Şimdi Ara

Oyunda 75 hz olmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, monitörüm LG 25UM58, Battlefield 1'de daha düşük çözünürlüklerde 75 hz seçeneği mevcutken 1920x1080 ve 2560x1080 çözünürlüğünde sadece 60 hz seçeneği var, bunun sebebi hdmi kablo değildir sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 19 Nisan 2018; 21:15:54 >

• Düşük çözünürlükte monitörün saat hızları ve bant genişliği değişebilir.

Yani 1080P'deki bant genişliği 60Hz müsaade eder, 720P'de 75Hz gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hdmi dan 75hz için display port lazım aynı şekilde freesync içende lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HDMI ile 1080p de 120hz alabiliyorsun.
  • CRU programıyla hertz aşırtmayı dene, yalnız 2 farklı bağlantı tipin mevcut olmalı, belli bir hz in üzerinde monitör hata verirse atıyorum dvi dan bağlarsın, hdmi de hata alırsan.

Ben böyle kendi monitörümü 75hz de kullanıyorum.

Edit : 1 dk lan zaten bendeki monitörün aynısıymış yapıştır programı gitsin. İşlemleri tamamladıktan sonra program ile beraber gelen restart64 ü çalıştırırsın, bu driverı yeniden başlatıyor, reboot etmekle aynı şey diyebiliriz. Sonra Nvidia panele girip bakarsan çözünürlük kısmında 75 hzi göreceksin muhtemelen, öyleyse olmuştur. Yalnız 75hz bile fena farkediyor 60 lara düşünce BF1 de fps takılma hissi başlıyor.

Oyunda 75 hz olmuyor

YA ŞU ÜSTTEKİ TİPLER BİLİP BİLMEDEN SALLIYORLAR YA HANGİ BİRİNİ KINASAM BİLEMEDİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suppordle -- 21 Nisan 2018; 4:38:20 >

• bilmeyen sallamasın.Ben Hdmı'den FullHD'de 75 hz alıyorum.monitöre göre değişebiliyor.Kullandığın monitör'ün kullanım kılavuzu yoksa internet yoluyla araştır.Kesib bir bilgiye ulaşırsın.Benim cihaz bu mesela Acer.Dediğim gibi değişebiliyor çözünürlükler.Bende 75 hz fullHD birde 1024*768 'de veriyor mesela.

• FHD çözünürlükte 120 Hz üst sınır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.