Şimdi Ara

OYUNCULARIN YENİ ADRESİ GAMING.GEN.TR AÇILDI! OYUNCU BİLGİSAYARLARINDA FIRSATLAR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
20.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 61
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ali_TR (9 mesaj) turuncu_ (8 mesaj) gaminggentr (5 mesaj) DownClock01 (4 mesaj) m f i (4 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (60 mesaj) Mobil (17 mesaj) Mini (1 mesaj) Uygulama (20 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> OYUNCULARIN YENİ ADRESİ GAMING.GEN.TR AÇILDI! OYUNCU BİLGİSAYARLARINDA FIRSATLAR!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24 Mesaj
    Dün 15.30 gibi siparişi vermiştim bugün öğleden önce kargo geldi. Müthiş hızlılar. Kargolamada, ürünlerde ve kutularında bir sorun yok. Bilginize...
    |
    |

sıvı soğutma bölümünü ne zaman dolduracaksınız @gaminggentr ? :P
    |
    |
    Bahsedilenler: gaminggentr

Elektronik cihazlar olabilir . Önemli olan sorun için alacakları aksiyon . Global firmalardan aldığınız zaman da böyle bir sorun yaşama ihtimaliniz her zaman var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Ali_TR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    3 Mesaj
    Asus TUF 280 HZ VG279QM monitör sipariş verdim . Piyasadan 400 TL ucuza satın aldım . İstanbul'dan Ankara'ya 1 güne geldi . Ölü piksel testi ve ışık sızması testi yaptım . Herhangi bir problemi yok . Teşekkürler gaming.gen.tr .

Edit: Yeni farkettim . Gözümden kaçmış . Takılmış piksel var . Firmaya haber verdim . Bugün gün içinde dönüş yapılacak .

Edit 2 : Firma ile görüştüm . ASUS servisine yollamam gerektiği söylendi . ASUS servisini aradım . 3'den fazla ve aynı bölgede piksel problemi olduğunda değişim raporu verildiği söylendi . Tek ölü piksel veya takılı piksel olması olabilecek birşeymiş . Yine de bize kargolatın dediler .

Edit 3 : Asus İstanbul servisine kargoladım .Servis hafta sonu kapalı olduğundan 28 Eylül Pazartesi günü servise ulaşmış olacak .

Edit 4 : Servis değişim raporunu vermek yerine yedek parça geldiğinde tamir edilecek kararı vermiş . Ürünü geri istedim . Tüketici hakem heyetine başvuru yapıcam . Monitör konusunda Asus kadar aptal bir firma görmedim . Monitör konusunda Asus'tan uzak durun .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ali_TR -- 2 Ekim 2020; 9:42:21 >

• Binbaşı
    1163 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ali_TR

Asus TUF 280 HZ VG279QM monitör sipariş verdim . Piyasadan 400 TL ucuza satın aldım . İstanbul'dan Ankara'ya 1 güne geldi . Ölü piksel testi ve ışık sızması testi yaptım . Herhangi bir problemi yok . Teşekkürler gaming.gen.tr .

Edit: Yeni farkettim . Gözümden kaçmış . Takılmış piksel var . Firmaya haber verdim . Bugün gün içinde dönüş yapılacak .

Edit 2 : Firma ile görüştüm . ASUS servisine yollamam gerektiği söylendi . ASUS servisini aradım . 3'den fazla ve aynı bölgede piksel problemi olduğunda değişim raporu verildiği söylendi . Tek ölü piksel veya takılı piksel olması olabilecek birşeymiş . Yine de bize kargolatın dediler .

Edit 3 : Asus İstanbul servisine kargoladım .Servis hafta sonu kapalı olduğundan 28 Eylül Pazartesi günü servise ulaşmış olacak .

Edit 4 : Servis değişim raporunu vermek yerine yedek parça geldiğinde tamir edilecek kararı vermiş . Ürünü geri istedim . Tüketici hakem heyetine başvuru yapıcam . Monitör konusunda Asus kadar aptal bir firma görmedim . Monitör konusunda Asus'tan uzak durun .
    Geçmiş olsun hocam. Asus'tan rapor alıp monitörü firmaya raporla beraber göndermeniz lazım. Biraz uğraştıracak. Bende nasıl çıkmadı hayret ettim. Genelde bu işlerde şansızımdır. Bundan önceki monitörümde Vatan'da ne kadar Philips monitör varsa tüketmiştim :D hepsi ölü pikselliydi.

• Yüzbaşı
    401 Mesaj
    Bu sabah kendilerinden 1299 TL'ye monitör aldım bakalım sonucu nasıl olacak. Ürün gelince burayı editleyeceğim.
    https://www.gaming.gen.tr/urun/6035/hp-x24c-23-6-144hz-4ms-hdmidp-full-hd-curved-freesync-oyuncu-monitor-9fm22aa/
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ürün 1 günde İzmir'e yurt içi kargo ile elime ulaştı. Akşam eve götürüp denediğimde ise sorunsuz çalıştı. HDMİ kablosu içinden çıkıyor ve onu kullanarak test ettim. Site güvenimi kazanmış olmakla birlikte aldığım ürün çok iyi.
    |
    |

Sitelerinde "iletişim" bölümünde telefon numaraları yazıyor. Ordan ulaşabilirsiniz.
    |
    |
    brutal55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hybridstigmata

Merhaba,

Hazır sistem kasa alacağım fakat ürün demonte mi geliyor? bilgi alabilir miyim ona göre ödeme yapıcam?
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Benz Jilzay

Merhaba,

Hazır sistem kasa alacağım fakat ürün demonte mi geliyor? bilgi alabilir miyim ona göre ödeme yapıcam?
    En doğru bilgiyi firmanın kendisi verirde bildiğim kadarıyla hazır sistemlerde ekran kartı dışında montajı yapılıp gönderiliyor. Ekran akrtı da zarar görmesin diye ayrı geliyor. Takması gayet basit.
    |
    |
    Bir monitör alacaktım dün baktım 869 liraydı. Bugün baktım dolar 10 kuruş düşmüş hemen girdim monitörün fiyatı düşmüşse alayım diye. O da ne 929 lira olmuş Dolar düşse de artıyor, artsa da artıyor. Anlam veremedim.
    |
    |
  • Yarbay
    2303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ali_TR

hocam işte bu yüzden millet 3e 5e bakmadan amazon gibi yerlerden alıyor. 1 ay iade süresi var kafan rahat. yeni alınan bir üründe servisle uğraşmak küfürden daha ağır birşey

• Yarbay
    2303 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RouxLee

Oyunculara hitap edicez diyorsunuz ama kasalarda 8gb ram var bu nasil oluyor ne tür oyun oynayan kişilere hitap ediyorsunuz mine craft falan mi oynicaklar 8gb ramle?
    sende amma abartmışsın bro. 5 senedir 8 gb ram kullanıyorum çoğu oyunu sorunsuz oynadım. varmı tavsiyen şu oyunu da oyna dediğin?
    |
    |
    Hybridstigmata

Siparişim geldi kurulumu tamamladım :)
    Fakat monitör beni pek tatmin etmedi.Ayarlarınımı yapamadım anlamadım.Görüntü pek net değil.

|
    |
Masal Oku
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
Radyo Dinle
Bebek Oyunları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,698
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.