Şimdi Ara

OYUNCULARIN YENİ ADRESİ GAMING.GEN.TR AÇILDI! OYUNCU BİLGİSAYARLARINDA FIRSATLAR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
20.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 61
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ali_TR (9 mesaj) turuncu_ (8 mesaj) gaminggentr (5 mesaj) DownClock01 (4 mesaj) m f i (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (20 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> OYUNCULARIN YENİ ADRESİ GAMING.GEN.TR AÇILDI! OYUNCU BİLGİSAYARLARINDA FIRSATLAR!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3 Mesaj

Haklısın usta . 300-400 fazla verip düzgün yerden alıcaksın .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    m f i kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj

VG279QM aldım . Piksel sıkıntılı geldi . Servis değişim raporu vermedi . Şu an ürünü geri istedim . Mahkemeye başvuracağım .

|
    |
    Dreazz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj

Asus değişim raporu vermedi . Paneli tamir edeceklermiş . Allah bilir nasıl bişeye dönüşecek monitör . Zaten Asus Sms İnfocomm yetkili servisinden herkes şikayetçi . Ürünü geri istedim . Direk tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım . Rezillik .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali_TR -- 2 Ekim 2020; 9:41:24 >
    |
    |
    turuncu_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6065 Mesaj
    Amazon harici almayın bu yeni firmalara güven olmaz karşında İTOPYA'da olduğu gibi muhattap bulamayabilirsiniz veya bir üst deki arkadaş gibi olursunuz.
    Arızalı gelir firma ürünü iade almaz veya değiştirmez sap gibi ortada kalırsınız. ALMAYIN ARKADAŞIM 100-300 FAZLA VER Amazon Türkiye'den satıcı amazon olarak alın.
    |
    |

hocam gaming.gen.tr adına sikayetvar.com'a da şikayet açıp bu olayı anlatırsan sipariş vermeden önce insanlar bilgilensin hem

bu arada 1 pixel olayında tüketici haklı bulunuyor. thh vermeni şiddetle tavsiye ederim
    hiç bir yere çıkmadan direkt online olarakda verebiliyorsun
    |
    |
    Ali_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

E-devlet üzerinden tüketici hakem heyetine başvuruyu biraz önce yaptım zaten . Beklemedeyim .

|
    |
  • Yarbay
    2277 Mesaj

Hocam şimdi aklıma geldi. 14 gün koşulsuz iade hakkın var. Direkt iade etmeyi dene. Madem 1 ölü piksel sorun sayılmıyor. Sorunsuz şekilde iade alsınlar.almazlarasa da bu foruma güzel bi konu aç millet görsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Pazartesi günü yetkili servisten bana kargolatcaklar . Monitör elime geçince koşulsuz iade için denerim . Sağolun .

|
    |
  • Yüzbaşı
    631 Mesaj

Yaşadığım sorunu çözeceklerini söyleyen bir telefon geldi gaming.gen.tr'den. Bu yüzden sorunun akıbeti belli oluncaya kadar firma ile yaşadığım durumu anlatan mesajı şimdilik kaldırıyorum. Sonucu buraya eklicem birkaç gün içinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DownClock01 -- 3 Ekim 2020; 22:11:35 >
    |
    |

bilgisayar bileşeni satmıyor musunuz sitede ürün yok

|
    |
    MSI OPTIX MAG271CQP Monitör/ MSI MPG Gungnir 110R Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası / Seasonic FOCUS PLUS 650W 80+ GOLD Tam Modüler Güç Kaynağı/ AMD Ryzen 7 3700X İşlemci / Thermaltake TH240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu / Thermaltake Toughram RGB R009D408GX2-3600C18B 16 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram /MSI MAG B550 TOMAHAWK Amd B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC) M.2 Anakart/ MSI RADEON RX 5700 XT GAMING AMD Radeon 8GB GDDR6 256Bit DX12 Ekran Kartı / Samsung 860 Evo 250Gb SSD/ Samsung 970 Evo 500Gb M2 SSD/ Seagate Barracuda 2TB HDD/ Steelseries Arctis 3 Gaming Kulaklık / Logitech g413 Carbon Klavye / Logitech x-230 (2+1) Stereo Ses Sistemi /Steelseries Rival 310 Mause / Steelseries QCK XL Mausepad
  • Binbaşı
    1162 Mesaj

Geçmiş olsun hocam. Ne desem bilemedim. Elektronik işi özellikle monitör şans işi. Benimki bu sefer tuttu. Umarım sizin de şansınız hakemden yana yaver gider.

|
    |

İnşallah hocam . Yarın son kez gaming.gen.tr'yi arayıp koşulsuz iade hakkımı kullanmak istediğimi söyleyeceğim .

Tamam monitörde sıkıntı çıkabilir . O konuda tamamım . Vatan bilgisayar gibi firmalar ekranı orada açıyor . Eğer sıkıntısı varsa . Başka monitörü deneyip veriyor . O yüzden bir daha monitörü internetten almayı düşünmüyorum .

|
    |
    turuncu_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 10 saat 3 dakika kadarı kaldı.

Valla hocam çok iyi başlıyorsunuz. Bilgi sahibi olmayan kişilere fiyat performans ürünlerini talep doğrultusunda hazırlayıp gönderiyorsunuz ama hiç bir zaman sonunu getiremiyorsunuz. Destek ekibiniz yok. Garanti konusunda hızlı cevap vereceğiniz bir hizmetiniz yok. Parayı yatır 3 güne toplarız biz 2 güne test eder 10 güne ulaştırırız mantığı gibi geldi bana. Emin olun insanlara yarardan fazla zararınız oluyor.

|
    |

Hani ne fırsatı? ben bir fırsat göremedim? fiyatlar oldukça pahalı..

|
    |
    Başarılarınızın devamını dileriz.

|
    |
  • Yarbay
    6065 Mesaj

dolandırıcı olabilir büyük ihtimal sakın itibar etmeyin virüslü reklam linkleri gönderiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TulparHAN -- 31 Ekim 2020; 11:4:5 >
    |
    |
    erentt57 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Web Tasarım
Ekonomi
SEO
Cancer Clinical Trials
Masal Oku
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.