanılmıyordu. bu data transferi sonucu oyun en son yedeklendiği hale geleceği için yattığım %5 exp gider mi ? yoksa transfer sonucu en son yedeklendiği andaki exp point ile mi devam ederim. bilgi sahibi olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim.

ekleme: karakter yatmış vaziyette duruyor. sonuçta rez sokup kaldıramıyorum da, skiller çalışmadığı için. kesin bir bilgisi olan beni de bilgilendirip yardımcı olursa confirm yapıp normal kaldırcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IdeliyMAGEI -- 14 Mayıs 2012; 19:15:09 >

• Gitmez diye düşünüyorum
  • Şuan zaten mgame 'in elinde daha önceki bakımda alınan bir yedek var onu ayarlıyolar suanki açık olan database k2 nin elindeki ve mgame bu db yi kullanmayacak charın ölü degilde cumartesi gecesi atılan bakımdaki gibi olucak item np lvl silinmesi olmadıgı taktirde.
  • nasıl yani ya ben bir haftada 58 level yapmıştım level düşücek mi
  • Şuanda oyun kapalı aslında millet 2 tur atıp dolaşssın diye açmışlar, database aktarmasının tamamlandığı gün rollback'te gelecektir :)
  • büyük ihtimalle son 1-2 günde kasılan exp yapılan ticaret boşa gidicek...

yani 2-3 günlük bi rolback gelebilir..

premium kaldıgı yerden devam eder (yani oyun gittigi gün 400 saate 400 saatten devam edersin)

öldügün exp te gitmez

emin konuşmayım ama +10 lar silinir +9 lar incelenir..

yüklü miktardaki gb ler silinir...

belki kara listeye alınmış np li charlar banlanır

adamların belirlerdigi bi exp süresi var onu aşanlar banlanır( 2 ayda 80 olunacakken 10 günde 80 olanları banlayabilirler)

benim tahminlerim bunlar bakalım kaçı tutacak(daha önce böyle bişeyi yaşamış biri olarak)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExCamLy

büyük ihtimalle son 1-2 günde kasılan exp yapılan ticaret boşa gidicek...

yani 2-3 günlük bi rolback gelebilir..

premium kaldıgı yerden devam eder (yani oyun gittigi gün 400 saate 400 saatten devam edersin)

öldügün exp te gitmez

emin konuşmayım ama +10 lar silinir +9 lar incelenir..

yüklü miktardaki gb ler silinir...

belki kara listeye alınmış np li charlar banlanır

adamların belirlerdigi bi exp süresi var onu aşanlar banlanır( 2 ayda 80 olunacakken 10 günde 80 olanları banlayabilirler)

benim tahminlerim bunlar bakalım kaçı tutacak(daha önce böyle bişeyi yaşamış biri olarak)

Hocam senin dediklerin bence en az 1 aylık iş tek tek inceleyecekler vs. ohoo :) Uğraşacaklarını sanmıyorum ama keşke uğraşsalar.
  • CUMARTESİ GÜNÜ 19 GB HARCAYIP UPRADE DENEDİM ŞANSIM YOKTU BOŞA GİTTİ GBLER
    GERİ GELİR Mİ ŞİMDİ
  • gitmez
  • cevap veren herkese teşekkür ederim. kaldırdım karakteri, bakalım data transferinden sonra ne olur görecez. inşallah dedikleriniz olur da %5 yalan olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.